Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budżet wbrew prezydentowi

Utworzony przez prezio, 19 stycznia 2008 r. o 11:48
mm napisał:
A podaj cwaniaczku gdzie pracujesz i ile Ty zarabiasz. To może powiem Ci ile ja mam jako urzędnik...
Nie pytam ciebie cwaniaczku GDZIE pracujesz lecz ILE zarabiasz ? Ja zarabiam jako nauczyciel w szkole 1400 na rękę, a ty jako urzędnik ? No ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zarabiam 1400 tez i mam 10 lat stazu pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam stażu 25 lat. I co ty na to ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dlaczego jeszcze nie jestes nauczycielem dyplomowanym? Nie chciało sie zbierac papierków? A ile nauczyciel pracuje a ile ma wolnego, okey nie bede dyskutował bo to nie ma sesnu, przeżucać sie zarobkami, wszyscy mało zarabiamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To dlaczego jeszcze nie jestes nauczycielem dyplomowanym? Nie chciało sie zbierac papierków? A ile nauczyciel pracuje a ile ma wolnego, okey nie bede dyskutował bo to nie ma sesnu, przeżucać sie zarobkami, wszyscy mało zarabiamy!
człowieczku, nauczyciel dyplomowany zarabia, jak ma " goły" etat, własnie ok 1500 na rękę! A jak uważasz, że ma za dużo wolnego, to popracuj w szkole 5 godzin diennie, docenisz swoje machanie łopatą przez 8 czy 10 godzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CED
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...