Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak gra WOŚP w Białej Podlaskiej

Utworzony przez sztorm, 10 stycznia 2010 r. o 08:47
W tym roku mimo mrozu i srogiej zimy orkiestra Jurka Owsiaka może naprawdę zagrać ostro w naszym mieście .To bardzo gorący post taki na 24 godziny ....START
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sztorm napisał:
W tym roku mimo mrozu i srogiej zimy orkiestra Jurka Owsiaka może naprawdę zagrać ostro w naszym mieście .To bardzo gorący post taki na 24 godziny ....START
Nic do ciebie osobiście nie mam odpowiedziałem tylko na twój wpis poprzedniego dnia, a i tobie radzę oczyścić umysł ze złości i nienawiści - podczas słuchania mantry. http://www.youtube.com/watch?v=79qWATj-bz4...feature=related za czyje pieniądze będzie grała WOŚP w Białej ?
Ostatnio edytowany 10 stycznia 2010 r. o 12:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że nie za Twoje....... Jak widzę już żałujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mam nadzieję, że nie za Twoje....... Jak widzę już żałujesz?
Oczyść umysł posłuchaj mantry o Gangesie.Wyczuwam w tobie dużo nienawiści do myślących inaczej niż ty więc jeszcze jedna mantra. http://www.youtube.com/watch?v=LCC0kXS-Y_Y...feature=related
Ostatnio edytowany 10 stycznia 2010 r. o 12:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Oczyść umysł posłuchaj mantry o Gangesie.Wyczuwam w tobie dużo nienawiści do myślących inaczej niż ty więc jeszcze jedna mantra. http://www.youtube.com/watch?v=LCC0kXS-Y_Y...feature=related
Muszę sobie sam odpisać , czy wiesz w jakiej Instytucji są najwyższe średnie zarobki - NFZ . Podążasz za moim tokiem rozumowania.
Ostatnio edytowany 10 stycznia 2010 r. o 12:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To raczej w Twojej wypowiedzi jest nienawiść... ( za czyje pieniądze będzie grała WŚOP w Białej ? )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To raczej w Twojej wypowiedzi jest nienawiść... ( za czyje pieniądze będzie grała WŚOP w Białej ? )
Ustosunkuj się do wszystkich moich wpisów, a także odpowiedz kto za to zapłaci , tak pytam bez nienawiści tylko z ciekawości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA MOJE NA PEWNO GRA , DAŁEM CAŁE 10 ZŁ . UFF I CZUJE SIĘ LEPSZY , NIE KONIECZNIE MANTRA MA KOJĄCY WPŁYW NA MOJĄ DUSZĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sztorm napisał:
ZA MOJE NA PEWNO GRA , DAŁEM CAŁE 10 ZŁ . UFF I CZUJE SIĘ LEPSZY , NIE KONIECZNIE MANTRA MA KOJĄCY WPŁYW NA MOJĄ DUSZĘ
jak dasz jeszcze dugie 10 zł to może przeżyjesz orgazm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rabarbar napisał:
jak dasz jeszcze dugie 10 zł to może przeżyjesz orgazm...
Najlepsze jest to, że Owsiak zbiera a koalicja PO/psl Prywatyzyje !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najlepsze jest to, że Owsiak zbiera a koalicja PO/psl Prywatyzyje !!!!!
