Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kasia Sawczuk zaśpiewa w bialskim finale WOŚP (wideo)

Utworzony przez ToBi, 4 stycznia 2010 r. o 01:23
Ach ten tata... jak on teraz dba o córke. Tylko jak ją od najmłodszych lat ćwiczył ze śpiewania, i jak zmusił dziecko do występowania w tv to jakoś nie pomyślał jak krzywdzi własne dziecko. Bardzo często w naszym kraju ambicja rodziców przerasta wszelkie możliwości dzieci. A skrzywdzona w Mam talent nie została! Poprostu jurorzy się poznali na tym fortelu jakim jest prawdziwy talent uczestników a wyuczone od najmłodszych lat zdolności tego dziecka. Tak więc Panie tato daj Pan spokój! Niech się dziewczynka wychowuje jak normalne dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
święta racja:) Gość zdaje się być obłędny... Co do programu ToBi... Skoro jak sama nazwa wskazuje "Mam talent" jest to program dla ludzi którzy go mają a niewątpliwie ta dziewczynka to nasz skarb. Bo jak nie tutaj to gdzie to dziecko miałoby okazję pokazać się szerszej publiczności? Dziękuję! Pozdrawiam i żyucze udanego dnia:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje z wlkp ona zrobi kariere jak Beata Kozidrak ma talent musi byc madrze prowadzona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ToBi napisał:
Ach ten tata... jak on teraz dba o córke. Tylko jak ją od najmłodszych lat ćwiczył ze śpiewania, i jak zmusił dziecko do występowania w tv to jakoś nie pomyślał jak krzywdzi własne dziecko. Bardzo często w naszym kraju ambicja rodziców przerasta wszelkie możliwości dzieci. A skrzywdzona w Mam talent nie została! Poprostu jurorzy się poznali na tym fortelu jakim jest prawdziwy talent uczestników a wyuczone od najmłodszych lat zdolności tego dziecka. Tak więc Panie tato daj Pan spokój! Niech się dziewczynka wychowuje jak normalne dziecko.
Czyżby zazdrość? Tato powiedział o czasie, którego nie ma, bo dziecko np. się uczy. A co raz nagrywa piosenki. Moim zdaniem w dobrą stronę się rozwija, nie zaniedbując jednocześnie szkoły. Kasiu, życzę wszystkiego co najlepsze i oby twój talent dalej odpowiednio się rozwijał, jak do tej pory. Ukłony w stronę pana Parafiniuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak miło ze osoba o tym samym imieniu i nazwisku co ja odnosi takie sukcesy!!!!brawo Kasiu!!! trzymam za Ciebie kciuki!Kasia Sawczuk z Chełma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dear Kasia, I saw you sing "Georgia on my mind", that song by Ray Charles, must be one of the most difficult songs to sing yet you sang it like it should be sung. Beautiful and talented you really are. God bless you and I wish you all the success you deserve. ronnem (australia) ron michalowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...