Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie dali uciec przemytnikom. Prezydent to wynagrodził

Utworzony przez Sztywna ekipa, 9 stycznia 2015 r. o 18:47
Nareszcie jakiś pożytek z tej straży miejskiej. Brawo Panowie!!! Nie ma co żałować przemytników gdyż nie są to biedni ludzie wożący po 5 kartonów tylko cwaniaczki wożący dużą ilość lub skupczyki. Takich nie ma co żałować z takimi trzeba walczyć i ich likwidować !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak... a urzędnicy celni i straż graniczna  zamiast wziąć się do roboty i  wyłapywać takich przemytników siedzą i wcinają pączki.Przecież każdy  wie kto jeździ do Brześcia po fajkę, kto ma metę w domu, kto wynajmuję mieszkanie na metę. Za co ja płacę podatki  na tych nierobów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak... a urzędnicy celni i straż graniczna  zamiast wziąć się do roboty i  wyłapywać takich przemytników siedzą i wcinają pączki.Przecież każdy  wie kto jeździ do Brześcia po fajkę, kto ma metę w domu, kto wynajmuję mieszkanie na metę. Za co ja płacę podatki  na tych nierobów. 
Śikorski przejada twoje i moje podatki,to już w miliony idzie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co nagrodę?- za obowiązek wykonywania swoich czynności, Panie Prezydencie ja też dobrze się wywiązuję ze swoich obowiązków służbowych, więc poproszę o 500zł. Pieniądze podatników można rozdawać, to początek Pańskiej kadencji, ostrożnie bo zbraknie Panu na pensję. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...