Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepszy / Najgorszy Sylwester w Lokalu - opinie

Utworzony przez dodo, 2 stycznia 2012 r. o 22:19
Temat poświęcony Najlepszym / Najgorszym zorganizowaniem Sylwestra w Lokalach w Białej Podlaskiej i okolicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze to były w okolicach Międzyrzeca Podlaskiego. Jeszcze dzisiaj mnie trzyma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na takie ankiety jest jeszcze sporo za wcześnie bo po najlepszych balach uczestnicy jeszcze nie wytrzeźwieli a i ci co rzucili się w pogoń po terenie za nowo poznanym towarem to też nie prędko powrócą do domowych pieleszy. Jedynie ktoś kto siedział w domu w przypływie ciekawości i ogryzając palce z zazdrości zadaje takie durnowate pytania próbując doznać samopocieszenia w słuszności swojego wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie w wyrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodo napisał:
Temat poświęcony Najlepszym / Najgorszym zorganizowaniem Sylwestra w Lokalach w Białej Podlaskiej i okolicach.
Najgorszy Sylwester oczywiście,że w Skali: 1. najdroższy 2. najgorsze jedzenie 3. obsługa beznadziejna 4. oszukaństwo na alkoholach: szampana podali w kieliszkach po dosłownie łyku na gościa a za dodatkowo zapłacony niewypity alkohol ani nie oddali pieniążków ani alkoholu............ NIKOMU NIE POLECAM ORGANIZOWAĆ TAM IMPREZ!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak w Międzyrzecu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
A jak w Międzyrzecu?
A dziękuję, dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aro napisał:
Najgorszy Sylwester oczywiście,że w Skali: 1. najdroższy 2. najgorsze jedzenie 3. obsługa beznadziejna 4. oszukaństwo na alkoholach: szampana podali w kieliszkach po dosłownie łyku na gościa a za dodatkowo zapłacony niewypity alkohol ani nie oddali pieniążków ani alkoholu............ NIKOMU NIE POLECAM ORGANIZOWAĆ TAM IMPREZ!!!!!
wiem, wiem Yaroslaw, Prezes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wiem, wiem Yaroslaw, Prezes
A gdzież sięm bawił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wiem, wiem Yaroslaw, Prezes
Niestety i ja tam byłem. Na tak dennej imprezie to w życiu nie byłem, musiał być kiedyś pierwszy raz. Pokazano nam jak się robi kasę, kosztem jeleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie w polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...