Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Autor

Zofia Sawecka

Lista artykułów:

Niegospodarność w Spółdzielni Mieszkaniowej im. J. Zamoyskiego

Niegospodarność w Spółdzielni Mieszkaniowej im. J. Zamoyskiego

Po tym, jak miesiąc temu lokatorzy odwołali Zarząd spółdzielni, członkowie nowych władz zaczęli odkrywać kosztowne \"kwiatki”, sponsorowane przez spółdzielców.

Kto następny?

Kto następny?

Do sobotniego południa, zamojska delegatura Krajowego Biura Wyborczego zrejestrowała 154 komitety wyborcze. Ostatni numer na tej liście zajął komitet wyborczy Marcina Zamoyskiego. Już wiadomo, że w listopadowych wyborach jego kontrkandydatem w walce o fotel prezydenta będzie Andrzej Lubczyk.

Gaszą jak mogą

Gaszą jak mogą

Pali się mieszkanie na 9 piętrze wieżowca w Zamościu. Ale strażacy, zamiast rozkładać drabiny i uruchomić podnośnik, truchtem pokonują schody. To, na szczęście, tylko hipotetyczna sytuacja. Gdyby jednak wydarzyła się naprawdę, akcja gaśnicza wyglądałaby właśnie tak.

Położą nam klinkier razy kilka

Położą nam klinkier razy kilka

Jak tylko brukarze skończyli kłaść kostkę brukową na ulicy Ormiańskiej, do akcji wkroczyła kolejna ekipa i ... zdemontowała nawierzchnię. Bo teraz trzeba wykończyć cokoły kamienic. Ulica jest znowu rozbabrana, a za brukowanie trzeba będzie zabrać się na nowo.

Banknot wyjdzie dzieciom na zdrowie

Banknot wyjdzie dzieciom na zdrowie

Hit ostatnich dni to pieniądze do jedzenia. Pałaszują je z zachwytem dzieciaki ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Zamościu. Za 20 złotych płaci się 50 groszy. Co to takiego?

Miał dać mieszkania, a utrudnia im życie

Miał dać mieszkania, a utrudnia im życie

Dopóki pałac należał do gminy, nie narzekali. Naliczano im niski czynsz, którego i tak nie płacili. Wraz z nowym właścicielem pojawiły się nowe stawki, nowe porządki i problemy.

Nuda popycha do głupot. Aktywność rozwija

Nuda popycha do głupot. Aktywność rozwija

Ala będzie malować, Maciek uczyć się niemieckiego, a Monika tańczyć, bo haftować już potrafi. Swoje pasje i talenty ma szanse rozwijać ponad 650 młodych mieszkańców Zamościa, którzy po lekcjach będą uczęszczać na zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury.

Trawa się zieleni, a pieniądze marnują

Trawa się zieleni, a pieniądze marnują

Położenie metra kwadratowego chodnika to koszt grubo przekraczający 150 zł. Ludzie dopominają się o nie, gminy inwestują, ale kiedy świeżo położona kostka zaczyna porastać trawą, nikomu to nie przeszkadza.

Zrzutka na policję

Zrzutka na policję

Krytykowany przez niektórych sponsoring policji ma się w naszym regionie dobrze, by nie rzec kwitnąco. – Takie są realia – rozkłada ręce szef zamojskiej policji, która już w tym roku dostała od lokalnych samorządów sporo i nie odmówi, jeśli ktoś zechce dać więcej.

Ufundują radnym po pamiątce

Ufundują radnym po pamiątce

Napracowali się, ale kadencja dobiega końca i muszą się z samorządem pożegnać. Przynajmniej do czasu ogłoszenia wyników kolejnych wyborów. O ostatnich czterech latach mają im przypominać pamiątki.