Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak karmić ptaki zimą? Ani okruszka! "Ważne, żeby w karmniku nie było chleba"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 grudnia 2019 r. o 11:54 Powrót do artykułu
a ludzie chleb mogą jeść naturalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla kaczuszek chlebuś obowiązkowo zawsze nad Zalew biorę, czasem bułeczkę albo jakiegoś czipsa. Co ciekawe flipsów nie tykają natomiast prażynki wcinają aż im się uszy trzęsą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żodnych ptoków sie nie dokormia. One tylko wyżerojo zborze i okrodoja nos rolników. Jo jak widza ptoka to go z gumioka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można dokarmiać ptaki resztkami z obiadu też, moje kury je bardzo lubio i znoszo jajka xxl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wniosek. Ten nasz dzisiejszy chleb to trucizna, nawet dla ptaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już po ptasiej grypie nie dokarmiam w Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie wsypuję do karmnika pokarm dla ptaków i rozwieszam orzeszki na drzewach w swoim ogrodzie . Przylatują przede wszystkim wróble (czasem nawet 40 sztuk na raz) ale również 6/7 innych gatunków ptaków. Niestety pojawiają się również koty, ale i pozytywne jeże, które zjadają ślimaki. Ogólnie dzięki ptakom,które niemalże przez cały dzień zaglądają do mojego ogrodu, nie ma zbyt wiele insektów. Ot cała moja historyja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ludzie chleb mogą jeść naturalnie
 nie rozumiem co za de bile normalny komentarz minusują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...