Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Dwa respiratory i 200 tys. maseczek od samorządu naszego województwa jest już na Wołyniu. Na drogowym przejściu granicznym w Dorohusku marszałek Krzysztof Grabczuk osobiście przekazał dar od mieszkańców Lubelszczyzny.
Chełmska PWSZ coraz bardziej liczy się na uczelnianej mapie Lubelszczyzny. Spośród 140 studentów, którym marszałek województwa właśnie przyznał stypendia naukowe, 25 to słuchacze naszej uczelni. Lepszy był tylko UMCS.
Cztery auta zderzyły się w Wyrykach w powiecie włodawskim. Wszystko po tym, jak jeden z kierowców zatrzymał samochód, by wysadzić pasażera.
Wczoraj późnym wieczorem włodawianin spacerujący ul. Żeromskiego usłyszał dochodzące z otwartego okna głośne krzyki. Chwilę później zobaczył jak przez okno mieszkania na I piętrze wypada mały piesek.
Ponad 80 tys. zachorowań na grypę na Ukrainie. W tym 11 potwierdzonych przypadków nowej grypy. I choć u naszych sąsiadów ogłoszono epidemię, to polskie służby sanitarne uspokajają: Nie mamy się czego bać.
Dwóch mężczyzn w wieku 18 i 19 lat zabawiało się kopiąc uwiązanego przed sklepem psa. Kiedy przypadkowy przechodzień ujął się za zwierzęciem, ci rzucili się na niego z pięściami.
W mieszkaniu Teresy Marczuk robotnicy wyburzyli piec i… zwinęli manatki. Kobieta została z bałaganem i jednym piecem do ogrzania całego mieszkania. Wszystko przez błąd projektantów.
Byli tak pijani, że nie wiedzieli co robią. Taką linię obrony przyjęli trzej mężczyźni podejrzani o uszkodzenie trzech samochodów i metalowej rolety w drzwiach sklepu. I tak grozi im za to do pięciu lat pozbawienia wolności.
To nie mógł być przypadek, że dwie oszustki zapukały akurat do tego mieszkania. Poprosiły 81-letniego gospodarza o kartkę i długopis, gdyż rzekomo chciały pozostawić wiadomość mieszkającej po sąsiedzku koleżance.
W okolicach Włodawy funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej wyłowili z Bugu pięć foliowych opakowań. W środku było 2,5 tys. paczek papierosów.