Jarosław Czępiński, grom

Adres e-mail:

jaroslaw.czepinski@dziennikwschodni.pl

Lista artykułów:

Znowu zacięty mecz i wojna nerwów, będzie trzecie spotkanie Azotów Puławy z Chrobrym Głogów

W drugim spotkaniu ćwierćfinału play-off Azoty Puławy przegrały z Chrobrym Głogów 33:34. Tym samym głogowianie wyrównali stan rywalizacji na 1-1. Trzecie decydujące starcie w środę w Głogowie.

Kapitalny mecz Bogdanki LUK Lublin w Warszawie, rozstrzygnął dopiero złoty set
Wideo

W drugim meczu ćwierćfinale play-off Bogdanka LUK Lublin pokonała Projekt Warszawa 3:0. Do wyłonienia półfinalisty konieczny był złoty set, w którym górą byli rywale zwyciężając 15:12 i to oni awansowali do strefy medalowej.

PZL Leonardo Avia Świdnik i Visła Bydgoszcz na remis. W środę decydujący mecz

W drugim meczu ćwierćfinału play-off PZL Leonardo Avia Świdnik pokonała BKS Visłę Proline Bydgoszcz 3:2 i wyrównała stan rywalizacji na 1-1. Trzecie decydujące spotkanie rozegrane zostanie w środę w Bydgoszczy

Za dużo błędów Edach Budowlanych Lublin w Sopocie

W spotkaniu 14. kolejki Edach Budowlani Lublin przegrali na wyjeździe z Ogniwem Sopot.

Padwa Zamość i AZS AWF Biała Podlaska grają u siebie

W 26. serii spotkań Padwa Zamość i AZS AWF Biała Podlaska wystąpią przed własną publicznością.

Weronika Zielińska-Stubińska  jeszcze bez kwalifikacji na igrzyska olimpijskie

Weronika Zielińska-Stubińska jeszcze bez kwalifikacji na igrzyska olimpijskie

Weronika Zielińska-Stubińska nie wywalczyła kwalifikacji olimpijskiej na igrzyska olimpijskie w Paryżu. Będzie czekać do 24 maja na decyzję IWF.

Pierwsza próba sił Edach Budowlanych Lublin

W spotkaniu 14. kolejki Edach Budowlani Lublin zagrają na wyjeździe z Ogniwem Sopot. Początek sobotniego spotkania o godzinie 12.

PZL Leonardo Avia pod ścianą, w sobotę świdniczanie liczą na kibiców

Rywalizacja w fazie play-off przenosi się do Świdnika. W sobotę PZL Leonardo Avia zagra z BKS Visłą Proline Bydgoszcz. Spotkanie w hali SP nr 7 rozpocznie się o godzinie 18.

Azoty Puławy mają nowego zawodnika, w niedzielę drugi mecz z Chrobrym

W drugim meczu ćwierćfinału play-off Azoty Puławy zmierzą się w Głogowie z Chrobrym. Pierwszy gwizdek w niedzielę o godzinie 15. Spotkanie obejrzymy w stacji Polsat Spot News. W rywalizacji prowadzi drużyna Siergieja Bebeszki, która wygrała starcie numer jeden dopiero po rzutach karnych.

Jeden set to za mało, Bogdanka LUK Lublin przegrała u siebie z Projektem Warszawa [zdjęcia]

W pierwszym meczu ćwierćfinału play-off Bogdanka LUK Lublin przegrała z Projektem Warszawa 1:3. W niedzielę spotkanie rewanżowe na parkiecie rywali.