Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor odwoływany na raty

Utworzony przez Mieszkaniec, 8 sierpnia 2007 r. o 20:33
Dziecko, obserwuję życie w tym mieście od kilku... lat. Swoje już przeżyłem, ale nie jestem w stanie zrozumieć na czym polega to "radosne życie mieszkańców"? Wytłumacz mi to proszę, bo chociaż pilnie obserwuję to, co dzieje się w naszym mieście, to jakoś ciężko znależć mi powody do radości. TU NIC SIĘ NIE DZIEJE! Chyba, że komuś sprawia radość rotacja stanowisk... jeżeli tak, to daruj sobie odpisywanie, bo mnie to nie interesuje... czekam na realizację obietnic wyborczych Pana Burmistrza... teraz widzę że były to tylko obietnice... żałuję że zmarnowałem swój głos... i jeszcze przekonałem do takiej decyzji moją rodzinę... CZUJĘ SIĘ OSZUKANY... Jeżeli będzie to wspomniane referendum JA I MOJA RODZINA ZAGŁOSUJEMY ZA ODWOŁANIEM PANA BURMISTRZA GRZYBA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo słusznie ! Nie będzie jakiś Grzyb pluł nam w twarz, ni dzieci nam zagrzybiał ! Róbcie referendum i wyniki przesyłajcie do mnie. Przepraszam, kończę bo dzwoni Ziobro ... nie ... to Lepper ... nie ... to chyba Giertych .... Pozdrawiam wszystkich PiS-owców w M-rzecu. Premier.Ps.Mironiuk, nie przejmuj się ! jakoś to będzie. A do jakiej partii należysz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to czlowiek kompetentny, wyksztalcony, przygotowany do pelnienia tej funkcji. Ma ogromne predyspozycje do pelnienia tej funkcji. Czlowiek o wielkiej kulturze osobistej i wielkim takcie. To czlowiek wspolpracy ponad malostkowymi podzialami. Czlowiek pozbawiony zawisci nieobcej obecnej wladzy. Ten czlowiek jest w stanie posprzatac ten caly balagan. Miedzyrzec tylko zyska majac takiego burmistrza. ZJEDNOCZMY SIE to doprowadzimy do NOWYCH WYBOROW!!! PAN ZBIGNIEW KOT NOWYM BURMISTRZEM, ktory wprowadzi w miescie normalnosc!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pisiory z gimnazjum. To oni to zaczęli. To zemsta. Miał być jakiś ważny stołek. Niech Pan z nimi walczy. To ich plany z tym referendum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pisiory z gimnazjum. To oni to zaczęli. To zemsta. Miał być jakiś ważny stołek. Niech Pan z nimi walczy. To ich plany z tym referendum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni to rozkręcają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Z.K. dobre! Kto to wymyślił? Toć to elokwentny leser, miał szansę się pokazać i co? Lesiuk stał na przeszkodzie, a skoro tak, to w czym? Niezły dowcip - szwedak burmistrzem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strach zajrzał w oczy panie burmistrzu? To nie zabawa! To porażająca prawda! Zawsze to kamyk rusza lawine. A lawina zmiata. Pan Kot jest jak najbardziej odpowiednia osoba na pana miejsce. Stad ten strach. Paralizuje? Ludzie go wybiora. A mialo nie byc juz nigdy zadnego kontrkandydata. Jak w Drelowie. To byly tylko marzenia megalomana. Ale zawsze ma pan swoj 1 glos. No i glos mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kot to bardzo dobra kandydatura.czlowiek najlepiej przygotowany merytorycznie do tej funkcji w miescie.ma przyszlosciowe zaplecze polityczne.a jak widac na przykladzie grzyba to bez zaplecza ani rusz.ta marnizna z pslu to zadne zaplecze polityczne.to jakas przypadkowa zbieranina.dlatego nic sie nie dzieje w inwestycjach.grzyb powinien sam zrezygnowac.dla dobra mieszkancow i miasta.to jedyne honorowe wyjscie.czy go na to stac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bleblanie! Jakie zaplecze - PO? Pożal się Boże, silna grupa... na czele z Posłem ... najlepszym dla siebie! Pan Kot przez dwie kadencje był v-ce i każdy zna jego predyspozycje. Myślę, że w tym