Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratowali rannych i ścigali pijaka

Utworzony przez evo, 6 stycznia 2008 r. o 13:30
Czy to ten komendant-pirat od szybkiej jazdy??? Skoro władza daje taki przykład, to co się dziwić, że zwykli obywatele bez kieliszka nie siadają za kierownicę??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżałem tamtędy w tym dniu. Widziałem samochód osobowy z urwanem kołem za Piszczcem w stronę Dobrynki, a nie na ulicy Terespolskiej, tak jak napisano. Naprawdę to byłoby dziwne, aby w terenie zabudowanym, przy prędkości 40 km/h dachować. Raczej, tak jak to widzałem było to za Piszczacem, a nie w tej miejscowości. Po za miejscowością przy większej prędkości, to bardziej prawdopodobne dachowanie i takie obrażenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest właściwa i obywatelska postawa. Ogromne podziękowania dla tego człowieka, bo nie wiadomo czy nie byłoby wiecej ofiar. Natomiast takim pijakom powinno się dożywotnio zakazać prowadzenia pojazdów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaje komenda straży: 2008-01-05 12:53:24 Miejscowe zagrożenie Piszczac Terespolska Sam. osob. Chrysler Neon LBI 87FR; Sam. osob. VW Passat LBI 78GU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
evo napisał:
Czy to ten komendant-pirat od szybkiej jazdy??? Skoro władza daje taki przykład, to co się dziwić, że zwykli obywatele bez kieliszka nie siadają za kierownicę??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...