Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Autor

Beata Malczuk

Lista artykułów:

Karetki będą jeździły tak samo

Karetki będą jeździły tak samo

Starosta łosicki zwrócił się do marszałka województwa lubelskiego, o przekazanie na własność powiatu majątku stacji pogotowia. Ta, mimo że znajduje się na terenie województwa mazowieckiego, pozostaje w strukturze Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Białej Podlaskiej i podlega marszałkowi województwa lubelskiego.

Niech go sobie zabiorą do domu

Niech go sobie zabiorą do domu

– Nikt się z nami nie liczy. To jest po prostu nieuczciwe. Biorą towar, nie płacą miesiącami i nic ich nie obchodzi, że nam telefony odcinają za niezapłacone rachunki – mówi Romuald S., rolnik spod Wisznic.

Rzuciła Paryż na kolana

Rzuciła Paryż na kolana

Ma menedżera, który piekielnie dba o jej wizerunek. – Chcecie ją sfotografować? Nie teraz. Jest zmęczona po podróży i nawet nie uczesana – ostudził wczoraj nasze zapędy. Roczna klacz Pianissima – bo niej mowa – wygrała w Paryżu Czempionat Świata Koni Arabskich. To tytuł, który w świecie ludzi oznacza Miss Świata.

Konia nie będzie

Konia nie będzie

Co tym razem wystawić na aukcję łamią sobie głowy w sztabach XIII Finału WOŚP. Do 9 stycznia, dnia wielkiej zbiórki pieniędzy na sprzęt do leczenia dzieci, pozostało mało czasu, a magazyny świecą pustkami.

Ksiądz winien molestowania

Ksiądz winien molestowania

Zbigniew Sz., były proboszcz i katecheta z Połosek oskarżony o seksualne molestowanie uczennic, spędzi w więzieniu 2 lata. Wczoraj sąd w Białej Podlaskiej zakazał mu także wykonywania zawodu nauczyciela przez 10 lat. Wyrok jest nieprawomocny.

Pacjentom będzie lepiej

Pacjentom będzie lepiej

Szpital w Łukowie musi zapłacić 700 tysięcy złotych za prowadzony remont oddziału dziecięcego. Pieniędzy tych jednak nie ma, ponieważ nie zostały przyznane, jak się spodziewano, w ramach kontraktu wojewódzkiego. Jedyne rozwiązanie w tej sytuacji to zaciągnięcie kredytu.

Szkalują, czy się bronią?

Szkalują, czy się bronią?

Praca w Powiatowym Urzędzie Pracy w Białej Podlaskiej, to horror. Tak było, kiedy pracowaliśmy i jest tak dalej, tylko że ze strachu nikt nie otworzy ust – twierdzi jedna z byłych pracownic.

Inwestycja przyszłości

Inwestycja przyszłości

Na działce o powierzchni około 6 tys. metrów kwadratowych znajdzie się budynek główny, garaże i boksy dla psów. Inwestycja będzie kosztowała podatników 15 mln złotych.

Nie wiedzą, jak jej pomóc

Nie wiedzą, jak jej pomóc

W nieludzkich warunkach, bez prądu i opału mieszka w Lebiedziewie samotna, chora kobieta. Nie zgadza się na przeprowadzkę do domu spokojnej starości ani do mieszkania w innej miejscowości oferowanego przez pomoc społeczną. Ginie na oczach wsi.

Próchnica atakuje

Próchnica atakuje