Powodów kilka dla których nie dam złamanego grosza na WOŚP : 1. miesięcznie ściąga się ze mnie haracz w wysokości 9 % zarobków na Służbę Zdrowia, 2.najwyższa średnia zarobków jest w NFZ który służy jedynie jako miejsce pracy kolesi i rodziny prominentów, 3.zamyka się natomiast przychodnie i bankrutują szpitale bo brak środków, 4.kolejny raz gra Orkiestra i jaki tego skutek skoro ciągle jest żle, 5.wykorzystuje się wrażliwość głównie młodych ludzi aby samemu zbić na tym kapitał przez już kilkanaście lat, 6.te kilkadziesiąt milionów to jest nic w stosunku do potrzeb, 7.inne kraje nie potrzebują WOŚP i mają bez porównania lepszą ochronę zdrowia, 8.nie lubię być nagabywany przez kogokolwiek. Właśnie zaoszczędziłem 10 zł. mogę sobie kupić piwo. Gnida Pawlak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój szanowny adwersarz jak sam słusznie siebie nazwał " gnida zapewne dworska " niejaki Pawlak nieślubny syn Kargula nadmienił nie dał złamanego grosza na WOŚP bo.....poziom argumentów sięga bruku , bo o kasę tu się nie rozchodzi itp moc argumentów ale po co.Szanowny panie może chociaż jeden przychodnie to chyba Naj prosperujące firmy jakie znam więc się je otwiera nie zamyka !!! to wszystko jeśli chodzi o pana argumenty. Bo wiesz pan panie szanowny pan po prostu piszesz tak po prostu bo piszesz i nic po za tym. A orkiestra niechaj nam gra do końca świata i nawet jeden dzień dłużej.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na czym polega oszustwo Owsiaka - Łukasz Warzecha Wiele już razy pisałem (m.in. tutaj), dlaczego nie podoba mi się przedsięwzięcie Jerzego Owsiaka. Część z tych powodów oględnie przedstawił dzisiaj na swoim blogu Krzysiek Leski. Ja tak oględny nie jestem i sądzę, że należy przypominać, jakiej manipulacji dokonał w ciągu wielu już lat funkcjonowania WOŚP Owsiak oraz środowisko, które najbardziej go wspiera. W przypadku Owsiaka mamy do czynienia z często stosowaną metodą tworzenia iluzji pozapolityczności osoby i przedsięwzięcia, które pozapolityczne wcale nie są. Owsiak nie jest osobą „pozaideologiczną”, stojącą w jakiś sposób poza sporem politycznym. Przeciwnie – jest osobą o bardzo wyrazistych poglądach, które uzewnętrzniają się od czasu do czasu w postaci zapowiedzi „dawania z baśki” tym, którzy ośmielają się badać życiorys Wałęsy, w wypowiedziach na temat Radia Maryja albo w usuwaniu sprzed wejścia na Przystanek Woodstock (podkreślam: z terenu publicznego) wystawy antyaborcyjnej. Jednak dla środowiska, mówiąc ogólnie, „Gazety Wyborczej” jest Owsiak authority of last resort – kimś, po kogo się sięga w nadzwyczajnych sytuacjach. Owsiak jest niezwykle wygodny, ponieważ jego charytatywna działalność pozwala tworzyć wrażenie, iż jest osobą niezaangażowaną politycznie, a więc to, co mówi, mówi niejako z pozycji „pozapolitycznych”. (O stosowaniu tej metody w pierwszym dziesięcioleciu III RP bardzo ciekawie pisał Zdzisław Krasnodębski w eseju „Filozofia III RP, czyli od »antypolityki« do »postpolityczności«” w zbiorze „Rzeczpospolita 1989-2009”, wydanym przez krakowski Ośrodek Myśli Politycznej.) Słuchacze odbierają poglądy Owsiaka nie jako poglądy uczestnika politycznej wojny, ale kogoś spoza nielubianego środowiska polityków, a tym samym nadają im większą wagę. Na tym polega wielkie oszustwo Owsiaka, którego on sam, jak sądzę w pełni świadomie, nie chce wyjaśnić, np. poprzez oficjalne poparcie konkretnej partii politycznej. Wziąwszy to pod uwagę, absolutnie zasadne było umieszczenie w noworocznej szopce przez Marcina Wolskiego m.in. Owsiaka właśnie w loży celebrytów, przyklaskujących oczywiście opcji jedynie słusznej. WOŚP jest instrumentem utwierdzania tej iluzji. Przy czym trzeba zauważyć, że nastąpiła tu całkowita personalizacja idei: WOŚP to Owsiak, Owsiak to WOŚP. Są i inne organizacje, które posługują się popularnym wizerunkiem swoich twórców (Fundacja Anny Dymnej czy Akogo Ewy Błaszczyk), ale żadna z nich nie jest tak medialnie rozdmuchana, tak kontrowersyjna i żadna nie zmieniła się w sprawnie działający koncern. Tym samym każdy wyskok Owsiaka