Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

22-latek bawił się na torach w śmierć i życie. Pociąg zabił psa (wideo)

Utworzony przez maciek, 12 stycznia 2011 r. o 10:13
Powinny zostać zwiększone kary za znęcanie się nad zwierzętami. Teraz wszyscy którzy dopuścili się do takich czynów, czują się bezkarnie. Ten pijak teraz dostanie 2 lata w zawieszeniu i prawdopodobnie zdobędzie kolejne zwierzę aby znowu w ten sposób się z nim "pobawić".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrząc na takich sku***synów czasami żałuje że nie ma kary śmierci deb*** pi.....y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że pies go w chu.. nie zrobil i mu łapy nie podstawił hiehiehie Bynajmniej nie cierpiał. No i ten kierowca zasługuje na odznaczenie. Bohater z niego. Patrzyl jak ginie czlowiek i pies nawet z samochodu nie wysiadl, nic nie powiedzial. CO za bojuch i frajer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwiedzić go w szpitalu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hejkumkejkum napisał:
Jak ktoś (a raczej coś) nie ma poukładane w głowie to i "święty Boże" nie pomoże !A kościodół wyrządził więcej zła nić Ci się wydaje, więc nie jest odpowiednią instytucją moralną!!!
No proszę, wystarczy że coś się wspomni o Kościele a już alergicy go atakują. Wszystko zło widzą w nim, zapominając, że zło (także w Kościele) pojawia się gdy nie przestrzegamy jego zasad, zasad wiary chrześcijańskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je***y gnój pier***ony matkojebca zeby ktos go zajebał śmiecia pier***onego. A biedny piesek musiał cierpieć taka brutalna śmiercią przez sku***syna je***ego!!!!!!!! NALEŻY SIĘ OGROMNA KARA DLA TEGO GNOJA WSZYSTKO WIDAC NA KAMERZE NIE MOZNA POWIEDZIEC ZE NIE MA DOWODÓW W TEJ SPRAWIE!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że go znajdzie kto trzeba i wymierzy sprawiedliwość. Na sąd jakoś nie liczę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
scassacas napisał:
Bohater z niego. Patrzyl jak ginie czlowiek i pies nawet z samochodu nie wysiadl, nic nie powiedzial.
Zastanów się co piszesz -,- człowiek przeżył, pies nie, bo człowiek odskoczył, a pies nie. Wbij to sobie w ten styropian co masz pod włosami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie gosc na pewno nie byl zdrowy psychicznie, a Ci tym samochodem na pewno wszystko nagrywali na komórke i znając zycie ukazałoby sie to w youtube , szkoda tylko psa, który wiernie siedział, sadząc, ze przy swoim wlascicielu jest bezpieczny.. brrr az ciarki przechodzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki je***y bandyta powinien zginać tak jak jego biedny pies!!! na tory z nim i przywiązać do szyn zeby nie uciekl!!!! co to sie dzieje na tym swiecie!!! Ja bym mu sie pobawila w smierc i zycie!!!! No i tylko dwa lata za cos takiego?? zenada!!! ku***!! ale tylko w PL są takie smieszne kary!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
scassacas napisał:
Szkoda że pies go w chu.. nie zrobil i mu łapy nie podstawił hiehiehie Bynajmniej nie cierpiał. No i ten kierowca zasługuje na odznaczenie. Bohater z niego. Patrzyl jak ginie czlowiek i pies nawet z samochodu nie wysiadl, nic nie powiedzial. CO za bojuch i frajer.
Ja go rozumiem, kiedys w warszawie odezwalem sie w tramwaju, stracilem zeby i wyladowalem w szpitalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
Taki je***y bandyta powinien zginać tak jak jego biedny pies!!! na tory z nim i przywiązać do szyn zeby nie uciekl!!!! co to sie dzieje na tym swiecie!!! Ja bym mu sie pobawila w smierc i zycie!!!! No i tylko dwa lata za cos takiego?? zenada!!! ku***!! ale tylko w PL są takie smieszne kary!!!!
Agusiu bardzo kobiecy wpis i pełen miłości, ciekawe kto Cię tak wychował lub co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żebyś zdechł pie***lony złamasie!!!Mam nadzieje i życze ci sk****wielu z całego serca ze jak trafisz za kraty to rozprują ci tam du***pe!!A swoja droga muódl sie je***bana kaflaro zebym cie nie spotkal na ulicy bo urwe ci łeb i naszczam ci do gardła!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
scassacas napisał:
Bynajmniej nie cierpiał.
BYNAJMNIEJ to NIE JEST to samo co PRZYNAJMNIEJ. http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=6119
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kir napisał:
BYNAJMNIEJ to NIE JEST to samo co PRZYNAJMNIEJ. http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=6119
Szczegóły , szczegóły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie to nie dziwi. Mieszkam 500 metrów od państwowej szkoły wyższej do niedawna kierowanej przez prominentnego polityka partii obecnie rządzącej. Jest tam także liceum. Z drugiej strony mam 300m do drugiego liceum i gimnazjum. To co codziennie wyprawia pokolenie pokemonów napawa mnie pesymizmem. Polska nie ma przyszłości z tak ukształtowanymi młodymi pokoleniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sku***ELU je***Y NIECH NO CIE DORWE TO ROZPATROSZE CIE TAK ZE CIE MATKA NIE POZNA!!!!!!!!!!!Sku*** je***A MAM NADZIEJE ZE DADZA CI SALIDNA KARE ZE SMIERCIAAAAAAAAAA!!!!!I JESZCZE TO ZEBY CIE W PIERDLU POBILI I ZABILI!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj pies a jutro koleżanka, która nie chciała "dać d...." albo dziecko, którego koleżanka nie chciała usunąć. Leczenie psychiatryczne - szkoda czasu, więzienie- szkoda pieniędzy, kara śmierci bez sensu. Mam taki pomysł żeby ich na dawców organów (wszystkich) przerobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** zabilabym saku***ela, je***y pijak, przywiazalabym do torow i niech se zdycha zjeb jeden, sory za przeklenstwa ale poprostu niemoge sama mam psa i se nie moge tego poprostu wyobrazic.....masakra...biedny pieseczek..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mozna byc takim sk....synem! powinno sie takich usypiac. biedny pies, ale jakbym mial takiego wlasciciela to sam bym sie zagryzl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 22

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...