Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

22-latek bawił się na torach w śmierć i życie. Pociąg zabił psa (wideo)

Utworzony przez maciek, 12 stycznia 2011 r. o 10:13
Maciej leży w szpitalu, wyliże się z tego. To już druga jego szansa, 4 lata temu uszedł z życiem w wypadku w Białej Podlaskiej na ulicy łomaskiej, był pasazerem kierowca zginął na miejscu. Oczywiście wracali pijani z imprezy. Mniejmy nadzieje, że limit swojego szczęścia wykorzystał i juz nie bedzie trzeciej szansy. Jeśli sprawą nie zajmie się sąd, to powinni zrobić to obywatele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co 2 lata tylko? na sybir z nim albo do Korei północnej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szok prokuratura udzieliła zgodę na zamieszczenie tego filmu. Brawo skoro organy Prokuratury pokazują jak można popełnić smobójstwo to już dalej nie mam zaufania do nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On nie pójdzie do więzienia, bo w Polsce jeszcze nikt nie został skazany na karę więzienia za morderstwo nad zwierzęciem. Wyroki zapadają TYLKO w zawieszeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak patrzę na to nagranie, to jestem za tym, by wprowadzić u nas karę śmierci -,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
szok prokuratura udzieliła zgodę na zamieszczenie tego filmu. Brawo skoro organy Prokuratury pokazują jak można popełnić smobójstwo to już dalej nie mam zaufania do nich
Za informacją z policji: Prokurator Rejonowy w Białej Podlaskiej wyraził zgodę na publikację tego materiału, by zwrócić uwagę na nieodpowiedzialne i wręcz naganne zachowanie niektórych osób w rejonie przejazdów kolejowych, a także ku przestrodze innych użytkowników ruchu drogowego. Kwp w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że się nie poślizgną to była by słuszna kara za to co zrobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabiłbym tego sku.rwysyna!!! Przywiązać ten durny łeb do pociągu za kare!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKIM TRZEBA BYĆ BEZDUSZNYM S K U R W Y S Y N E M ŻEBY COŚ TAKIEGO ZROBIĆ?!?!?!?! ZWIERZĘ MU DO KOŃCA UFAŁO!!! ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapier***e szmate dawać namiary!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... z połamaną ręką i nogą ... szkoda że se łba nie skręcił, pusty to nie wielka strata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚMIERĆ ZA ŚMIERĆ. TO BY BYŁO GWARANCJĄ, ŻE KAŻDY TAKI NASTĘPNY PUSTY ZAKUTY ŁEB 10 RAZY SIĘ ZASTANOWI NAD TYM ZANIM ZROBI COŚ TAKIEGO. ALE ZARAZ ODEZWĄ SIĘ BEZMÓZGIE ORGANIZACJE OCHRONY PRAW CZŁOWIEKA I POWIEDZĄ, ŻE KARA ŚMIERCI JEST NIEHUMANITARNA. TYLKO NIECH KTOŚ MI ODPOWIE CZY ZWYROLE TACY JAK TEN BYLI HUMANITARNI I ZASŁUGUJĄ NA COŚ LEPSZEGO NIŻ KULKA W ŁEB???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabiłabym go gdybym miała okazję. Ale lepiej byłoby go jakoś tak skatować, żeby żył do końca jak roślinka, ze świadomością, za co to dostał. Może okrutne, ale nienawidzę ludzi. Są źli. A zwierzęta niewinne i ufne. On to jak dla mnie specjalnie zrobił...pokazywał ręką "stój".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok! Napił sie pajac i chcial sie zabic na torach a do tego wzial najlepszego przyjaciela, najwierniejszego, tylko ze sam stchorzyl a przyjaciel zginal za niego. A co do swiadka w aucie to zero reakcji, bo skad mial wiedziec czy on jest pijany, moze mial problem i chcial sie zabic, powinien ktos wysiasc i zareagowac, co za znieczulica!!! czekal w aucie i sie gapil jak na film w kinie!!! uwazazam ze to wiekszy deb*** niz ten caly maciej, bo nim kierowal alkohol a nie rozum, wytrzezwieje sam zaplacze nad tym co zrobil jak sobie przypomni a ten z auta??? druga strona medalu to to, ze mogl przewidziec iz chlopak na torach moze byc pod wplywem i mogl sie bac go zaczepic tym bardziej ze byl on z duzym psem, ale wystarczylo wysiasc, krzyczec, ewentualnie zbluzgac, pijani zawsze reaguja na to agresja wiec rzucilby sie w strone auta a pies za nim i po tragedii, swiadek ew by odjechal kawalek i zanim przyjechalby nastepny pociag zawiadomilby sluzby, zabrali by pijanego i nic by sie nie stalo. ale to moze zbyt dobre by bylo jak to u nas. Szkoda psiaka. Ludzie sa coraz bardziej bezmyslni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze jedna sprawa ukazująca UŁOMNOŚĆ polskiego systemu prawa... "ZA ZNĘCANIE SIĘ NAD ZWIERZĘTAMI GROZI KARA POZBAWIENIA WOLNOŚCI DO LAT 2...". Jakie znęcanie się?????????!!! Przecież to zwyczajne MORDERSTWO a ten MORDERCA już napisałem na co zasługuje wyżej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są tacy pseudo-ludzie dla których pies, życie psa, nie ma żadnego znaczenia. Tych ludzi nawet nie nazwę bydłem bo bym bydło obraził. Takiego to bym postawił na torach przed nadjeżdżającym pociągiem, dałbym mu cygaro żeby sobie jeszcze zapalił ostatni raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny dureń którego powinno się wysłać do gazu!!! i mówcie co chcecie ale nie mam litości dla takich "ludzi". Szkoda piecha:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winne polskie prawo.Takiego państwa chcieliście to macie.Coraz więcej zwyrodnialców i coraz częściej tak będzie więc radzę przywyknąć.Zasiewajcie dalej agresję wobec zwierząt w mediach.(Mój pies ma się świetnie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To efekt ogólnego zdziczenia obyczajów. "Róbta co chceta", "znikoma szkodliwość społeczna czynu" itp. rozwalają morale narodu. Nagonka na Kościół, deprecjacja rodziny, skutkują tym, że młodzi ludzie nie wiedzą co dobre a co złe; anarchię (także w sferze moralności) mylą z wolnością. Skoro można robić co się chce, to można np. zabić wiernego psa. Potem swoje nienarodzone dziecko, potem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś (a raczej coś) nie ma poukładane w głowie to i "święty Boże" nie pomoże !A kościodół wyrządził więcej zła nić Ci się wydaje, więc nie jest odpowiednią instytucją moralną!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 22

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...