i każde jego kontrowersyjne stwierdzenie natychmiast może być zbite kontrargumentem: ale on tyle robi dla dzieci. Czy na pewno? Owsiak zrobił przez te wszystkie lata z WOŚP istny cyrk, którego koszty stają się absurdalne. Godziny telewizyjnych transmisji, przeloty samolotami (tym razem w eskorcie F-16), tysiące ludzi do obsługi koncertów, którzy przecież nie pracują darmo, sprzęt itd. Jaki jest sens ciągnąć imprezę, gdzie co roku trzeba wymyślać nowe fajerwerki, coraz absurdalniejsze i coraz kosztowniejsze, byle zachęcić ludzi do jednorazowego zrywu? Porównanie kosztów i zysków to zwykłe wyliczenie efektywności. Nikt tego dotąd nie zrobił, a w takim wyliczeniu wspominany przez Leskiego Caritas wypadłby pewnie o kilkaset procent lepiej niż WOŚP. Dlaczego nikt tego nie zrobił? O tym też już swego czasu pisałem: w sprawie WOŚP działa moralny szantaż. Kto krytykuje Owsiakową imprezę, ten widocznie musi nienawidzić małych dzieci, którym Owsiak pomaga. Ten argument jest oczywiście absurdalny, oparty na naciąganym sylogizmie i założeniu, że cel uświęca środki, a przy okazji dowodzący niezdrowego utożsamienia idei z osobą. W licytacjach WOŚP biorą udział wszystkie liczące się firmy, wydając w ten sposób pieniądze swoich klientów bez pytania ich o pozwolenie, ewentualnie pieniądze państwowe. Nie ma wysokiego urzędnika, który mógłby się wyłamać z obowiązkowego entuzjazmu – w tym cyrku biorą udział i prezydent, i premier. Szantaż moralny odnosi skutek. Kto w entuzjazmie nie bierze udziału, zostaje napiętnowany. Po raz kolejny warto postawić pytania, które już zadawałem: z jakich to powodów akurat jedna charytatywna impreza, firmowana przez osobę mocno kontrowersyjną, cieszy się bezprecedensowym wsparciem mediów, publicznych i prywatnych? Dlaczego akurat w tym przypadku istnieje niepisany obowiązek entuzjazmowania się i wspierania tej imprezy? Dlaczego F-16, które, jak rozumiem, i tak muszą latać, latają akurat, eskortując Owsiaka, a nie Annę Dymną albo wolontariuszy Caritasu, którzy co roku przed świętami po cichu sprzedają swoje świece? Medialny i organizacyjny cyrk, jaki towarzyszy WOŚP, dawno już przekroczył granice absurdu i przyzwoitości. Owczy pęd wyłącza myślenie większości ludzi, którzy „dają na Owsiaka”, bo „przecież wszyscy dają”. Wraz z każdą edycją WOŚP uzupełniany jest wizerunkowy kapitał człowieka, który pod pozorami ograniczenia wyłącznie do pracy charytatywnej, przemyca bardzo wyraziste poglądy społeczne i polityczne. Ja tego kapitału podwyższał mu nie będę. http://lukaszwarzecha.salon24.pl/148967,na...szustwo-owsiaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sztorm napisał:
mój szanowny adwersarz jak sam słusznie siebie nazwał " gnida zapewne dworska " niejaki Pawlak nieślubny syn Kargula nadmienił nie dał złamanego grosza na WOŚP bo.....poziom argumentów sięga bruku , bo o kasę tu się nie rozchodzi itp moc argumentów ale po co.Szanowny panie może chociaż jeden przychodnie to chyba Naj prosperujące firmy jakie znam więc się je otwiera nie zamyka !!! to wszystko jeśli chodzi o pana argumenty. Bo wiesz pan panie szanowny pan po prostu piszesz tak po prostu bo piszesz i nic po za tym. A orkiestra niechaj nam gra do końca świata i nawet jeden dzień dłużej.....
mój szanowny adwersarzu, panie, niesłusznie zwany przez niektórych wszą łonową, na moje 8 argumentów (nawet jeśli sięgnęły bruku) odpowiadasz jednym i w dodatku fałszywym, zamyka się przychodnie, a dokładnie przychodnię psychiatryczną w związku z czym będziesz pan jeździł do psychiatry do Lublina , funkcjonują przychodnie i owszem ale w ramach cięcia kosztów nowotwory będą leczyli sami lekarze rodzinni (najczęściej pediatrzy), a jeśli dadzą skierowanie to do anatomopatologa. Pan natomiast to piszesz bo nic nie masz do napisania ponieważ człowiek poddany praniu mózgu jest mniej sprawny intelektualnie ot i wszystko. Dla mnie ta orkiestra mocno fałszuje ale pseudointeligentom się to podoba - to kwestia smaku , dobrego smaku. Dzięki Rabarbar jesteś nieoceniony w guglowaniu, mam zaoszczędzoną 10 idziemy na piwo ?
