Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

18-latka zamordowana w Sylwestra?

Utworzony przez benek, 1 stycznia 2008 r. o 16:57
hmmm, tragedia i to u nas na Lubelszyżnie. Wie ktoś może skąd pochodziła ta dzieczyna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to ta dziewczyna?? Jak sie dowiecie dajcie znać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z gminy Siemień kto to był??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne jak sie tylko dowiemy napiszemy jej personalia dokłądy adres i kontakt z rodziną, idioci szukający wrażeń !!!! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] pokój jej duszy;( ja sie własnie dowiedziałam że to moja rodzina.... Chociaż jej nie znalam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieskzma niedaleko.. co to sie wyrabia na tym świecie.. :/ wcozraj w suchowoli a w niedziele pod jedną z knajp w lubartowie został zabity młody chłopak.. :/ człowiek nie zwraca uwagi na zło dookoła ale widok w swoim miescie ramki ze zdjeciejm i palące sie znicze w miejscu gdzie czesto sie przebywa dają duzo do myslenia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za chłopak w lubartowie zginął. Jakieś szczegóły? Nigdzie o tym przeczytać nie można. Czyżby tę informację zakryto??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do tej śmierci na zgodzie, to slyszalem, ze koles spadl ze schodow jak sie wchodzi pod gore do klubu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co sie w tej suchowoli dzieje to jakieś normalnie niewyobrażalne jest. powinni zamknąć jak najszybciej tą spelunę. dziwie sie ze rodzice puszczaja tam swoje dzieci. niejeden z moich znajomych dostał tam po głowie za nic, a c o wyrabiają dziewczyny to lepiej już nie będę pisał. brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w lubartowie miał na imie kamil.. czy spadł ze schodów.. hm sam raczej nie spadł.. a nigdzie faktycznie o tym nie słychac.. sam niewidziałem ale podjechalem dzis i patrze znicze, zdziwienie.. i taki hm smutek.. co to sie dzieje na tym świecie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złapać gościa i obciąć członka - natychmiast!!! A w więzieniu niech uważa pod prysznicem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ją znałem chodziła ze mną do szkoły... do 3a w LO Milanów... A tak do "obserwatora": przecież na CC przyjeżdżają różni ludzie i nie wiesz czy ktoś jet mordercą, złodziejem czy normalnym człowiekiem. Moim zdaniem to nie jest wina Corrado tylko niestety tych lduzi którzy przyjeżdżają tylko po to by zrobić rozróbe a nie normalnie się pobawić. Tak mogło zdarzyć się wszędzie. Ochrona nie może przecież wyczytać z twarzy kto jest mordercą a kto przyjechał się normalnie pobawić. A tego gościa co to zrobił od razu bez sądów żadnych to pudła na dożywocie bo niestety w naszym kraju kary śmierci nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż odbiera mowe jak sie slyszy o tej zbrodni...ja sie zgodze z wszystkimi po części-z jednej strony nie wiadomo kto sie bawi obok bo jezdzi tam wszelka spolecz...z przeróżnych części naszego regionu-parczew,kock,radzyn,łuków i wiele innych miejscowosci i wiosek,niektóre nieciakwe typy...kazdy kto tam jezdzi wie co tam sie dzieje..mnóstwo małolatów-dzieci,cpunów i panów napalonych na do wyrwania laski na jedna noc..i własnie takich też kobiet...klub i policja powinni cos poprawic bo tak byc nie moze dluzej,bo moze sie zdarzyc kiedys jeszcze wieksza tragedia...zastanawia mnie dlaczego niekreci sie tam zawsze w sobote policja,przeciez oni tam powinni non stop pilnowac pozadku,mimo ze jest ochrona... z drugiej strony nie mozna winic za ta zbrodnie klubu bo to nie wydarzyło sie w CC...nigdy nie wiadomo kto bawi sie obok nas na dyskotece...kto to jest..życie poraz kolejny pokazuje nam jak nalezy na siebie uważac,jak uwazac na innych,ograniczac swoje zaufanie i miec oczy do okola głowy...ludzie jak wiecie cos co moze pomoc policjiw ustaleniu sprawcy tego czyny to pomagajcie...nie mozemy pozostawac obojetni...nie kryjmy innych...niech poniesie kare za swoej czyny...oby został zlapany by juz nikogo wiecej nie skrzywdził,nie obedrał nikomu zycia i nie sprawiał tyle bólu...MORDERCA MUSI PONIEśC KARE!!!!!! ciekawe jak to było w lubartowie...czy faktycznie gościo spadł ze schodów czy ktos mu pomógł... wyrazy wsółczucia dla rodziny zmarłej dziewczyny... pither
