Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Adamowicz, po ilu dniach ustąpi?

Utworzony przez ONA, 9 stycznia 2014 r. o 18:34
Bo Jurek pieniadze przeznaczone na kalendarze przeznaczyl je na sex zabawki
Idioci jesteście? Strażakom kalendarze są potrzebne? A do czego? Chyba,żeby zapisywać gdzie i kiedy są w remizach imprezki…Bardziej potrzebne są bosaki, drabiny, koce gaśnicze a w zasadzie to chyba nic, bo rzadko albo wcale niczego nie gaszą… Bo nie liczę tego na pokazach strażackich na miejskim stadionie, to tylko zabawa…Co prawda za nasze pieniądze, ale co tam, bawcie się chłopy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anal-mowicz pierwszy wibrator w gm. orgia sie zaczyna ,pytanie kto kogo wydmucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmien pierwszy wyraz na nazwisko swego pana bo dokonales pomylki chomącie zapocony
r michaluk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
r michaluk
Czy możesz się  deb***u od  niego od...ć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anal-mowicz pierwszy wibrator w gm. orgia sie zaczyna ,pytanie kto kogo wydmucha.
Ja myślę że psl wydyma nas wszystkich zobaczcie     http://www.youtube.com/watch?v=8SsdcJPmwok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=mqfegFvhyWE       raport o OFE    tak!!!  głosujmy nadal na Po i Psl      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan ogłosił konkurs na najgłupszego pisowca, stąd tak liczne ich wpisy. Oj, trudny będzie wybór, bo jak widać ma Polska wariatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę że psl wydyma nas wszystkich zobaczcie  
Chciałbyś !!! ale co jeśli nie jesteś w ich typie ??? Sam się wydymaj to zobaczysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MaxTV
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan ogłosił konkurs na najgłupszego pisowca, stąd tak liczne ich wpisy. Oj, trudny będzie wybór, bo jak widać ma Polska wariatów.
psl i po elita reszta to wariaci.czyli 80%spoleczenstwa to wariaci??? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psl i po elita reszta to wariaci.czyli 80%spoleczenstwa to wariaci??? 
Tak właśnie jest jak głosy wyborców liczą miejscowe komuchy i sovieci na swoich ruskich serwerach [ jak POdczas ostatnich wyborów ],ta pępowina nie została nigdy definitywnie przecięta!!! Nasza ojczyzna nadal sovieckim pachołkiem stoi,tego nikt i nigdy nie oczyścił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście "Konsulu" Twój mózg nie został oczyszczony z  głupoty i sowietyzmu. Wciąż myślisz o starych czasach i swojej historii. Już się nie zmienisz, mózg nie przyjmie nowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już zrobil dal się nabrać he he przepraszam wybrac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście "Konsulu" Twój mózg nie został oczyszczony z  głupoty i sowietyzmu. Wciąż myślisz o starych czasach i swojej historii. Już się nie zmienisz, mózg nie przyjmie nowości.
Barani łbie POlicz ilu z tamtej " EPOKI  " zatwardziałych komuchów i pachołków Moskwy zasiada w rządowych ławach,sądach,prokuraturach itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yyyyy...yyyyyyyy...myślę yyyyy.....yyyyyy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yyyyy...yyyyyyyy...myślę yyyyy.....yyyyyy
Gdybyś myślał to byś wiedział ze twój pan został bezpowrotnie wykopany w referendum .Taki sam los podzieli jego szajka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybyś myślał to byś wiedział ze twój pan został bezpowrotnie wykopany w referendum .Taki sam los podzieli jego szajka .
to znaczy adamowicz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybyś myślał to byś wiedział ze twój pan został bezpowrotnie wykopany w referendum .Taki sam los podzieli jego szajka .
Z tą szajką należy zrobić porządek. A jak? Zastosować metody wykopanego w referendum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzcie na tego idiote, ponad 7 mln odsłon --> http://otourl.pl/jaki_gup_debil_frajer_haha_miala_    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psl i po elita reszta to wariaci.czyli 80%spoleczenstwa to wariaci??? 
Pisowcy wszystkich mają za wariatów, tylko oni są najmądrzejsi. A skąd te 80% ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 599

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...