Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sekretarz w Konstantynowie

Utworzony przez OBYWATEL, 7 stycznia 2009 r. o 18:23
znowu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak Wójt rozdaje nasze pieniądze z podatków? Czy ktoś to kontroluje? Dlaczego wypłaca z opieki zasiłek dla matki samotnie wychowującej 2 dzieci/ narazie !/ doskonale wiedząc, ze nie jest samotna, że od 7 lat mieszka z chłopem, który odrabia w gminie alimenty pomimo tego że tu nie mieszka i cały czas pracuje na czarno. Do nich kasa pcha sie sama, przy akceptacji Wójta i jest przelewana na alkohol. Ja za takiego wójta, który dba o nierobów i leni dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa Koziara na wójta od zaraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romka można lubić czy nie lubić ale pojęcie o samorządzie i zarządzaniu gminą to gość ma, czego nie można powiedzieć o Pani Ewie, opierającej swoją kampanie nie na nowych pomysłach a tylko i wyłącznie na krytyce obecnego wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romka można lubić czy nie lubić ale pojęcie o samorządzie i zarządzaniu gminą to gość ma, czego nie można powiedzieć o Pani Ewie, opierającej swoją kampanie nie na nowych pomysłach a tylko i wyłącznie na krytyce obecnego wójta.
 Całkowicie się nie zgadzam z Gminnym Geniuszem Romek ma mgliste pojęcie o zarządzaniu i samorządzie świadczą o tym blędy powszechnie zanane poza tych charakter ma przekupki ze straganu a nie samorządowca. Co do Pani Ewy to logiczne, że kontrkandydat krytykuje to co złe i wskazuje nowe pomysły w zarządzaniu bo kłamiesz, że ich nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o przedstawienie tych kilku pomysłów :-)  jeśli rzeczywiście wniosą nową jakość to bardzo chętnie zagłosuję; oczywiście przepuszczając te pomysły przez matrycę rzeczywistości i w odniesieniu do widzy i obycia samorządowego Pani Ewy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i teraz bedzie cisza......:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i teraz bedzie cisza......:)
 Urlop udany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o przedstawienie tych kilku pomysłów :-)  jeśli rzeczywiście wniosą nową jakość to bardzo chętnie zagłosuję; oczywiście przepuszczając te pomysły przez matrycę rzeczywistości i w odniesieniu do widzy i obycia samorządowego Pani Ewy.
 Gdybyś Gminny Geniuszu śledził kampanię poprzednią  nie zadawał być pytań na które odpowiedź jest znana od 4 lat a z tego co piszesz to zwykła podpucha medialna. Ale byś nie pisał, że pustynia to pierwszą czynnością w gminie do wykonania to zmiana działalności gminy na przyjazną mieszkańcom gminy. Drugą czynnością zapowiadaną przez kandydatkę to stworzenie racjonalnego planu potrzeb i kolejności realizacji ich w praktyce. A co do obecnego administratora gminy to nie dość, że zarabia pieniądze niewspółmierne do dokonań a urzędnikom skąpi, to jeszcze nie potrafi być dobrym gospodarzem co widać słychać i czuć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie jaki to Ty gospodarz jesteś? Że innych krytykujesz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gminny geniusz  A ty gdybyś był gospodarzem i trzymał kasę to rozdawałbyś ją na prawo i lewo, czy tym którym naprawdę potrzeba, bo ci to nic się nie odzywają, a inni ciągną ile się da. Jak wójt daje trzeba brać!!! A czy Tylko Pani Ewa to widzi może będą też inni kandydaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie jaki to Ty gospodarz jesteś? Że innych krytykujesz.
 Lepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o przedstawienie tych kilku pomysłów :-)  jeśli rzeczywiście wniosą nową jakość to bardzo chętnie zagłosuję; oczywiście przepuszczając te pomysły przez matrycę rzeczywistości i w odniesieniu do widzy i obycia samorządowego Pani Ewy.