wszystkim powinno chodzić o człowieka z zasadami, a nie o szwendaków z politycznego rozdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Platforma to nic? Popatrz na sondaze. Gdzie w nich PSL. To podaj lepszego kandydata na nowego burmistrza! Wysil sie jednoglosowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś robił badania sondażowe w Międzyrzecu? A to, że w rankingu krajowym prowadzi PO, to z tego tytułu należą się jakieś profity? Na razie nie widzę, by ktoś w Międzyrzecu robił coś ciekawego i to można było przypisać zasługom PO. Teraz na tym forum jest taka mała próba licytacji między towarzyszami z PO i PSL. Przed wyborami samorządowymi właśnie te ugrupowania zdecydowały kto będzie ich wspólnym kandydatem. A czy jakaś koteria musi decydować kto ma być burmistrzem? Dzisiaj piewcy piszą , że ten, to będzie ,,nad podziałami", czysta hipokryzja ! Kto wystawił Pana Kota do powiatu i dlaczego? Dla dobra sprawy, drogi dyskutancie teraz nie odwracaj kota ogonem. Zawsze można sobie pospekulować - to nic nie kosztuje. A życie, jak to życie.... pisze swój scenarjusz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błysk Pańskiego geniuszu w tym widać. Ależ finezyjne i wyszukane rozwiązanie problemu międzyrzeckiej oświaty. Wspaniale przemyślana i przeprowadzona likwidacja Zespołu Szkół. Dzięki temu będzie w mieście nie trzech ale sześciu dyrektorów szkół. W ciągu pół roku wzrost 100% stołków w szkołach do obsadzenia. Gratuluję MENEDZEROWI OŚWIATY!!! Ależ piękny przykład zapowiadanych oszczędności!!! Za darmochę będą pracować ci wszyscy dyrektorzy??? Ale jestem zatroskany, czy "łapki pójdą w górę" jutro? Dopiero co SAMI powołali a już będą SAMI likwidowali? TYLKO ZA CZYJE PIENIĄDZE TE WSZYSTKIE "ZABAWY W PIASKOWNICY" ???????????????????? WYBORCY PANA ROZLICZĄ NA PEWNO !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za bzdura z tymi dyrektorami. pieniadze wyrzucone w bloto. radni to przeglosowali. ile mozna za 3 pensje dyrektorskie zorganizowac lekcji angielskiego. miedzyrzec razem i grzyb to obiecywal biednym dzieciom. lekcje angielskiego dla biednych dzieci. gdzie te lekcje. mnozycie tylko bezmyslnie stanowiska dla swoich. ile to jeszcze bedzie trwalo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Udało się. Zlikwidowali szkołę? Ktoś wie jak radni głosowali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje sie, ze Twoja opinia o wspolnym kandydacie PO i PSL na burmistrza miasta jest ocena bledna?! To by znaczylo, ze Grzyb byl kandydatem wspolnym PO i PSL. Chyba jednak tak nie bylo. Na czym opierasz swoja opinie? Mysle, ze twoj post ma na celu dalsze sklocanie ludzi z poprzedniej ekipy. Niczemu innemu nie sluza takie klamliwe twierdzenia. To typowa tuliłowska falszywa propaganda!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pan sam złoży dymisję.Międzyrzeczanie tego oczekują.Już za długo tego wszystkiego.Oszczędzi pan wstydu sobie i miastu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pan sam złoży dymisję.Międzyrzeczanie tego oczekują.Już za długo tego wszystkiego.Oszczędzi pan wstydu sobie i miastu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pan nie osieroca kariery stolpienskiej grzybni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czym Ci ta młodzież ze Stołpna zamieszała, że nazywasz ich ,,użytecznymi idiotami". Ci młodzi ludzie mają pasję i nie plują nikomu w twarz. Ich sukcesy nie wynikają z jakichkolwiek układów, ale z pracy. To, że są zauważalni, chwała im za to. Nie potrafię tego zrozumieć na co chcesz zwrócić swoją uwagę. Dla mnie taka wypowiedź jest prezentacją myśli osiłka .... zawistnika, zwykłego mordochlapa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...