Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sekretarz w Konstantynowie

Utworzony przez OBYWATEL, 7 stycznia 2009 r. o 18:23
OBYWATEL napisał:
Rozglądam się i Rozglądam I NIC . Skoro tak dużo zrobił napisz mi co takiego . I nie zmieniaj ników i nie nabijaj postów używaj tej samej nazwy anie . W życiu wiedzie mi się bardzo dobrze i jestem osoba która zapewniam Cię żyje własnym życiem .Piszę dlatego żeby ludzie się obudzili i zobaczyli jaki on jest fałszywy. Poprzednia Wójtowa była od niego lepsza a wiesz dlaczego ? .........................BO PRZYNAJMNIEJ Z LUDZMI UMIAŁA ŁADNIE GADAĆ I ZAMYDLAĆ IM OCZY . Nie to co on on nawet tego nie umie . I właśnie niech on zajmie się własnym życiem i żoną która wyżywa się na dzieciach w szkole . A nie mszczeniem się na ludziach którzy się mu sprzeciwiają . Ps . Wójcie dosyć tych gierek po co ? piszesz sam w swojej obronie . co poplecznicy mają mają Cię w nosie . Nie dziwię się z takim charakterem . daję też poradę dla pana wójta . Przestań chodzić do kościoła . Bo popełniasz grzech . Jak byłbyś taki dobry i wypełniał wolę BOGA .Nie mściłbyś się na ludziach. A więc od tej pory opozycję nazywasz chołotą ;-) Nie dziwię się inteligencja zawsze miała problemy z przebiciem się a głupota zawsze była pierwsza radzę trochę ogłady i pokory
to moze ja napisze co zauważylam w naszej gminie: nowy chodnik do Zakanala, droga Witoldów, droga Antolin, Zbiornik małej retencji, nowy samochód przewożący osoby niepełnosprawne, termorenowacja OZ i UG, budynek GG i co postarał sie nasz Pan Wójt? Jednak coś zroił przez okres swojej kadencji, a jezeli ktoś nie chce tego widzieć to proponuje okulistę, podobno w medycynie pracy biorą taniej za receptę na okulary, bo z skoro wam tak źle to każdy grosz sie liczy, nieprawdaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszę że jestem bez grzechu ale na swoich rękach nie mam krzywdy ludzkiej w przeciwieństwie do niego . Nikt nie jest doskonały ale nie będę tolerował , chamstwa , poniżania , krzywdy ludzkiej. Moim zdaniem jeśli ktoś chodzi do kościoła nie powinien zachowywać się tak jak on. Ja jako prawdziwy Chrześcijanin chodząc do kościoła i wyznając Boga swoją postawą staram się coś pokazać . Nie chodzę do kościoła po to żeby ludzie widzieli chodzę sam dla siebie . Nie żyję na pokaz tak jak on i nie tylko on . Wszyscy ludzie zastanówcie się nad swoim życiem . Bo szatan was opętał nawróćcie się . A nawrócenie znajdziecie tylko w BOGU a nie w pieniądz , władzy itp. W myśl Pisma Świętego zaczynałem od siebie i pracuję nad sobą I zauważyłem swoją belkę w oku i dlatego mogę śmiało powiedzieć że widzę drzazgę w oku wójta i innych ludzi . Nie żywię nienawiści i zazdrości do niego bo nie mam za co .próbuję pokazać mu jego błędy aby pracował nad nimi i się zmienił . Jak mówię nie trudni jest wytykać błędy mając samemu jeszcze więcej wad . Ale ja wady te niweluje i chcę a nawet żądam od wójta aby pracował nad sobą a nie zastanawiał się kto tak wypisuje na forum. Życie jest zbyt krótkie aby mścić się na ludziach , nienawidzić ich . kto wie może kładąc się spać nie wstaniemy.Tak więc wójcie myślę że wyciągniesz wnioski i zastanowisz się nad sobą . I radzę Ci nie myśl kto pisze lecz pomyśl o sobie skoro ktoś tak pisze może coś w tym jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAM JESTEŚ CHOŁOTA napisał:
Heniu pewnie się Ci gminy pomyliły bo ja nie widzę jego szczególnych osiągnięć a mieszkam dłużej w tej gminie niż on.