Gdybyś Gminny Geniuszu śledził kampanię poprzednią  nie zadawał być pytań na które odpowiedź jest znana od 4 lat a z tego co piszesz to zwykła podpucha medialna. Ale byś nie pisał, że pustynia to pierwszą czynnością w gminie do wykonania to zmiana działalności gminy na przyjazną mieszkańcom gminy. Drugą czynnością zapowiadaną przez kandydatkę to stworzenie racjonalnego planu potrzeb i kolejności realizacji ich w praktyce. A co do obecnego administratora gminy to nie dość, że zarabia pieniądze niewspółmierne do dokonań a urzędnikom skąpi, to jeszcze nie potrafi być dobrym gospodarzem co widać słychać i czuć.
Ad.1 Zmiana działalności gminy na przyjazną? Konkretnie, bo bez wyjaśnienia jest to straszny populizm. Ad.2 Racjonalny plan potrzeb i kolejność realizacji? ---> proszę o przykłady jakie nowe potrzeby ewentualnie jakie przeszeregowanie obecnych potrzeb mieszkańców byłoby w tym planie? Dalej jestem chętny aby zagłosować na Panią Ewę tylko takie przedwyborcze, ulotkowe slogany w ogóle mnie do tego nie motywują. Przekonajcie mnie :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze ze tu padł temat drogi w zakanalu to prawda ze waska ale to tylko i wyłacznie wina mieszkancow bo powłazili z płotami w droge zaczynajac od samego poczatku do samego konca lewa strona drogi to same płoty kture powinny byc zdjete i przesuniete ale nikt z tym nic nierobi gmina palcem nieruszy bo to wyborcy a sołtys tez nic niezrobi bo najpierw sam powinien przesunac ale on niema kiedy bo strasznie chory tylko wspułczuc bo fajny gosc a tak sie stoczyc.....niekturzy nawet zdjeli płoty i domy zburzyli ale jak popatrzyli ze nic to niedaje to spowrotrm nowy płot na drodze postawili bo im tak mało działki ze trzeba troszke z drogi kozystac niech marchewka na drodze rosnie a sam samochud u sasiada koło płotu stawia zenada poprostu wiec ja wam powiem moi sasiedzi z zakanala wujt moze niejest taki zły ale sołtysa i radna to bym zmienił bo tylko na otwarcie drogi sie pokazac byli i tyle ich roboty dla wsi a wogule co to były za wybory na sołtysa sam poszedłem i widze ze to taka farsa była wystawili 2 kandydatów tylko jeden wozil wyborcow samochodem a drugiego jako pionka podstawili zeby był ale tu było rozczarowanie ze przegrany prawie miał tyle samo głosow wiec było by rozczarowanie jakby wygrał chodz nasz sołtys juz wczesniej robił kampanie a o tamtym juz na sali sie ludzie dowiedzieli i mina wujta jak sie okazało ze chyba tylko 1 głosem przegrał a takiego pewniaka wystawił a  tu tylko jeden głos wiedz to tylko podstawiony sołtys przez wujta jest wiec niedługo wybory i sam napewno niezagłosuje na sołtysa bo on juz sie wypalił i nic niezrobił dla wsi wiec czas na zmiane moze jakas płec piekna na sołtysa 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może Gośka...ona cały czas w terenie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ad.1 Zmiana działalności gminy na przyjazną? Konkretnie, bo bez wyjaśnienia jest to straszny populizm. Ad.2 Racjonalny plan potrzeb i kolejność realizacji? ---> proszę o przykłady jakie nowe potrzeby ewentualnie jakie przeszeregowanie obecnych potrzeb mieszkańców byłoby w tym planie? Dalej jestem chętny aby zagłosować na Panią Ewę tylko takie przedwyborcze, ulotkowe slogany w ogóle mnie do tego nie motywują. Przekonajcie mnie :-)
