Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Autor

d.j.

Lista artykułów:

Jutro manifestacja w obronie placu

Jutro manifestacja w obronie placu

Mieszkańcy Lubartowa będą we wtorek protestować przeciwko oddaniu w prywatne ręce placu w centrum miasta. Manifestacja rozpocznie się o 15.30, w miejscu gdzie jeszcze niedawno stał pomnik 35-lecia PRL.

Bez uprawnień i w klapkach

Bez uprawnień i w klapkach

Błąd w pilotowaniu był przyczyną katastrofy samolotu pod Łęczną, w której zginął generał Jacek Bartoszcze – wynika z ostatecznego raportu Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych. Według niej, prawdopodobnie to generał prowadził maszynę. Komisja nie ustaliła jednak tego jednoznacznie. Samolot, który się rozbił, można pilotować z obu siedzeń.

Dyżur to był ostatni

Dyżur to był ostatni

W puławskim szpitalu twierdzą, że nic nie wiedzieli o zakazie wykonywania zawodu dla pani ginekolog Danuty J. Taka informacja trafi tam dopiero dziś, blisko dwa miesiące po uprawomocnieniu się wyroku.

Chcą zmienić prezesa

Chcą zmienić prezesa

Nowa Rada Nadzorcza w lubartowskiej spółdzielni odwołała z zarządu Andrzeja Kosiora. Andrzej S., prezes spółdzielni, będzie swą funkcję pełnił najwyżej miesiąc, do rozstrzygnięcia konkursu na to stanowisko.

Nagrodzona za uczciwość

Nagrodzona za uczciwość

10 tys. zł, które znalazła na ulicy w Lublinie studentka Anna Lewandowska, zgubił Daniel M., dyrektor firmy z ul. Lubartowskiej. Pieniądze wróciły już do właściciela, a uczciwa dziewczyna dostała od niego znaleźne.

Nie chcą dyrektorki

Nie chcą dyrektorki

Rodzice uczniów i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Talczynie (gm. Kock) nie chcą dotychczasowego dyrektora. Dzisiaj szefowa ma wrócić do pracy po długim zwolnieniu lekarskim. Jej przeciwnicy zapowiadają protest poparty przez Samoobronę.

Bez żony nic nie powie

Bez żony nic nie powie

Tak mnie oczernili, prokurator i w gazetach - użalał się w Sądzie Okręgowym w Lublinie Ryszard Z. - Nic nie powiem bez obecności żony. Niech posłucha i sama wyrobi sobie zdanie o moim postępowaniu.

TAK WYGLĄDA ZBOCZENIEC

TAK WYGLĄDA ZBOCZENIEC

Prokuratura pozwoliła na publikację wizerunku Waldemara L., podejrzanego o gwałt i molestowanie dziewczynek na lubelskiej Kalinowszczyźnie. Liczy, że dzięki temu rozpoznają go kolejne ofiary i zgłoszą się na policję

Proces pomyłek

Proces pomyłek

Najpierw pomylili się urzędnicy. Zarząd Budynków Komunalnych w Lublinie wystąpił o eksmisję mężczyzny z bloku, który... nie istnieje. I sąd taki wyrok wydał. A teraz być może proces trzeba będzie prowadzić od początku.

Budka pod sąd

Budka pod sąd

– Ja w tej sprawie niewiele mam do powiedzenia – stwierdził Krzysztof Cugowski z Budki Suflera przed Sądem Okręgowym w Lublinie. – Myśleliśmy, że on działa w naszym interesie – uważają członkowie lubelskiego zespołu. Proces wytoczył Budce Krzysztof Świątkowski, właściciel Wydawnictwa Fonograficznego New Abra.