Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

jestem homoseksualistą od 10 lat żyję w związku z mężczyzną .

Utworzony przez on Janów Podl., 13 stycznia 2009 r. o 12:43
BIO napisał:
Mam nadzieje, że użytkowników w stylu kk jest coraz mniej bo cóż świat idzie do przodu a homoseksualiści byli i będą na tym świecie.
A ja mam nadzieję że użytkowników w stylu kk jest coraz więcej "bo cóż świat idzie do przodu a pedały były są i będą na tym świecie", a niech sobie będą ! tak jak np. zoofile, pedofile, nekrofile,ekshibicjoniści (stki), i inne lesby (no tutaj to bym się zastanowiła, te lesby to mnie wqrwiają, nie wiem czemu). Ale ogulnie to nie mam nic do nich !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doda napisał:
A ja mam nadzieję że użytkowników w stylu kk jest coraz więcej "bo cóż świat idzie do przodu a pedały były są i będą na tym świecie", a niech sobie będą ! tak jak np. zoofile, pedofile, nekrofile,ekshibicjoniści (stki), i inne lesby (no tutaj to bym się zastanowiła, te lesby to mnie wqrwiają, nie wiem czemu). Ale ogulnie to nie mam nic do nich !
Trzeba być tolerancyjnym a kk to homofob jakby nie miał innych problemów. "np. zoofile, pedofile, nekrofile,ekshibicjoniści (stki)," to są dewiacje seksualne "i inne lesby" to jest orientacja. Nie można tych dwóch pojęć łączyć i ujednolicać. Orientacja seksualna jest zakodowana w naszych genach dlatego pedały są i będa bo to geny o tym mówią i osoby muszą się z tym pogodzić. Homoseksualizmu się nie leczy bo tak samo nie leczy się heteroseksualistów a to że wam się nie widzi ta orientacja to zal i wasz problem
Ostatnio edytowany 3 marca 2009 r. o 20:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne i na temat ! http://www.narth.com/docs/pol-cohen.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne i na temat! http://www.narth.com/docs/pol-cohen.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staram się być tolerancyjna,ale... Nie podoba mi się gdy na ulicy liżą się faceci (chociaż pary hetero również). Trochę intymności w miłości! Kiedyś kumpela opowiadała mi jak w wieku 13 lat została prawie zgwałcona przez nauczycielkę historii. Nauczycielka, w cudzysłowie, nie kryła swoich skłonności i była natrętna aż do skutku. Kumpela ma teraz podobne skłonności. Uważam, że została skrzywdzona. Cenię uczciwość, dlatego ukrywanie swoich preferencji i branie np. ślubu na siłę jest świństwem i oszustwem. Homoseksualiści-tak, pedofile-nie, wręcz do wykastrowania farmakologicznego Nie ukrywajcie się, ale dzieci zostawcie w spokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staram się być tolerancyjna,ale... Nie podoba mi się gdy na ulicy liżą się faceci (chociaż pary hetero również). Trochę intymności w miłości! Kiedyś kumpela opowiadała mi jak w wieku 13 lat została prawie zgwałcona przez nauczycielkę historii. Nauczycielka, w cudzysłowie, nie kryła swoich skłonności i była natrętna aż do skutku. Kumpela ma teraz podobne skłonności. Uważam, że została skrzywdzona. Cenię uczciwość, dlatego ukrywanie swoich preferencji i branie np. ślubu na siłę jest świństwem i oszustwem. Homoseksualiści-tak, pedofile-nie, wręcz do wykastrowania farmakologicznego Nie ukrywajcie się, ale dzieci zostawcie w spokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on Janów Podl. napisał:
...czuje sie dyskryminowany... jestem człowiekiem wierzącym ale na niektóre zapisy biblijne patrzę przez palce tzn. z dystansem ponieważ były uwarunkowane kulturowo. obecnie Kościół Katolicki uzurpuje sobie prawo do zaglądania ludziom pod kołderkę -przepraszam jeśli kogoś uraziłem tym porównaniem- i oceny takiego czy innego stylu życia posługując się dogmatem o nieomylności nauki kościoła w sprawach wiary . proszę mi wierzyć ksiądz homoseksualista to nie pojedynczy przypadek takich ludzi po prostu znam druga sprawa to autorytet Biblii jeden z janowskich księży powiedział mi podczas spowiedzi, że przez to iż utrzymuję stosunki seksualne z mężczyzna jestem tak samo złym człowiekiem jak zabójca ojca lub matki . czy to logiczny argument??????!!!! jak mozna porównać morderstwo ze współżyciem seksualnym???? jeśli ja zasługuję na potępienie to co powinno stać się z Hitlerem lub Stalinem?? NIE UWAŻAM ABYM PRZEZ SWOJE POSTĘPOWANIE ZASŁUGIWAŁ NA WIECZNE POTĘPIENIE NO BO NIBY ZA CO?????PRZEPRASZA ZE TO POWIEM ALE W TAKIE MITY NIE WIERZĘ . JAKIEGO PAN BÓG MNIE STWORZYŁ TAKIEGO MNIE MA !
I co z tego? Nikogo to nie interesuje. Ja czuję się dyskryminowany przez Stwórcę, ponieważ jestem niski a zawsze chciałem być wysoki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie może gdzie w Radzyniu Podlaskim spotykają się geje???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w radzyniu na kozim rynku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie mieści się ten kozi rynek bo jestem tu świeży bo nie dawno się wprowadzilem. Znajdę w Radzyniu jakiegoś starszego aktywa???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody napisał:
A gdzie mieści się ten kozi rynek bo jestem tu świeży bo nie dawno się wprowadzilem. Znajdę w Radzyniu jakiegoś starszego aktywa???
Wyciągnij KOLIBERKA z portek i sami cię znajdą.Kozi rynek zaczyna sie na rogu Brackiej i Reformackiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastka a może ty jesteś chętna na bzykanko??? Nie pisz z pedalami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastka a może ty jesteś chętna na bzykanko??? Nie pisz z pedalami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody napisał:
A wiecie może gdzie w Radzyniu Podlaskim spotykają się geje???
największj gej radzynia nie żyje już kilka lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tobek napisał:
Nastka a może ty jesteś chętna na bzykanko??? Nie pisz z pedalami...
A czym ty mi możesz zaimponować CIENKI BOLKU ???. Jola zawsze na ciebie narzekała. Zaczynasz i nie nigdy nie kończysz. Ja bym chciała OGIERA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tobek napisał:
Nastka a może ty jesteś chętna na bzykanko??? Nie pisz z pedalami...
Z czym ty się wychylasz,z taką ptaszyną musisz stać cierpliwie w dużej kolejce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To spotkajmy się u mnie w hotelu to ci pokaże jaki ze mnie ogier cukiereczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tobek napisał:
To spotkajmy się u mnie w hotelu to ci pokaże jaki ze mnie ogier cukiereczku
Jola mówi że jesteś cienki,że zaczynasz i nie kończysz,że potrafisz nawet przy tym usnąć,a najgorsze że przy tym pierdzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi mówiła ze cipy nie myjesz i śmierdzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak pedały i lesby macie ogromne przyrodzenia! Ale niestety malutkie mózgi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...