Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pobity 4-latek w szpitalu. Szukają oprawcy

Utworzony przez Jasza, 9 stycznia 2014 r. o 10:55
Dobrze, że zareagował lekarz - tu sytuacja jasna, siniaki to powód do alarmu. Wytyczne dla dentystów (dziecko boi się otworzyc usta = jest wykorzystywane seksualnie) to z kolei idiotyzm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla lekarza! Jestem pod wrażeniem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATOLOGIA !!!  ULICA JATKOWA W MIĘDZYRZECU A SZCZEGÓLNIE DOM W KTÓRYM MIESZKAŁA TA ''pani'' TO PATOLOGICZNY TRÓJKĄT BERMUDZKI W TYM MIEJSCU NOTORYCZNIE DOCHODZI DO RÓŻNYCH PRZESTĘPSTW OJCIEC POBITEGO DZIECKA NIE TAK DAWNO TEMU WYBIJAJĄC SZYBĘ W DRZWIACH USZKODZIŁ SOBIE TĘTNICĘ I WYKRWAWIŁ SIĘ NA ŚMIERĆ PRZYKŁADÓW TEGO TYPU SPRAW MOŻNA PODAĆ WIELE TA PANI TO OSOBA DOBRZE ZNANA OPIECE SPOŁECZNEJ I ORGANOM ŚCIGANIA ALE ONA NIE JEST WYJĄTKIEM DZIECI INNEJ PANI Z TEGO PRZYBYTKU A JEST ICH KILKORO BAWIĄ SIĘ NA JEZDNI GDY ICH MAMA LEŻY PIJANA Z KOLEJNYM ALFONSEM ZACHODZI PYTANIE DLACZEGO OPIEKA SPOŁECZNA ZNAJĄC TEMAT NIE REAGOWAŁA W ODPOWIEDNI SPOSÓB TYLKO WYPŁACANO TYM I INNYM OSOBOM KOLEJNE ZASIŁKI BO TAK ŁATWIEJ I PROŚCIEJ NIE TRZEBA SIĘ WYSILAĆ WDRAŻAJAC ODPOWIEDNIE PROCEDURY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATOLOGIA !!!  ULICA JATKOWA W MIĘDZYRZECU A SZCZEGÓLNIE DOM W KTÓRYM MIESZKAŁA TA ''pani'' TO PATOLOGICZNY TRÓJKĄT BERMUDZKI W TYM MIEJSCU NOTORYCZNIE DOCHODZI DO RÓŻNYCH PRZESTĘPSTW OJCIEC POBITEGO DZIECKA NIE TAK DAWNO TEMU WYBIJAJĄC SZYBĘ W DRZWIACH USZKODZIŁ SOBIE TĘTNICĘ I WYKRWAWIŁ SIĘ NA ŚMIERĆ PRZYKŁADÓW TEGO TYPU SPRAW MOŻNA PODAĆ WIELE TA PANI TO OSOBA DOBRZE ZNANA OPIECE SPOŁECZNEJ I ORGANOM ŚCIGANIA ALE ONA NIE JEST WYJĄTKIEM DZIECI INNEJ PANI Z TEGO PRZYBYTKU A JEST ICH KILKORO BAWIĄ SIĘ NA JEZDNI GDY ICH MAMA LEŻY PIJANA Z KOLEJNYM ALFONSEM ZACHODZI PYTANIE DLACZEGO OPIEKA SPOŁECZNA ZNAJĄC TEMAT NIE REAGOWAŁA W ODPOWIEDNI SPOSÓB TYLKO WYPŁACANO TYM I INNYM OSOBOM KOLEJNE ZASIŁKI BO TAK ŁATWIEJ I PROŚCIEJ NIE TRZEBA SIĘ WYSILAĆ WDRAŻAJAC ODPOWIEDNIE PROCEDURY
Dzwoń na policję, do pomocy społecznej, że dzieci bez opieki mają obowiązek przyjąć zgłoszenie. Niestety rzadko te przypadki sa zgłaszane, ponieważ sąsiedzi często są taka sama patologią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta pseudomatka, bo matką jej nie można nazwać, jest tak samo winna jak ten jej przydupas, oboje powinni za to siedzieć!!! a dla lekarza szacun wielki, że zareagował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegoś tu nie rozumiem? Skoro frajer już był wcześniej notowany za różne przestępstwa to dlaczego nie siedział. Można przecież było śmieciowi podrzucić narkotyki, w coś go wrobić itp. To ja mam uczyć policjantów jak to się robi....... A tak cwel pierdolony skrzywdził dziecko. Wykastrować szmatę aby nie naprodukował takiej patologi jaką sam jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Jest nam świetnie znany. Wiele razy był notowany za różne przestępstwa, m.in. narkotykowe, przeciwko życiu, zdrowiu i mieniu – dodaje Janicki. – Odbywał też kary pozbawienia wolności. widze ze u niektorych lezy czytanie ze zrozumieniem :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U byłego funkcjonariusza:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty były funkcjonariusz to się w łeb strzel, może ja tobie coś podrzucę, widać jaka to u nas milicja w kraju, degeneracja i zero moralności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widocznie taki był plan a że nie wyszło mamusi to trzeba było pobić dziecko szok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK ZŁAPIĄ TEGO BYDLAKA KTÓRY POBIŁ DZIECKO TO MAM NADZIEJĘ ŻE WSPÓŁWIĘŻNIOWIE POSZERZĄ MU TROCHĘ ODBYTNICE I POGONIA oOD BLATU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalna matka NIGDY nie pozwoliłaby aby jakiś fagas uderzył jej dziecko..... Ale tylko NORMALNA... Niestety :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tylko przeczytałam tytuł skojarzyłam to z K., czy to ona???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak ona wywłoka nie matka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz wolną chwile? Ta propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie!http://profit.latwy.pl Zapoznaj się z treścią poradnika a przekonasz się że warto.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie sądź a sam nie będziesz sądzony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeczytałam na fb na miedzyrzecsie dzieje, że MOPS miał bdb zdanie o tej matce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie to przeczytałeś podaj link
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty były funkcjonariusz to się w łeb strzel, może ja tobie coś podrzucę, widać jaka to u nas milicja w kraju, degeneracja i zero moralności
"Były funkcjonariusz" ma rację. Myślisz , że jak jakiś gościo był karany za handel narkotykami,pobicia , kradzieże to raptownie się zmieni po odsiedzeniu kary lub jak dostanie wyrok w zawieszeniu. Myślisz że zerwie z koleżkami degeneratami? Dalej będzie z szumowinami obcował i się kolegował. Więc może lepiej unicestwić ścierwo nawet jeśli trzeba przy tym złamać prawo. Sam widzisz jak jest w przypadku tego idioty co pobił dziecko. Był nie raz karany za wiele przestępstw i co ? Zmienił się? Jeszcze gorszym bydlakiem się stał?  Więc może nie jest to zły pomysł aby troszeczkę nagiąć prawo i wrobić takich degeneratów.Nikt po złodziejach, tych co dokonują rozboje, gwałcicielach, tych co dokonują pobić ,pedofilach płakać nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...