Bo nie chcesz widziec Rozejzyj sie dokola wtedy twoja mina bedzie wesola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBYWATEL napisał:
Nie piszę że jestem bez grzechu ale na swoich rękach nie mam krzywdy ludzkiej w przeciwieństwie do niego . Nikt nie jest doskonały ale nie będę tolerował , chamstwa , poniżania , krzywdy ludzkiej. Moim zdaniem jeśli ktoś chodzi do kościoła nie powinien zachowywać się tak jak on. Ja jako prawdziwy Chrześcijanin chodząc do kościoła i wyznając Boga swoją postawą staram się coś pokazać . Nie chodzę do kościoła po to żeby ludzie widzieli chodzę sam dla siebie . Nie żyję na pokaz tak jak on i nie tylko on . Wszyscy ludzie zastanówcie się nad swoim życiem . Bo szatan was opętał nawróćcie się . A nawrócenie znajdziecie tylko w BOGU a nie w pieniądz , władzy itp. W myśl Pisma Świętego zaczynałem od siebie i pracuję nad sobą I zauważyłem swoją belkę w oku i dlatego mogę śmiało powiedzieć że widzę drzazgę w oku wójta i innych ludzi . Nie żywię nienawiści i zazdrości do niego bo nie mam za co .próbuję pokazać mu jego błędy aby pracował nad nimi i się zmienił . Jak mówię nie trudni jest wytykać błędy mając samemu jeszcze więcej wad . Ale ja wady te niweluje i chcę a nawet żądam od wójta aby pracował nad sobą a nie zastanawiał się kto tak wypisuje na forum. Życie jest zbyt krótkie aby mścić się na ludziach , nienawidzić ich . kto wie może kładąc się spać nie wstaniemy.Tak więc wójcie myślę że wyciągniesz wnioski i zastanowisz się nad sobą . I radzę Ci nie myśl kto pisze lecz pomyśl o sobie skoro ktoś tak pisze może coś w tym jest
No widocznie sumienie cie ruszylo skoro sie tak tumaczysz, moze i tobie by sie przydalo zeby ci ktos powiedzial jaki jestes bo tez moze tego nie wiesz ale wzruszajacy tekst naprawde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatelka napisał:
to moze ja napisze co zauważylam w naszej gminie: nowy chodnik do Zakanala, droga Witoldów, droga Antolin, Zbiornik małej retencji, nowy samochód przewożący osoby niepełnosprawne, termorenowacja OZ i UG, budynek GG i co postarał sie nasz Pan Wójt? Jednak coś zroił przez okres swojej kadencji, a jezeli ktoś nie chce tego widzieć to proponuje okulistę, podobno w medycynie pracy biorą taniej za receptę na okulary, bo z skoro wam tak źle to każdy grosz sie liczy, nieprawdaż?
Jednym z "osiągnięć" które pani wymienia jest tajemniczy "budynek GG".Jakby mogła mnie pani oświecić cóż to za "GG"?Pytam bo nasuwają mi się takie mroczne skojarzenia (z lat 1939-1945.) Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blablabla napisał:
No widocznie sumienie cie ruszylo skoro sie tak tumaczysz, moze i tobie by sie przydalo zeby ci ktos powiedzial jaki jestes bo tez moze tego nie wiesz ale wzruszajacy tekst naprawde
Więc to świadczy o twojej postawie kpisz z ludzi Boga. Zmieniasz niki żeby było że tyle ludzi jest za wójtem . PRAWDA ZAWSZE WYJDZIE NA JAW ROZUMIE ŻE WIEK XXI JEST WIEKIEM zła , nienawiści , zazdrości , chamstwa ,i wszelkiej maści zła . Ja w przeciwieństwie do was wiem jaki jestem i mam swoje zasady których będę się trzymał aż do śmierci i nadal jestem przekonany co do wójta że jest to człowiek chamski wredny i zawistny A co do zbiornika małej retencji jest on wogle nie potrzebny i budowę jego zapoczątkowała wójtowa a on to tylko sobie przypisał a co do ocieplenia ośrodka i gminy to żadna rzecz . Niech się lepiej pochwali za ile ocieplił .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBYWATEL napisał:
Więc to świadczy o twojej postawie kpisz z ludzi Boga. Zmieniasz niki żeby było że tyle ludzi jest za wójtem . PRAWDA ZAWSZE WYJDZIE NA JAW ROZUMIE ŻE WIEK XXI JEST WIEKIEM zła , nienawiści , zazdrości , chamstwa ,i wszelkiej maści zła . Ja w przeciwieństwie do was wiem jaki jestem i mam swoje zasady których będę się trzymał aż do śmierci i nadal jestem przekonany co do wójta że jest to człowiek chamski wredny i zawistny A co do zbiornika małej retencji jest on wogle nie potrzebny i budowę jego zapoczątkowała wójtowa a on to tylko sobie przypisał a co do ocieplenia ośrodka i gminy to żadna rzecz . Niech się lepiej pochwali za ile ocieplił .
