Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PRACA CELNIKÓW W BIAŁEJ PODLASKIEJ

Utworzony przez DRIVER, 1 stycznia 2011 r. o 17:15
MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ MIEĆ DOCZYNIENIA Z CELNIKAMI Z TEGO URZĘDU.Z PRZYKROŚCIĄ MUSZĘ STWIERDZIĆ ZE NIGDZIE NIE SPOTKAŁEM TAK NIE UPRZEJMYCH LUDZI JAK TU.JESTEM KIEROWCĄ I SPOTYKAM RÓŻNYCH LUDZI ALE TO CO JEST W BIAŁEJ PODLASKIEJ I Z CZYM SIE SPOTKAŁEM POZOSTANIE DLUGO W MOJEJ PAMIECI.SKAD MACIE TAKICH LUDZI DO TAKIEJ PRACY GDZIE KONTAKT Z LUDZMI I UMIEJĘTNOŚĆ POROZUMIEWANIA SIĘ Z NIMI JEST SPRAWA WAŻNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DRIVER napisał:
MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ MIEĆ DOCZYNIENIA Z CELNIKAMI Z TEGO URZĘDU.Z PRZYKROŚCIĄ MUSZĘ STWIERDZIĆ ZE NIGDZIE NIE SPOTKAŁEM TAK NIE UPRZEJMYCH LUDZI JAK TU.JESTEM KIEROWCĄ I SPOTYKAM RÓŻNYCH LUDZI ALE TO CO JEST W BIAŁEJ PODLASKIEJ I Z CZYM SIE SPOTKAŁEM POZOSTANIE DLUGO W MOJEJ PAMIECI.SKAD MACIE TAKICH LUDZI DO TAKIEJ PRACY GDZIE KONTAKT Z LUDZMI I UMIEJĘTNOŚĆ POROZUMIEWANIA SIĘ Z NIMI JEST SPRAWA WAŻNA.
Muszę Wam się zwierzyć że kiedyś składałem podanie o pracę do Urzędu Celnego i nie nadałem się, teraz wiem dlaczego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ROZUMIE KOLEGO DLACZEGO SIĘ NIE NADAŁEŚ A CZYM KIEROWAŁ SIE TEN CO TAK POWIEDZIAŁ.JA NIE MAM NIC WSPÓLNEGO Z TYM URZĘDEM ALE NAPRAWDĘ KTOS MA ZŁY WPŁYW NA PRACĘ TYCH LUDZI.KTOS ZRESZTA BARDZO SIE POMYLIŁ POZWALAJĄC TAKIM LUDZIOM NA PRACE I KONTAKT Z KLIENTAMI.MOZE ZLE ROBIĘ PISZAC OGOLNIE ALE JEDEN CZY DWÓCH LUDZI SPRAWIA ŻE CAŁOŚĆ SIĘ NIE NADAJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DRIVER napisał:
NIE ROZUMIE KOLEGO DLACZEGO SIĘ NIE NADAŁEŚ A CZYM KIEROWAŁ SIE TEN CO TAK POWIEDZIAŁ.JA NIE MAM NIC WSPÓLNEGO Z TYM URZĘDEM ALE NAPRAWDĘ KTOS MA ZŁY WPŁYW NA PRACĘ TYCH LUDZI.KTOS ZRESZTA BARDZO SIE POMYLIŁ POZWALAJĄC TAKIM LUDZIOM NA PRACE I KONTAKT Z KLIENTAMI.MOZE ZLE ROBIĘ PISZAC OGOLNIE ALE JEDEN CZY DWÓCH LUDZI SPRAWIA ŻE CAŁOŚĆ SIĘ NIE NADAJE.