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkała kolo Suchowoli w Jeziorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja miałam okazję raz tam pojechac i to co tam sie dzieje to głowa mała:/dziewczyny po 14-15 lat krociotkie spodniczki ledwo co tyłek zakryty cycki na wierzchu pijane naćpane skore do bojek małolaty uprawiające sex na srodku i moznaby jeszcze długo opisywac...to co sie dzieje na zewnątrz tej speluny nie bede komentowac... ta dyskoteka raczej słynie z ćpunow kurewek itd sorki za takie słowa ale taka jest prawda....dlaczego o takich incydentach jak bojki gwałty słychac tylko na Corrado???a nie np na Pallazzo???moze tam jest lepsza ochrona albo przyjezdzaja kulturalniejsi ludzie???na to pytanie niech sobie kazdy indywidualnie odpowie....nie polecam tej dyskoteki nikomu:/:/:/ z tą dziewczyna tez nie wiadomo jak było dokładnie czy sama dobrowolnie poszła z ta osoba bo na plecy jej na pewno nie wziął....wszystkiego mozna sie spodziewac a jak było naprawde wie tylko dziewczyna[*] i zabojca.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
benek napisał:
hmmm, tragedia i to u nas na Lubelszyżnie. Wie ktoś może skąd pochodziła ta dzieczyna?
pochodziła z Jeziora a chodziła do szkoły w Milanowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam wasze komentarze to mnie krew zalewa.jedynie ELOZIOM123 Z SENSEM GADA.Nie mamy wplywu na to kto przyjedzie do CC miejsca gdzie moze kazdy wejsc,a gadanie zeby go zamknac jest smieszne,bo CC za to co sie stalo nie jest odpowiedzialny,dziewczyna wyszla poza teren dyskoteki sama wiec co ma klub do tego.robi wszystko by pomoc zlapac sprawce.a do obserwator.czlowieku wes sie ogarnij gadasz takie brednie ze mi sie zygac chce.czyja wina jest ze 14i15letnie dziewczyny sie wybieraja do klubu-gamoniu rodzicow.a nie klubu.klub wpusci kazdego by zarobic a co do dostawania po glowie za nic to tak jest wszedzie w kazdej dyskotece nawet w wawie znajdzie sie grupka kozaczkow co zaczepki szuka i znajdzie wiec niepitol mi takich kawalkow.do suchowoli przyjezdzam od dziecka a do CC chodze zawsze jak tam jestem i nigdy nic mi sie nie przydazylo chodz chodze tam juz kilka ladnych lat, 3 wlascicieli zdazylo sie zmienic.club winny jest tylko tego ze nie przepedzi dilerow ze swojego obiektu bo prze znich dzieja sie takie zeczy.dzieciaki sie pocpaja i szukaja awantury lub wiekszych wrazen czego efekt widzac.jest mi szkoda tej dziewczyny bo nikt na cos takiego nie zasluzyl i mam nadzieje ze sprawcy zostana szybko ujeci i skazani na dozywocie bo na jakies lagodzace traktowanie w moich oczach nie zasloguja.wyrazy wspolczucia dla rodziny i prozba.jak masz dac glupi komentarz typu "grzeska" nie pisz wcale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezioro????? To moje rodzinne strony. Jakoś trudno mi uznać tę wersję o morderstwie, może po prostu już wracała do domu, alkohol ja zamroczył-->zasnęła na mrozie. Wtedy nie ma szans na przeżycie. No właśnie, ta tragedia rozegrała się na drodze do Radzynia czy właśnie na Parczew(Jezioro).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
benek napisał:
Jezioro????? To moje rodzinne strony. Jakoś trudno mi uznać tę wersję o morderstwie, może po prostu już wracała do domu, alkohol ja zamroczył-->zasnęła na mrozie. Wtedy nie ma szans na przeżycie. No właśnie, ta tragedia rozegrała się na drodze do Radzynia czy właśnie na Parczew(Jezioro).
w strone radzynia benek wiec o zamarzniecu nie ma mowy .wyczytalaem ze ze wstepnych ustalen zostala uduszona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy zatem nadzieje że szybko odnajdą sprawce. Myśle że gdyby udostępnili zdjęcie ofiary, ludzie którzy byli tego dnia na CC mogliby pomóc. A tak połowa to pewnie zignoruje, bo nie będzie im sie chciało iść/jechać na komende, zwłaszcza że wielu może być spoza naszych okolic. No ale Policja chyba wie co robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...