Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Autor

Wanda Jaroszczuk

Lista artykułów:

Babcia porywaczka

Babcia porywaczka

60-letnia babcia wodzi za nos policję, prokuraturę i pracowników pomocy społecznej. Gwiżdże na postanowienia sądu. Od ponad tygodnia ukrywa 9-letniego Norberta, który zniknął z Domu Dziecka. A z naszych ustaleń wynika, że wbrew prawu od dwóch lat, przetrzymuje też drugiego wnuka, 4-letniego Albina.

Wybierzmy nieprzeciętnych

Wybierzmy nieprzeciętnych

Po raz trzeci zapraszamy naszych Czytelników do udziału w plebiscycie mającym na celu wyłonienie i uhonorowanie osób, które z poświęceniem działają na rzecz regionu i jego mieszkańców, potrafią okazać serce, mają oryginalne pomysły. Takich, których można stawiać za wzór.

Hiphopowa krucjata

Hiphopowa krucjata

Dziesięć przykazań opowiedzianych młodzieżowym językiem to hit ostatnich tygodni. Płytę „Hip-hop – dekalog 2004” przygotował zespół Full Power Spirit (po polsku Pełna Moc Ducha) z Białej Podlaskiej. Będzie dołączona do książki „Dekalog w sieci”, która w najbliższych dniach trafi do księgarń w całej Polsce.

Runęła kamienica w centrum Chełma

Runęła kamienica w centrum Chełma

W czoraj o godz. 16 runęła połowa kamienicy przy ul. Pocztowej 26 w Chełmie. Mieszkańcy sąsiednich bloków usłyszeli huk. W kłębach dymu i kurzu nie było niczego widać.

Za unią, ale mało głosów

Za unią, ale mało głosów

W przeprowadzonych wczoraj prareferendach unijnych w Woli Uhruskiej na Lubelszczyźnie i Prudniku na Opolszczyźnie frekwencja była mizerna. Ale ci, którzy poszli głosować, w większości byli za wejściem do wspólnoty. Do referendum zostało 40 dni.

Fałszywe świadectwo chełmskiego radnego

Fałszywe świadectwo chełmskiego radnego

Policja i prokuratura sprawdza, czy Lucjan Jonak, radny Rady Miejskiej w Chełmie, sfałszował dokumenty dotyczące swojego wykształcenia. Pracownica Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oskarża Jonaka o szantaż. On sam twierdzi, że padł ofiarą spisku.

Policjanci – eleganci

Policjanci – eleganci

Jeśli policjant przyjdzie do pracy w zabrudzonych lub pomiętych spodniach, zabłoconych butach lub z dwudniowym zarostem zostanie odesłany do domu. Przełożeni chełmskich funkcjonariuszy twierdzą, że nie będą tolerować niechlujstwa.

Gospodarze i bałaganiarze

Gospodarze i bałaganiarze

Oj, dostało się lokalnym włodarzom od naszych Czytelników. Wytknęli oni w cenzurkach wszystkie niedociągnięcia, błędy i niedotrzymane obietnice. Czytelnicy oceniali dość radykalnie, przyznając z reguły skrajne oceny - 5 albo 2

Tir zmiażdżył ludzi

Tir zmiażdżył ludzi

Zbudził mnie potężny huk. Wybiegłam w koszuli przed dom, zobaczyłam kilka tirów i biegających w panice ludzi. Wrak samochodu osobowego był wciśnięty pod ciężarówkę - relacjonuje Emilia Sudoł. - Koszmarny widok. Ludzi wewnątrz samochodu po prostu zmiażdżyło.

Warszawiacy nad Bugiem

Warszawiacy nad Bugiem

Wypoczynek w kwaterach agroturystycznych nad Bugiem w tym roku upodobali sobie warszawiacy. Wielu z nich zarezerwowało już miejsca na wakacje.