Drajwer czy Tobie trzeba wszystko tłumaczyć, nie nadawałem się na celnika ponieważ nie spełniałem kryteriów, a ze spełniającymi kryteria Ty miałeś bliski kontakt, załapałeś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK ZAŁAPAŁEM.SZKODA ŻE NIE ZROBIŁEM ZDJĘCIA TEMU deb***OWI.POWTARZAM TO JEDYNE MIEJSCE W POLSCE Z TAKIMI BARANAMI.MAM Z CELNYM DOCZYNIENIA NIE TYLKO W POLSCE ALE CI POBIJAJA WSZYSTKICH NIEUPRZEJMOŚCIA,ZŁOŚLIWOŚCIA ITP MUSZĄ BYĆ DUMNI Z SIEBIE.MAM NADZIEJĘ TYLKO ŻE NIE BĘDĘ MUSIAL ICH WIĘCEJ OGLĄDAĆ.POWINNI ZLIKWIDOWAĆ TAKI ODDZIAŁ BO TO WSTYD KOLEGO DLA NAS WSZYSTKICH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM NADZIEJĘ TYLKO ŻE BĘDĘ MIAŁ KIEDYŚ OKAZJĘ SPOTKAĆ JEDNEGO Z TYCH DURNIÓW NIE NA URZĘDZIE ALE POZA NIM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM NADZIEJĘ ŻE KTOŚ W KOŃCU SIĘ ZAINTERESUJE PRACĄ CELNIKÓW BIAŁEJ PODLASKIEJ I ICH PODEJŚCIA DO LUDZI KTÓRZY UCZCIWIE I CIĘŻKO PRACUJA ABY UTRZYMAĆ WŁASNE RODZINY.BO CI SĄ ZBYT OGRANICZENI ABY COKOLWIEK ZROZUMIEĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DRIVER napisał:
NIE ROZUMIE KOLEGO DLACZEGO SIĘ NIE NADAŁEŚ A CZYM KIEROWAŁ SIE TEN CO TAK POWIEDZIAŁ.JA NIE MAM NIC WSPÓLNEGO Z TYM URZĘDEM ALE NAPRAWDĘ KTOS MA ZŁY WPŁYW NA PRACĘ TYCH LUDZI.KTOS ZRESZTA BARDZO SIE POMYLIŁ POZWALAJĄC TAKIM LUDZIOM NA PRACE I KONTAKT Z KLIENTAMI.MOZE ZLE ROBIĘ PISZAC OGOLNIE ALE JEDEN CZY DWÓCH LUDZI SPRAWIA ŻE CAŁOŚĆ SIĘ NIE NADAJE. [/quote] [quote name='Pawlak' timestamp='1293904188' post='414939'] Drajwer czy Tobie trzeba wszystko tłumaczyć, nie nadawałem się na celnika ponieważ nie spełniałem kryteriów, a ze spełniającymi kryteria Ty miałeś bliski kontakt, załapałeś ?
o co ci chodzi PAWLAK bo ja nie moge załapac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHODZI MU WIDAĆ O TO ŻE TRZEBA BYĆ OSTATNIM ŁAJZĄ I DRANIEM ABY SIE NADAĆ DO ROBOTY Z TYMI W BIAŁEJ PODLASKIEJ ZRESZTĄ NIEKTÓRZY ZE SPEDYCJI TEZ MAJA WYROBIONE ZDANIE NA TEMAT TEGO URZĘDU.JEDNO JEST PEWNE ONI NIE POTRAFIA NIC ZAŁATWIĆ ABY KLIENT BYL ZADOWOLONY.ALE W KOŃCU TRAFI KOSA NA KAMIEŃ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DRIVER napisał:
MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ MIEĆ DOCZYNIENIA Z CELNIKAMI Z TEGO URZĘDU.Z PRZYKROŚCIĄ MUSZĘ STWIERDZIĆ ZE NIGDZIE NIE SPOTKAŁEM TAK NIE UPRZEJMYCH LUDZI JAK TU.JESTEM KIEROWCĄ I SPOTYKAM RÓŻNYCH LUDZI ALE TO CO JEST W BIAŁEJ PODLASKIEJ I Z CZYM SIE SPOTKAŁEM POZOSTANIE DLUGO W MOJEJ PAMIECI.SKAD MACIE TAKICH LUDZI DO TAKIEJ PRACY GDZIE KONTAKT Z LUDZMI I UMIEJĘTNOŚĆ POROZUMIEWANIA SIĘ Z NIMI JEST SPRAWA WAŻNA.