Ja kpię ale tylko z Ciebie Oczywiście jesteś chodzącym idealem z zasadmi, ale zanim siebie ocenisz na tak przeanalizuj swoje życie i sam fakt dlaczego tak ci zależy żeby dokopać innym i zastanów sie czy to robi człowiek z zasdami i katolik !!! i tu cytat dla ciebie do przemyślenia "Kto nigdy nie zgrzeszył niech pierwszy rzuci kamień" i pomyśl nad tym dlaczego rzucasz kamieniami jeżeli sam jesteś grzesznikiem. Dobrejnocy, głębokich i owocnych przemyśleń. Ja zmykam mam nadzieję że się nawrócisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adi1210 napisał:
Jednym z "osiągnięć" które pani wymienia jest tajemniczy "budynek GG".Jakby mogła mnie pani oświecić cóż to za "GG"?Pytam bo nasuwają mi się takie mroczne skojarzenia (z lat 1939-1945.) Pozdrawiam.
"Otwórz oczy, a nadejdzie światłość i zobaczysz to czego nie możesz zobaczyć gdyż jesteś głupcem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak piszą w Janowie Podlaskim Drodzy forumowicze teraz trochę informacji dotyczących pracy rady gminy i wójta, a co za tym idzie ich decyzji, które coraz bardziej obiążają nasze domowe budżety i tak mocno napięte. Oczywiście nie dotyczy to budrżetu domowego wójta przypomnę 140 000zł plus małżonka /wg oświadczenia majątkowego za 2007r/tj. 37 000zł w gotówce, zapewne za 2008r ok.40 000-45 000zł razem ok.180 000zł rocznie. Ale wróćmy do sedna sprawy. Aby jasno zobrazować sytuację porównamy z Janowem dwie sąsiednie gminy Konstantynów i Rokitno. Oznaczymy je odpowiednio: a-Janów Podlaski b- Konstantynów c- Rokitno. Uchwały rady gmin w sprawie obniżenia średniej ceny skupu żyta przyjmowanej do obliczenia podatku rolnego na 2009r a - 45zł za 1q b - 43zł c - 38zł Jak widać rada gminy z Janowa napracowała się bardzo mało, słowa uznania dla rady w Rokitnie. Z tego wynika że janowskich rolników-gospodarzy można walić po rogach niech płacą ciemnota i tak się nie połapie a więcej kasy będzie do podziału w przyszłym roku, a w skali gminy są to setki tysięcy złotych. Uchwały rady gmin w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości obowiązujących na terenach gmin a,b,c w 2009r 1 od gruntów: - związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej a - 0,74zł od 1 m2 b - 0,62zł c - 0,60zł - pozostałych a - 0,37zł od 1m2 b - 0,32zł c - 0,20zł 2 od budynków i ich części: - mieszkalnych a - 0,62zł od 1m2 b - 0,57zł c - 0,35zł - związanych z działalnością gospodarczą a - 19,81zł od m2 b - 18,00zł c - 17,00zł - pozostałych a - 6,64zł b - 5,20zł c - 4,00zł Proszę bardzo drodzy forumowicze zwróćić uwagę na fakt że rada gminy Janów nie może pochwalić się nawet jedną niższą stawką podatku niż sąsiednie gminy. Oczywiście przedstawiono tu wybrane stawki, najbardziej rażące i uderzające w kieszeń janowskich podatników w niektórych przypadkach prawie drugie tyle. Bardzo podobna sytuacja przedstawia się jeżeli chodzi o podatek od środków transportu i tu porównamy podatki nasze z miastem Warszwa, podatek od samochodu ciężarowego o DMC /dopuszczalna masa całkowita/ 3,5t-5,5t wynosi 704,61zł, a w Warszawie 469,00zł, 5,5t do 9t wynosi 1175,49zł, a w Warszawie 625zł, 9t do 12t wynosi 1410,58, a w Warszawie 834zł. Ale to jeszcze mało teraz podam przykłady gdzie stawki podatku od środków transportu są 3 a nawet 4 razy wyższe niż w mieście stołecznym Warszawa, i tak ciągniki siodłowei balastowe o dwóch osiach 12t do 18t wynosi 2080,58zł a w Warszawie 625zł, przyczepy i naczepy o jednej osi 12t do 18t wynosi 1645,67zł a w Warszawie 417zł, i przykład ostatni samochód ciężarowy o dwóch osiach od 12t do 13t wynosi 2691,81zł a w Warszawie 677zł. Celowo przytoczono tu dane z Warszawy ponieważ każdy wie że Warszawa jest jednym z najdroższych