Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor odwoływany na raty

Utworzony przez Mieszkaniec, 8 sierpnia 2007 r. o 20:33
nie, ta ze szkoły nr 3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet p.M tu napisała w swijej obronie ha ha.Jakby tak jej zależało na synu to dawno by miała faceta a nie kolejnych młodzian.Ale to rzeczywiscie jej problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mylisz się twierdzac, że to Pani M. pisze w swojej obronie. Dlaczego nie może mieć lepiej od Ciebie, albo przynajmniej tak dobrze jak ty. Wstyd. Myślę, ze zależy ci po prostu na tym, aby komuś dołożyć, obgadać, utrudnić życie, które w tak maleńkim mieście jest i bez pseudożyczliwości sąsiadów wystawione na ciągłą krytykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gó**o prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę że pani , Pani Doroto jako pedagog powinna raczej dbać o morale dzieci pod Pani opieką a nie obroną osoby niemoralnej i gorszącej. Ja też dosyć często ( z racji mieszkania na tym samym osiedlu) obserwuję różne sytuacje i zachowania ludzi , którzy powinni świecić przykładem zwłaszcza Ci którzy wychowują młode pokolenie i proszę nie posądzać mnie o zazdrośc bo nie mam czego zazdrościć tym osobom ani finansowo ani w innych dziedzinach życia i uwazam że to te osoby właśnie , a wśród nich i wspomniana wyżej P.M mają się czego wstydzić.Wiedzą że mieszkają w małym miasteczku i zdają sobie sprawę z konsekwencji swego zachowania.Ale jakos nie przeszkadzało pani M. ze całe osiedle huczy od plotek i dalej robiła swoje więc chyba Pani obrona tez jest niepotrzebna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym mieście to już taka tradycja że każdy robi co chce bez względu na miejsce pracy i zajmowane stanowisko. Coś jakby zaczerpnięte od pani Dulskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA wykryło aferę związaną z wyłudzeniami dopłat dla rolników Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało dwóch wysokich przedstawicieli Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz osobę, która miała kontrolować rolników. Do dymisji podał się już jeden z najbliższych współpracowników ministra rolnictwa Marka Sawickiego (PSL) - ujawniła Gazeta Wyborcza. CBA twierdzi, że od ponad pół roku pracowała nad rozwiązaniem korupcyjnej sprawy związanej z ARiMR i jedną z dochodowych spółek akcyjnych kontrolujących prawdziwość wniosków o unijne dopłaty bezpośrednie dla rolników. W związku z tą sprawą w ciągu ostatnich trzech dni oficerowie CBA zatrzymali trzy osoby: - Jarosława G., dyrektor gabinetu politycznego Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, - Zbigniewa G., kierownika biura kontroli pomorskiego oddziału agencji - Gabriela J. przedstawiciela jednej z firm kontrolujących gospodarstwa rolne objęte dotacjami unijnymi. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne polegające na udzieleniu i przyjęciu korzyści majątkowych. Na wniosek Prokuratury Okręgowej w Warszawie sąd aresztował Gabriela J. na trzy miesiące. Niespodziewanie do dymisji podał się Przemysław Litwiniuk, szef gabinetu politycznego samego ministra rolnictwa. Litwiniuk i Jarosław G. należeli do najbliższych współpracowników ministra Sawickiego. Dymisja Litwiniuka została przyjęta. Według CBA sprawa jest "rozwojowa i niewykluczone są kolejne zatrzymania". Także lista zarzutów także może się "znacznie powiększyć". Więcej jutro w Gazecie Wyborczej http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...d_zarzutem.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 12 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...