Bo w Białej P., do pracy w UC dostaje się po znajomości. A jak już się tam jest, to mając tzw. plecy, można robić co się chce. Aż przychodzi miotła, i zwalania całą zmianę. Ale ci co zostają, dalej uczą młodych pogardy do własnej pracy oraz do korzystających z ich usług. Po za tym brak kontroli, oraz reakcji na sygnały o złej pracy celników, powoduje ich takie (złośliwe), a nie inne (uprzejme) zachowanie. Zresztą dotyczy nie tylko UC. W każdej instytucji panstwowej jest podobnie. A przodują polskie sądy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISAŁEM JUŻ ŻE TRAFI KOSA NA KAMIEŃ BO LICZBA UCZCIWIE PRACUJĄCYCH I SKRZYWDZONYCH LUDZI PRZEZ TYCH BARANÓW ROSNIE KTO MIECZEM WOJUJE OD MIECZA GINIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla pocieszenia dodam tylko tyle,że na wschodzie stoisz czasem 3 dni i wcale celnik z toba nie gada-jak takie zachowanie nazwiesz? a od kogo my się uczymy?kto jest naszym...."papą" no kto? dlatego nigdy nie porównuj Polski do zachodu-Nigdy!! bo nas łączy wschód a nie zachód i nigdy się to nie zmieni -pokazuje to cały obraz naszych powiązań -choćby teraz katastrofa smoleńska -żal mi tych którzy myślą ,że mieszkają w całkiem niezaleznym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK BRONEK MASZ RACJĘ.O CELNIKACH W BIAŁEJ SŁYSZAŁEM W POZNANIU I TORUNIU OD KIEROWCÓW.CZYLI MÓWI SIE O NICH WSZĘDZIE WIELU KIEROWCÓW SIE NAWET ODGRAŻA.STOJA TAM PRZEWĄZNIE BIAŁORUSINI ALE ZDAŻA SIE TEŻ POLAK.MIMO ŻE JESTEŚMY TAM ZADKO TO I TAK POTRAFIĄ LUDZIOM ZASZKODZIĆ Z BŁACHYCH POWODÓW.DLACZEGO NIE PISZE SIĘ O INNYCH URZEDACH I CELNIKACH NA TYCH URZĘDACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MYŚLĘ ŻE NAJLEPIEJ UNIKAC ODPRAW NA TYM URŻEDZIE I NIE MIEC Z NIMI DO CZYNIENIA.JEDNEMU ZNALEŻLI NADERWANE JEDNO OCZKO W NACZEPIE I ZROBILI MU PROBLEM.ANULOWALI CERTYFIKAT.WIECIE JAKI TO PROBLEM JAK AUTO ZAŁADOWANE.CZŁOWIEK ZJECHAŁ DO BAZY SZEF NA NIEGO ŻE TO JEGO PROBLEM BO SIE DAŁ.STRACIŁ PRACĘ A JEGO RODZINA JEDYNE ŚRODKI DO ŻYCIA I TO WSZYSTKO O JEDNO OCZKO.GDZIEKOLWIEK BYŚ NIE BYŁ NIKT BY NA TO NIE ZWRÓCIŁ UWAGI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻE JAKIŚ CELNIK Z BIAŁEJ PRZEGLADA TEN WATEK I WYJAŚNI DLACZEGO PRACUJA I POSTĘPUJA TAK A NIE INACZEJ.MOŻE COŚ Z TEGO MAJĄ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drajwer, celowo drzesz japę czy Caps Lock ci się zaciął? Czytać się tego nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DRIVER napisał:
MYŚLĘ ŻE NAJLEPIEJ UNIKAC ODPRAW NA TYM URŻEDZIE I NIE MIEC Z NIMI DO CZYNIENIA.JEDNEMU ZNALEŻLI NADERWANE JEDNO OCZKO W NACZEPIE I ZROBILI MU PROBLEM.ANULOWALI CERTYFIKAT.WIECIE JAKI TO PROBLEM JAK AUTO ZAŁADOWANE.CZŁOWIEK ZJECHAŁ DO BAZY SZEF NA NIEGO ŻE TO JEGO PROBLEM BO SIE DAŁ.STRACIŁ PRACĘ A JEGO RODZINA JEDYNE ŚRODKI DO ŻYCIA I TO WSZYSTKO O JEDNO OCZKO.GDZIEKOLWIEK BYŚ NIE BYŁ NIKT BY NA TO NIE ZWRÓCIŁ UWAGI.
Z tego co piszesz wynika ze jestes kierowcą. Powiedz mi proszę, co powinien sprawdzic kierowca przed załadowaniem towaru, wiedząc że bedzie jechal za karnetem TIR ?. Z tego co tu wypisałes, widze ze wszyscy sa winni, tylko nie kierowcy TIR, a prawda jak zwykle lezy po srodku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się człowiek naogląda takich drajwerów przez całą zmianę to żyć się nie chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DRIVER napisał:
MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ MIEĆ DOCZYNIENIA Z CELNIKAMI Z TEGO URZĘDU.Z PRZYKROŚCIĄ MUSZĘ STWIERDZIĆ ZE NIGDZIE NIE SPOTKAŁEM TAK NIE UPRZEJMYCH LUDZI JAK TU.JESTEM KIEROWCĄ I SPOTYKAM RÓŻNYCH LUDZI ALE TO CO JEST W BIAŁEJ PODLASKIEJ I Z CZYM SIE SPOTKAŁEM POZOSTANIE DLUGO W MOJEJ PAMIECI.SKAD MACIE TAKICH LUDZI DO TAKIEJ PRACY GDZIE KONTAKT Z LUDZMI I UMIEJĘTNOŚĆ POROZUMIEWANIA SIĘ Z NIMI JEST SPRAWA WAŻNA.
Podaj jakieđ konkrety, można napisać spotkałem różnych kierowców ale ten to .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
jak się człowiek naogląda takich drajwerów przez całą zmianę to żyć się nie chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...