jak nie najdroższym miastem pod każdym względem jeżeli chodzi o podatki, opłaty itp. Dużo czasu poświęciliśmy szukając stawek podatków od środków transportu wyższych niż w Janowie i co? nic, nie znaleziono wyższych podatków, wobec tego zaryzykować można stwierdzenie że mamy najwyższe podatki w POLSCE. Wniosek z tego że gmina Janów Podlaski jest mlekiem i miodem płynąca, wszystkim mieszkańcom bardzo dobrze się powodzi, wszyscy mają zatrudnienie, dużo kasy więc mogą płacić na baranów którzy siedzą w radzie gminy i wójta oczywiście. Faktem jest że bezradna rada gminy nie robi nic by nam mieszkańcom żyło się lepiej, z drugiej strony dziwić się nie można bo większość rady to marionetki wójta które są w różny sposób z nim powiązane, celowo piszę większość bo nie wszyscy dali się omotać wójtowi. Drodzy forumowicze czekam na opinie i komentarze związane pracą naszej bezradnej rady gminy i wójta, którzy nie potrafią robić nic a co roku podnoszą podatki i sobie poobory. Pozdrawiam zmęczony janowski lud Przeczytałam Twoje zestawienie stawek podatków na 2009 r i muszę przyznać że macie bardzo mądrego Wójta, który wie co robi w przeciwieństwie do tego co piszesz. Jeśli miałbyś podstawowe wiadomości to wiedziałbyś że jednym ze składników budżetu gminy są subwencje ze skarbu państwa. Jeżeli Rada Gminy obniża stawki podatku w stosunku do stawek określonych przez Ministra Finansów tym samym obniża sobie wysokość subwencji, a więc wbija sobie sama gola do własnej bramki. W ustawie o podatkach i opłatach są przepisy które reguliją stosowanie ulg i zwolnień i ulgi te są finansowane a więc gmina przy ich stosowaniu nie traci.Proponuję zapoznanie się z odnośnymi ustawami i dopiero wtedy ocenianie działalności Wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatelka napisał:
to moze ja napisze co zauważylam w naszej gminie: nowy chodnik do Zakanala, droga Witoldów, droga Antolin, Zbiornik małej retencji, nowy samochód przewożący osoby niepełnosprawne, termorenowacja OZ i UG, budynek GG i co postarał sie nasz Pan Wójt? Jednak coś zroił przez okres swojej kadencji, a jezeli ktoś nie chce tego widzieć to proponuje okulistę, podobno w medycynie pracy biorą taniej za receptę na okulary, bo z skoro wam tak źle to każdy grosz sie liczy, nieprawdaż?
1 rondo zrobiło województwo przy udziale stachy trakcyjność ronda tragiczna - wjazdy do bani, wodotrysk na winklowców/umyją się przy świeżej wodzie/ 2 zbiornik zrobiła stacha romek by tego nie zrobił za cienki 3 chodnik do czerwonego dworu dzieło powiatu - można zakwalfikować jako dobry wodortrysk dzieło koabitacyjne tadzia i romka 4 chodnik do zakanala inwestycja wojewódzka udział gminy nikły - romcia żaden 5 parking koło kamiennego mostku -stacha - zaraz zarośnie 6 gnojno chodnik za kasę gnojeńców jeszcze kami...i postawił gorzałę i pstrągi- romcio cały splędor na siebie 7 antolin drogi powiatowe wykonanie tak tandetne że do dzisiaj walka o poprawienie - wniosek o asfalt przepadł bo ktoś go żle napisał 8 zakanale na kanalizację kasę od zakanalców wzieła gmina a inwestycji nie będzie - zła walka o fundusze 9 ocieplili ośrodek i gminę - ośrodek by nie słychać było jęków pacjętów męczonych tam a gminę by nie podsłuchiwali jęków pracownic 10asfalt do witoldowa - ostatni gwizdek bo żaden witoldowiec by nie głosował na romcia i kw..nia 11 Garaż sztandarowa inwestycja tego czterolecia /garaż stachy - pier***nik romcia/ otwarta i wyświęcona przez 2 księży z pier***nikiem na górze- drugi taki na oczyszczalni oczywiście wszystko opite by się nie rozeschło więcej inwestycji nie pamiętam za wszystkie okropnie się wstydzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty który zmieniasz niki jak