Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parking ... z murem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lipca 2018 r. o 14:20 Powrót do artykułu
Możesz sprecyzować o które ci świnki chodzi? Stefaniuk z żonka mocno bedą kwiczeć jak stracą stołki, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"t" co ty piszesz? Stefaniuk sprzedał pałac do rozbiórki i zrobił tam parking dla swoich? Czy jakiś psychiatra jest na sali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie. to ty tłuku piszesz że chłopi rozkradli pałac. poczytaj trochę histori Białej. to byś się trolu i klakierze dowiedział jak zniknął pałac. w XIX w i wsadż mordę w kubeł skoro tak często poruszasz temat świń. twój kwik tylko szkodzi obecnemu prezydentowi. więc morda w koryto...albo w kubeł przefarbowany knurze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POKOPANE MIASTO!NIEROZGARNIĘTY PREZYDENT NA USLUGACH JESZCZE MNIEJ ROZGARNIETEGO KONSERWATORA ZABYTKÓW!DOM WARIATÓW!LUDZIE CI NIE MAJA ŻADNEGO POMYSLU NA "MIASTO" WYBUDOWALI MUR GETTA W CENTRUM MIASTA ,CZEMU TO MIALO SŁUŻYĆ JAKIEJ GENIALNEJ "KUŃCEPCJI"?TRZEBA MIEĆ NAPRAWĘ ZABETONOWANĄ KOMUNISTYCZNĄ ŁEPETYNĘ ABY WYWALIĆ KILKASET TYSIĘCY NA TEN ARCHITEKTONICZNY KOSZMAR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz co robi ten mur? On odpowiada żywotnym potrzebom naszego bialskiego społeczeństwa. To jest mur na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym murem ? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maraszkiewicz szykuje się pomału na emeryturę, to i pokazuje pazury. A co się stało ze starym młynem w miejsce którego powstał supermarket, mości konserwatorze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mury runą, runą, runą I pogrzebią stary świat! Chodzą słuchy , że decyzjom konserwatora jakie podejmował od lat przyjrzą się tacy jedni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest?! Stop! Dosyć! Dosyć! Ja wiedziałem, że tak będzie. Ja wiedziałem. Jeden mądry człowiek mnie ostrzegał! Wy jesteście pol... politycznie nieodpowiedzialni! To mogą być straszne konsekwencje. Straszne! To jest awanturnictwo! I tego... narażanie na szwank. Dlatego koniec ! Na emeryturę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie. to ty tłuku piszesz że chłopi rozkradli pałac. poczytaj trochę histori Białej. to byś się trolu i klakierze dowiedział jak zniknął pałac. w XIX w i wsadż mordę w kubeł skoro tak często poruszasz temat świń. twój kwik tylko szkodzi obecnemu prezydentowi. więc morda w koryto...albo w kubeł przefarbowany knurze...
 a co ma Stefaniuk wspólnego ze XIX wieczną rozbiórką pałacu i sprzedarzą cegieł z niego? Coś Ci zawory pod deklem szwankują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie. to ty tłuku piszesz że chłopi rozkradli pałac. poczytaj trochę histori Białej. to byś się trolu i klakierze dowiedział jak zniknął pałac. w XIX w i wsadż mordę w kubeł skoro tak często poruszasz temat świń. twój kwik tylko szkodzi obecnemu prezydentowi. więc morda w koryto...albo w kubeł przefarbowany knurze...
a co ma Stefaniuk wspólnego ze XIX wieczną rozbiórką pałacu i sprzedarzą cegieł z niego? Coś Ci zawory pod deklem szwankują.
 widzę tłuku że pokazujesz się pod wieloma nickami jak typowy troll. przeczytaj więc swoją własną wypowiedż spod nicka OjciecChrzestny. Piszesz że to xhłopi rozgrabili pałac. PS tłuku nie pisz hejtu ze służbowego kompa. nie stać xię na prywatny ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dułgo jeszcze takie coś jak będzie konserwatorem.To jest kompletny ignorant.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę szanowny konserwatorze prędziutko odbudować młyn , na którym trzymaliscie łapę. Mnie nie interesuje ,że tam jest jakiś market. Odbudować należy ze swoich prywatnych pieniądzy , rzecz jasna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że przy uroczystym oddaniu parkingu do użytku nastąpi również podniosłe odsłonięcie tablicy z nazwą muru? Dowiedziałam się, "Mur Maraśkiewicza" - czy to prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Kasiu, niestety wzmiankowana przez Ciebie tablica nie będzie umieszczona na murze, jest natomiast projekt przekazania złotego pilota do szlabanu, pomysłodawcy oddtworzenia tego cudnej urody parkanu. Po za tym koncepcja muru jest słuszna, ubecja wróci i jeszcze rozliczy za rozebranie. A tak przy okazji kto zaprojektował to cudo, bo nie mówcie że bez projektu odbudowali ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może niech za ten pożal się murek, niech "konserwator komunistycznych zabytków'' zapłaci ze swej sakwy! Na co on? Po co? Istna tragedia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...