Ostatnio edytowany 10 stycznia 2010 r. o 21:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polemika bywa trudna a wręcz niemożliwa w obliczu tak formowanych zarzutów . No cóż spiskowa teoria dziejów ma nieustannie swoich zwolenników a młodzi ludzie biegający z puszkami po ulicach miast to w/g nich naiwni i młodzi w szponach lawirantów i politycznych oszustów. Chyba po zostawię to bez komentarza niech będzie to świadectwem piszących te opinie. Oby orkiestra grała do końca świata i o jeden dzień dłużej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak ma racje, 100% racji. Jestem za, a nawet przeciw. Dlaczego tak piszę, bo nie lubię kleru. Racja, a co to jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sztorm napisał:
polemika bywa trudna a wręcz niemożliwa w obliczu tak formowanych zarzutów . No cóż spiskowa teoria dziejów ma nieustannie swoich zwolenników a młodzi ludzie biegający z puszkami po ulicach miast to w/g nich naiwni i młodzi w szponach lawirantów i politycznych oszustów. Chyba po zostawię to bez komentarza niech będzie to świadectwem piszących te opinie. Oby orkiestra grała do końca świata i o jeden dzień dłużej
I to już wszystko Panie Sztorm, a co to za nowa mantra "oby orkiestra grała do końca świata i jeden dzień dłużej, oby................." , za dużo Gazety Wyborczej zawsze przed tym ostrzegam, zmiany w mózgu są już nieodwracalne. Powinno być "ohm ma ni pad me hum" to jest mantra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sztorm napisał:
polemika bywa trudna a wręcz niemożliwa w obliczu tak formowanych zarzutów . No cóż spiskowa teoria dziejów ma nieustannie swoich zwolenników a młodzi ludzie biegający z puszkami po ulicach miast to w/g nich naiwni i młodzi w szponach lawirantów i politycznych oszustów. Chyba po zostawię to bez komentarza niech będzie to świadectwem piszących te opinie. Oby orkiestra grała do końca świata i o jeden dzień dłużej
I to już wszystko Panie Sztorm, a co to za nowa mantra "oby orkiestra grała do końca świata i jeden dzień dłużej, oby................." , za dużo Gazety Wyborczej zawsze przed tym ostrzegam, zmiany w mózgu są już nieodwracalne. Powinno być "ohm ma ni pad me hum" to jest mantra. http://www.youtube.com/watch?v=79qWATj-bz4...feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ohm ma ni pad me hum" panie Pawlak ma pan jednak coś wspólnego z Jurkiem Owsiakiem on też tak jak pan panie szanowny w wolnych chwilach jak przypuszczam powtarza dla ukojenia swojej sfrustrowanej duszy mantę i na tym chyba niech pan pozostanie ... ta sama koszula te same binokle i ta czaszka znak przemijania buddysta z pana panie Pawlak pełną gębą ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='sztorm' date='10.01.2010, 21:42:41' post='216084'] "ohm ma ni pad me hum" panie Pawlak ma pan jednak coś wspólnego z Jurkiem Owsiakiem on też tak jak pan panie szanowny w wolnych chwilach jak przypuszczam powtarza dla ukojenia swojej sfrustrowanej duszy mantę i na tym chyba niech pan pozostanie ... ta sama koszula te same binokle i ta czaszka znak przemijania buddysta z pana panie Pawlak pełną gębą ha ha ha [/quo wyraźnie wyczuwam w Panu złą karmę , niech Pan uważa bo się odrodzi jako robal i to wielokrotnie(wspomniana wyżej wesz), oczywiście nie jestem buddystą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...