Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

18-latka zamordowana w Sylwestra?

Utworzony przez benek, 1 stycznia 2008 r. o 16:57
Dokładnie zgadzam sie z "KRZYSIEK Z WAWY" Klub własnie wpusci każdego bo to jest dodatkowy zysk ale ze do klubu wchodza 14-15 które wytapetuja sie ze wygladaja na 18-19 to juz nie klubu wina tylko rodziców którzy wiedza doskonale ile lat maja. Tak samo był kiedys gwałt to rodzice nie wiedzieli nawet ze ich 15 letnia córunia poszła na dyskoteke bo walneła scieme rodzicom ze idzie do kumpeli i będzie u niej nocowała i wyszło jak wyszło została zgwałcona... Faktem jest ze nie było by tyle gówniarzerii gdyby wprowadzono wejscie na dowody osobiste. Ale powróćmy do głównego wątku bo trochę odbiegłem od tematu. To ze alkochol mógł ją zamroczyć to jest wykluczone bo ona nie była taka zeby pić na "zgon" była spokojną dziewczyną. Dzisiaj w szkole była telewizja TVN zaraz wam pokaże film który rozwieje wasze watpliwosci o zamorczeniu alkocholem. To po prostu jakis skur***syn bez sumienia i serca i jakiego kolwiek pomyślunku ją zamordował... Pogrzeb ma być w piątek lub sobote. Zobaczcie film: http://www.tvn24.pl/2096222,0,0,1,1,wideo.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz..dziwi mnie tylko jedno..tyle razy sie słyszało o gwałtach na dyskotekach ale najczesniej na Corrado ale to zapewne zbieg okolicznosci:/czy musi dojsc do takiej tragedii aby ktos sie wkoncu za to wziął???ja uwazam ze skoro stało się to na terenie klubu to winę ponosi zarowno właściciel jak i po czesci rodzice....ale nie mozna winic do konca rodzicow moze była to dziewczyna spokojna ktura lubiła sie na spokojnie pobawic wiec dlaczego rodzice by mieli jej nie puscic???a po drugie...wiadomo ze skoro ktos jezdzi tam 3 lata to bedzie bronił dyskoteki to oczywiste.....:/ jakby to okreslic wierny klubowicz...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko ciekawe czemu dziewczyne znaleziono na drodze w kierunku radzynia podlaskiego tj. niewęgłosza w koncu jezioro jest w kierunku parczewa dla mnie jest to ewidentnie czyjas wina ktos sie do tego przyczynił jak bm go dopadł to ehhh zabił bym Kuzyneczko odpoczywaj w pokoju ---+- (((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W suchowoli pewna para sie pier....li...to niejest wcale wina clubu tylko tego ludu...bo dziewczyna sama chciała i dlatego jemu dała...Powinni mu obciąc ptakola zeby wolna była Suchowola!!!!A pixy są do tego zeby tańczyć na całego...WSZYSTKO W ŚWIECIE JEST DLA LUDZI NAWET JEŚLI WAS TO NUDZI!!!Niemusiało tak być mogła dziś zyć los chciał inaczej więc musi tak byc [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedobrze mi sie robi gdy czytam takie komentarze jak "fanek" odnosze dziwne wrażenie , ze to jedne ze wspominanych we wczesniejszych postach "15latek" przynajmniej jesli chodzi o poziom rozwoju psychicznego... chodziłam do szkol w pobliskiej miejscowosci, w gimnazjum nauczyciele probowali wpłynąć na rodziców,aby ograniczyli udział swoich dzieci w tych dyskotekach, niestety wplyw rodzicow na dzieci w dzisiejszych czasach jest o wiele mniejszy... nie mowie ze dyskoteke nalezy odrazu zamknac, ale powinna ona postarac sie o lepsze ochrone, zabezpieczenia, a jesli nie jest w stanie tego zapewnic to zamkniecie przyniesie na pewno wiele wiecej korzysci spolecznych, niz jej istnienie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fanki corrado napisał:
W suchowoli pewna para sie pier....li...to niejest wcale wina clubu tylko tego ludu...bo dziewczyna sama chciała i dlatego jemu dała...Powinni mu obciąc ptakola zeby wolna była Suchowola!!!!A pixy są do tego zeby tańczyć na całego...WSZYSTKO W ŚWIECIE JEST DLA LUDZI NAWET JEŚLI WAS TO NUDZI!!!Niemusiało tak być mogła dziś zyć los chciał inaczej więc musi tak byc [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fanki corrado napisał:
W suchowoli pewna para sie pier....li...to niejest wcale wina clubu tylko tego ludu...bo dziewczyna sama chciała i dlatego jemu dała...Powinni mu obciąc ptakola zeby wolna była Suchowola!!!!A pixy są do tego zeby tańczyć na całego...WSZYSTKO W ŚWIECIE JEST DLA LUDZI NAWET JEŚLI WAS TO NUDZI!!!Niemusiało tak być mogła dziś zyć los chciał inaczej więc musi tak byc [*]
A cóż to za nieudolna i prostacka próba zwrócenia na siebie uwagi, równie beznadziejna jak ta cała wiejska dyskoteka. Im szybciej ją zamkną tym lepiej dla wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on pochodzi z Polany powiat parczewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że lubelska policja wkrotce ogłosi final poszukiwań mordercy Moniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
niedobrze mi sie robi gdy czytam takie komentarze jak "fanek" odnosze dziwne wrażenie , ze to jedne ze wspominanych we wczesniejszych postach "15latek" przynajmniej jesli chodzi o poziom rozwoju psychicznego... chodziłam do szkol w pobliskiej miejscowosci, w gimnazjum nauczyciele probowali wpłynąć na rodziców,aby ograniczyli udział swoich dzieci w tych dyskotekach, niestety wplyw rodzicow na dzieci w dzisiejszych czasach jest o wiele mniejszy... nie mowie ze dyskoteke nalezy odrazu zamknac, ale powinna ona postarac sie o lepsze ochrone, zabezpieczenia, a jesli nie jest w stanie tego zapewnic to zamkniecie przyniesie na pewno wiele wiecej korzysci spolecznych, niz jej istnienie...
Haha sory dziewczynko ale niemam 15 lat hehe....I to niejest wina Corrado bo ja nieraz jezdziłam do Suchowoli na balety ale zawsze jezdzimy w pare osob i zawsze trzymamy sie razem a jak ta mądrutka dziewczyna wyszła sobie sama przed club pewnie gadała z tym typem i stało sie mogła by dalej zyci gdyby nie jej głupota ze wyszła sama zreszta nawet w gazetach pisza i wychodz na to ze ona rozdzieliła sie ze znajomymi bo z tego co pisza to dziewczyne widziano najpierw przed 24 a puźniej po 24 z zadną z kolezanek niebyła...Troche więcej rozumu i mniej zaufania do ludzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie racje wileka tragedia ale nie powinno sie za to winic CC poniewaz to nie jest ich wina. Sam raz tam byłem i moge powiedziec ze jest kultura nikt mnie nie zaczeił bo sie boja ochrony fakt sa małolaty ale organizatorzy tez ludzie i chca zarobic co do narkotyków to powidzcie mi gdzie ich nie ma. Napewno dziewczyna na to nie zasłógowała dlatrego składam całej jej rodzinie wyrazy współczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co??ja to nie mogę jednego zrozumieć dobra kolesiowi sie zachciało sex u to sobie te biedna dziewczynę zgwałcił ale po co ją zabijać????!!!!!! Z gwałtem może by sobie jakoś poradziła a tak.... Ona nie żyje, jej rodzina i znajomi cierpią.... Sadze ze tego kolesia to trzeba na kare śmierci!!A nie żeby taki bydlak chodził po ziemi!!!!!!! A jeszcze co najlepsze to zgwałcił ja zamordował a potem jak gdyby nigdy nic poszedł do domu do zony i syna!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozecie napisać coś więcej o tym Kamilu z Lubartowa? Proszę, to dla mnie bardzo ważne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam,bywałem na tej dyskotece,faktycznie jak na taka wioske to lokal zaskakuje swoim wygladam,ale tylko w srodku.A mianowicie chodzi mi o ochrone z tego lokalu,duzo im brakuje do prawdziwych ochroniarzy,poprostu brak kultury, a ich postepowanie z klientami ma duo do zyczenia.niejednokrotnie słyszałem o pobiciach i tak dalej,sadze ze przydalby sie tam konkretny nadzor ,a nie bylo by takich sytuacji swoja wypowiedzia nie obarczam nikogo co sie tam stało.szczere wyrazy współczucia dla rodziny i apel do tamtejszyvh władz OTWORZCIE OCZY NA TO CO TAM SIE DZIEJE9szczegolnie do naszej policji)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...