Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor odwoływany na raty

Utworzony przez Mieszkaniec, 8 sierpnia 2007 r. o 20:33
...inteligencja, młodość i uroda, a nie ruda, farbowana broda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlodosc moze i tak ale do urody to sie nie zgadzam ( czerwone zamglone szczurze oczka siny nos )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ta inteligencja to dowaliles. Chyba masz na mysli inteligencje calej tej gromady konsultantow nocnych RAZEM wzietych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizerunek + skuteczność i górą nasi! A kasę się bierze za klasę, a nie inteligencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to za klasę się bierze kasę? a gdzie u niego ta klasa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do polityki czy na urząd nie idzie się dla idei. Trzba mieć poprostu ja.. to jest klasa, chłop z ikrą, to jest to czego nam brakowało! Czy to trudno zrozumieć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zartujesz? Czy powaznie tak? :))) To moze jakis "Murzyn z duzy ...." powinien byc burmistrzem. Ale fakt jurny to chlop jest. Znany z tego w okolicy!!! :))) Baby piszczaly kiedys za nim. Teraz tez?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodacy ! Sprawdziłem to. Referendum możliwe jeszcze w tym roku. Zebrała sie już u was odpowiednia grupa obywateli ! Zbierzcie tylko 1370 podpisów to się odbędzie. Musicie się zmobilizować. Konieczna frekwencja to 3600 obywateli. Do odwołania potrzeba tylko 1800 głosów "za". Tak mało. Rodacy ! Wytrwajcie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu chodzi o predyspozycje do zarządzania, a nie o klejnoty... Żartowniś się znalazł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ala. Myslalam ze ty zartujesz. Wymien te predyspozycje. Jak mozesz. Chetnie poczytam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za nasze pieniadze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodacy ! Międzyrzeczanie !Głupie wasze to gadanie.Kto wam wybrał tego Grzyba ?W teczce nie przywieżli chyba ?Po niewczasie narzekacie,Wybraliście go - to macie !Teraz do mnie ślecie maile ?Czy ja jestem głupie cielę ?Co jest k..., czy ja z BratemNie mogę odpocząć latem ?Chcemy piwko pić w JuracieA nie siedzieć tu na czacie !Weżcie sprawy w swoje ręceI nie piszcie do mnie więcej !Ps.Ty, Mironiuk, nie podskakujTylko swoją d... ratuj !Nie okupuj gabinetuBo twoje miejsce już nie tu !Szukaj sobie innej pracyWtedy wszystko będzie cacy !Pozdrawiam. Premier.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kampanii obiecywał.... utworzenie w Międzyrzecu Podlaskim tzw. "strefy wolnego Internetu" , gdzie każdy mieszkaniec będzie mógł nieodpłatnie skorzystać z sieci!!! GDZIE JEST TA STREFA? PYTAM? Młodzi ludzie to kupili. I tylko oni głosowali za , BO W CAŁYM MIEŚCIE MIAŁ BYĆ NET ZA FREE!!!GDZIE JEST TEN NET? PYTAM? MIAL BYC OD RAZU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle rewela... nawijaj dalej o grzybku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obsiedliście burmistrza jak pchły zagłodzonego kundla. No i ładnie tak! Niedługo ludzie będą mylić Międzyrzec z Wąchockiem, tyle się tu dzieje... niezły scenariusz piszecie i to ,,sami swoi".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj po południu jechałem trasą z M-rzeca do Białej Podlaskiej . W pewnym momencie wyprzedził mnie samochód z którego przez okno wypadły jakieś papiery. Zatrzymałem się chcąc zobaczyć co to może być. Jakież było moje zdumienie kiedy zacząłem je czytać ! Niestety , padał deszcz i niektóre kartki zamokły. Oto ciekawsze fragmenty które udało mi się odczytać : "Protokół przesłuchania Matyldy K. lat 53 , zam. Międzyrz..." , "...po czym kazał mi się ubrać i niczym nie martwić" , "Prosiłam go , panie ...( tu imię niewyrażne ) , niech pan przestanie , ale on dalej robił swoje, jakby mnie nie słyszał...", "...bałam się że o wszystkim powie mojemu mężowi i dlatego ..." , "...następnie poszliśmy nad Krznę i tam znowu mnie...", " ...a około 3-ciej w nocy przyszedł do mnie tylko w czapce na głowie i chwalił się swoim grzybem ...", "...zamknął drzwi na klucz, zdjął czapkę i od razu chwycił mnie za ...". Inne fragmenty trudne do odczytania. Nie wiem kogo to może dotyczyć i co mam z tymi papierami zrobić ? Może wy wiecie ?Ps. do cenzora w Dz. Wsch. : jeśli znowu coś mi tu wytniesz to podaj przynajmniej który punkt Regulaminu naruszyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WItam.Ja z zapytaniem czy te głosy wogóle ktos zbiera czy to tylko takie gadanie na forum ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Międzyrzeczanie, tak dalej być nie może ! Słuszne jest wasze oburzenie na marionetkowe rządy Grzyba ! Dość waszych cierpień ! Róbcie referendum a ja wam pomogę ! Już od jutra zbierajcie podpisy i przysyłajcie wprost do mnie do Kancelarii Premiera . Mój Brat też obiecał zaangażować się w tę sprawę, tylko teraz jest bardzo zajęty, koalicja się sypie, trzeba szykować się do nowych wyborów na jesieni. Jak tylko uporządkujemy te sprawy ( po wakacjach ) to przyjedziemy do Międzyrzeca OBAJ i osobiście poprowadzimy was do zwycięstwa ! Precz z Grzybem ! Niech żyje IV Międzyrzecka RP !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyje Grzyb, wolność i dziewczyny młode! Wybierzmy Grzyba na Posła!Grzyb się już sprawdził. Drżyjcie obłudnicy! Międzyrzec kwitnie, a ludziom żyje się radośniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam ale chyba powinno być :Niech ży-jeeee Grzyyyy-bnia, Grzybnia i swooo-bo-da !Niech ży-je Aaaaa-rtur i dziew-czy-na mło-da !Artur to jest cie-nias lecz nie w ciemię bityLubi free inteeee-rnet i młodeee kobi-ty !Łodi-rydi łodi-rydi hej-siup !Nie wiem jak z tym Duuuu-szkiem, radnym powiaaaa-towymCzy już wreszcie zooooo-stał Komendantem noooo-wym ?A co z Mironiuuuu-kiem przylgniętym do stoooo-łka ?Pokaż Andrzej wszyyyy-stkim jak robisz fikoooo-łka !Łod-rydi łodi-rydi hej-siup !Ps. A co poza tym ciekawego u was w M-cu ?Pozdrawiam - Premier
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...