 Gminny geniuszu lubisz bić pianę. Czytaj i myśl co można wiecej powiedzieć zmienić znaczy zmienić i tyle a jak to właśnie inwencja kandydatki a potrzeby pisze wyraźnie potrzeby które zgłoszą ludzie i na ich potrzebach powstanie plan z nimi uzgodniony nic dodać nic ująć a jak nie chcesz zrozumieć to tylko twój problem.. Szczegóły by obecny miał ściągę. A jak tak robisz wiwisekcję kandydatki to pokaż dobre strony sprawującego byśmy mieli porównanie co uważasz za dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czepiliscie sie tylko jednego i tak wkoło Macieju jak nie wójta to ksiedza jak nie ksiedza to Zakanale lub Gnojno i tak dale......... i tak skaczecie zkwiatka na kwiatek i gdzie tu by jeszcze zapuścić żądło lub co gorsze jadowity jad .Myslę ze jakies zasady i normy tu obowiązują.Teoria  a praktyka a rzeczywistośc jak sa dalece rozbieżne mówic a zrobic to sa dwie  rózne sprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ad.1 Zmiana działalności gminy na przyjazną? Konkretnie, bo bez wyjaśnienia jest to straszny populizm. Ad.2 Racjonalny plan potrzeb i kolejność realizacji? ---> proszę o przykłady jakie nowe potrzeby ewentualnie jakie przeszeregowanie obecnych potrzeb mieszkańców byłoby w tym planie? Dalej jestem chętny aby zagłosować na Panią Ewę tylko takie przedwyborcze, ulotkowe slogany w ogóle mnie do tego nie motywują. Przekonajcie mnie :-)
Gminny geniuszu lubisz bić pianę. Czytaj i myśl co można wiecej powiedzieć zmienić znaczy zmienić i tyle a jak to właśnie inwencja kandydatki a potrzeby pisze wyraźnie potrzeby które zgłoszą ludzie i na ich potrzebach powstanie plan z nimi uzgodniony nic dodać nic ująć a jak nie chcesz zrozumieć to tylko twój problem.. Szczegóły by obecny miał ściągę. A jak tak robisz wiwisekcję kandydatki to pokaż dobre strony sprawującego byśmy mieli porównanie co uważasz za dobre.
Bicie piany to jest właśnie mowa o potrzebach i  tworzenia ich rankingu, marzeń i potrzeb każdego niestety nie da się zrealizować. Żeby nie być gołosłownym wymienię kilka udogodnień, które mam dzięki pracownikom Gminy i Wójtowi: przydomowa oczyszczalnia, fotowoltaika, solary, utwardzona droga do domu (dla mnie osobiście jest to wymiernie dużo). Dodatkowo znajomi z gmin ościennych mówią jak w tym Konstantynowie ładnie i ile się robi dla mieszkańców (w szczególności chodzi o rzeczy wskazane powyżej), a taki sygnał z zewnątrz świadczy o tym, że ta nasza gmina nie jest aż tak źle zarządzana jak piszecie. Interesuje mnie jakie plany inwestycyjne na terenie naszej gminy ma Pani Kandydatka? Dalej chętnie zagłosuję tylko proszę o Konkret Konkret i jeszcze raz Konkret.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkret to jest taki że nic nie zrobi. Porostu ta klika chce pozbyć się Wójta. To ich cel i nic więcej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bicie piany to jest właśnie mowa o potrzebach i  tworzenia ich rankingu, marzeń i potrzeb każdego niestety nie da się zrealizować. Żeby nie być gołosłownym wymienię kilka udogodnień, które mam dzięki pracownikom Gminy i Wójtowi: przydomowa oczyszczalnia, fotowoltaika, solary, utwardzona droga do domu (dla mnie osobiście jest to wymiernie dużo). Dodatkowo znajomi z gmin ościennych mówią jak w tym Konstantynowie ładnie i ile się robi dla mieszkańców (w szczególności chodzi o rzeczy wskazane powyżej), a taki sygnał z zewnątrz świadczy o tym, że ta nasza gmina nie jest aż tak źle zarządzana jak piszecie. Interesuje mnie jakie plany inwestycyjne na terenie naszej gminy ma Pani Kandydatka? Dalej chętnie zagłosuję tylko proszę o Konkret Konkret i jeszcze raz Konkret.
  ....tworzenia ich rankingu, marzeń i potrzeb każdego niestety nie da się zrealizować.... i tu Geniuszu Gminny powiedziałeś prawdę o którą cały czas tutaj się mówi. Masz rację gmina i wójt ma w d..e potrzeby każdego ważne są potrzeby znajomków od kieliszka, dających gratisy, rodzinki .......  - i dlatego broniąc tego co dziś dzieje się w Konstantynowie jesteś adwokatem diabła. Klika nie klika ale obecnego wójta trzeba się pozbyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...