Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Autor

Artur Jurkowski

Lista artykułów:

Nie zaparkujesz w centrum za darmo

Nie zaparkujesz w centrum za darmo

Sześć, siedem razy może zwiększyć się strefa płatnego pakowania w Lublinie. Ma sięgać po ul. Spadochroniarzy, Głęboką, al. Smorawińskiego oraz al. Unii Lubelskiej. Ale sama ilość płatnych miejsc ma się zwiększyć na razie tylko o ok. 10 proc.

Zrobimy zdjęcia drogowym piratom

Zrobimy zdjęcia drogowym piratom

Broń, paralizatory, robienie zdjęć kierowcom przejeżdżającym skrzyżowania na czerwonym świetle – takie uprawnienia jutro dostanie Straż Miejska. Nie ze wszystkich skorzysta. Na razie.

Kierowcy poczekają na budowlańców

Kierowcy poczekają na budowlańców

Najwcześniej w przyszłym tygodniu wróci ruch na ul. Kołłątaja. Najpierw inwestor musi uporać się z rozebraniem i odbudowaniem pękniętej ściany szczytowej w kamienicy przy ul. Kołłątaja 2.

Nie pracują, ale zarabiają

Nie pracują, ale zarabiają

Czy dwanaście może równać się trzynaście? W matematyce - nie, w przypadku wypłat miesięcznych pensji - tak. Na pensje za \"trzynasty miesiąc pracy” w ciągu roku mogą liczyć urzędnicy czy pracownicy firm państwowych.

Talony poszły w ruch

Talony poszły w ruch

Będą, czy nie? A jak będą, to po ile dostaniemy? Jedni już się cieszą i planują już zakupy, inni dopiero czekają na odbiór kuponów. Ale też obmyślają, na co je wydadzą.

Lekarze drzew ratują cenne okazy

Lekarze drzew ratują cenne okazy

Przycięte korony drzew, oczyszczone pnie, zabezpieczone konary przed ułamaniem – to terapia jaką przechodzą od początku października najcenniejsze okazy drzew. Koszt leczenia wyniesie 100 tys. zł. Akcja ma zakończyć się do 5 grudnia.

Kupisz wódkę w papierowej torbie

Kupisz wódkę w papierowej torbie

60 tysięcy torebek i 50 tysięcy podstawek z napisem \"A mnie złości brak trzeźwości” trafi wkrótce do sklepikarzy i restauratorów. W torebki będą pakować sprzedawane butelki wódki. To nowy pomysł władz Lublina na przeciwdziałanie alkoholizmowi.

Parkingi za darmo tylko w grudniu

Parkingi za darmo tylko w grudniu

Już za kilka dni kierowcy stawiający swoje auta w płatnej strefie parkingowej nie będą musieli kupować biletów. Nie muszą się też obawiać, że jak nie zapłacą za postój, to samochód zostanie „zaszczękowany”.

Internetowy podpis przewodniczącego

Internetowy podpis przewodniczącego

Zastąpienie papierowych druków elektronicznym obiegiem dokumentów planuje lubelska Rada Miasta. Pierwszym krokiem jest wyposażenie przewodniczącego w podpis elektroniczny.

Bilety sieciowe w rękach MPK

Bilety sieciowe w rękach MPK

Radni nie mogli zobowiązać prezydenta Lublina do wprowadzenia przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne sieciowych biletów miesięcznych – uznały służby prawne wojewody. I wszczęły w tej sprawie postępowanie nadzorcze.