Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Kongres Nowej Prawicy nie chce straży miejskiej

Utworzony przez eeeee, 13 stycznia 2015 r. o 09:51
Problem jest w słabym działaniu straży. Poprawić jakoś ich pracy, a nie likwidować. Po likwidacji możemy się spodziewać, że np. chodnikami nie będzie można przejść, bo kierowcy bezkarnie będą je zastawiać. Nie wiem o co chodzi tej nowej prawicy, czy o bezprawie i bałagan?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze chciałem zadać pytanie tylko nie mam pojęcia komu może tutaj będzie ono zasadne nowa prawica  nie chce straży , palikot krzyża , pis afery madryckiej , psl chce wiecej dla swoich, po kopalń itp. to może zróbmy referendum i zapytajmy narodu czy naród chce was wszystkich razem i osobno po jak patrze na te wasze mordy , przekręty, układy, itp to mi się chce rzygać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze chciałem zadać pytanie tylko nie mam pojęcia komu może tutaj będzie ono zasadne nowa prawica  nie chce straży , palikot krzyża , pis afery madryckiej , psl chce wiecej dla swoich, po kopalń itp. to może zróbmy referendum i zapytajmy narodu czy naród chce was wszystkich razem i osobno po jak patrze na te wasze mordy , przekręty, układy, itp to mi się chce rzygać 
Sikorski,to jest dopiero ,jedno , wielkie gów no,ten to dopiero rąbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowej prawicy proponuję wniosek o likwidację również policji. Zgodnie z ich poglądami dotyczącymi powszechnego dostępu do broni - niech ludzie sami dbają o swoje bezpieczeństwo.   P.S. Moje poglądy na funkcjonowanie straży gminnych, które gminy traktują jako skarbonki do ściągania pieniędzy (fotoradary) są pewnie zbieżne z poglądami Nowej Prawicy. Nie można jednak wylewać dziecka z kąpielą - straże jako instytucje zajmujące się - monitoringiem, porządkiem, parkowaniem na zieleni, psami bezpanskimi i pańskimi ale załatwiającymi się na chodnikach - to są zadania dla straży i są one do tego niezbędne w miastach i miasteczkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś może wie co ta straż w białej robi,bo ja jakoś nie bardzo wiem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz Korwin Mikke i Kongres Nowej Prawicy to pajace i przygłupy jakich mało. Janusza Korwina Mikke i tych wszystkich błaznów z KNP powinno się zamknąć w psychiatryku lub w zakładzie dla obłąkanych :D  gdyż swoim bełkotem nie rokują poprawy :D ..... jednak co do likwidacji straży miejskiej to się ZGADZAM !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...