rękawiczki . Z tego co przeczytałem wnioskuję że nie umiesz czytać ze zrozumieniem . Nigdzie w swoich wypowiedziach nie napisałem że nie mam grzechów i wad . I tak jak mówiłem zaczynam najpierw od siebie a potem od innych . I piszę do ciebie człowieku opamiętaj się i ty przejrzyj na oczy . Z naszego wójta człowiek żaden . Jeżeli nadal istniałaby INKWIZYCJA on by do niej należał i niszczyłby heretyków (OPOZYCJĘ) To wy się zastanówcie nad swoim życiem . Ja czuję się doceniony w życiu powiodło mi się jak nikomu innemu i cieszę się ze swojej rodziny. tak naprawdę twoje odpowiedzi są jak odpowiedzi bezradnego dziecka które upiera się przy swoim i potrafi tylko dużo krzyczeć i wyśmiewać. Każda twoja wypowiedź zawiera drwinę . Jeżeli jesteśmy cywilizowani rozmawiajmy jak inteligentni ludzie i niech nasze wypowiedzi nie będą wypowiedziami Chamów PS. TWOJE WSZYSTKIE WYPOWIEDZI SĄ DRWIĄCE CO DOWODZI ŻE TAK NAPRAWDĘ NIE MASZ MI NIC DO ZARZUCENIA I PRÓBUJESZ MNIE OŚMIESZYĆ NIE TĘDY DROGA .I podkreślam wyznawanie naszej wiary nie opiera się na pokazówce jacy to jesteśmy święci . Liczą się uczynki postawa i to czy chcemy nad sobą pracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBYWATEL napisał:
Ty który zmieniasz niki jak rękawiczki . Z tego co przeczytałem wnioskuję że nie umiesz czytać ze zrozumieniem . Nigdzie w swoich wypowiedziach nie napisałem że nie mam grzechów i wad . I tak jak mówiłem zaczynam najpierw od siebie a potem od innych . I piszę do ciebie człowieku opamiętaj się i ty przejrzyj na oczy . Z naszego wójta człowiek żaden . Jeżeli nadal istniałaby INKWIZYCJA on by do niej należał i niszczyłby heretyków (OPOZYCJĘ) To wy się zastanówcie nad swoim życiem . Ja czuję się doceniony w życiu powiodło mi się jak nikomu innemu i cieszę się ze swojej rodziny. tak naprawdę twoje odpowiedzi są jak odpowiedzi bezradnego dziecka które upiera się przy swoim i potrafi tylko dużo krzyczeć i wyśmiewać. Każda twoja wypowiedź zawiera drwinę . Jeżeli jesteśmy cywilizowani rozmawiajmy jak inteligentni ludzie i niech nasze wypowiedzi nie będą wypowiedziami Chamów PS. TWOJE WSZYSTKIE WYPOWIEDZI SĄ DRWIĄCE CO DOWODZI ŻE TAK NAPRAWDĘ NIE MASZ MI NIC DO ZARZUCENIA I PRÓBUJESZ MNIE OŚMIESZYĆ NIE TĘDY DROGA .I podkreślam wyznawanie naszej wiary nie opiera się na pokazówce jacy to jesteśmy święci . Liczą się uczynki postawa i to czy chcemy nad sobą pracować
do OBYWATEL- Jak jesteś taki mocno poinformowany co się dzieje w gminie Konstantynów to powiedz mi co się stało z biznesem pana R. z PRH Konstantynów. Czemu wójt z Janowa nie chce słomy dalej kupować ?? Dla ułatwienia dodam że nie mieszkam w Konstantynowie a w Janowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani zostaliście wymanewrowani z tematu głównego tzn zatrudnienie sekretarza. Mam nadzieję że nowa sekretarz wzmocni nadzór nad pracownikami opracowującymi wnioski unijne. Za źle opracowane ukarze winnych pracowników. Jeżeli są niekompetentni proszę usunąć ze stołków. Społeczeństwo płaci im i to nieźle jak na warunki miejscowe. Do roboty drodzy państwo. Dla sekretarz odwagi życzę. Skończcie z nepotyzmem. A "nepotycy" oby to był Wasz koniec w tym urzędzie. Na koniec prośba do Pań Jol. i Ir. wrzućcie na luz, bo się pochorujecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie jestem aż tak mocno poinformowany i wiecie co wszyscy jesteście dziwni i wogle ja mam tylko 20 lat i nie mam oczu w nosie i wiem jaki jest wójt i moim zdaniem koniec tematu według mnie jest on chamem i zawistnym i mściwym człowiekiem a jeżeli wy jesteście ślepi i wierzycie w szatana proszę bardzo ja tylko chcę aby prawda wyszła na światło dzienne i dobro zwyciężyło. Też mam nadzieję że nowa sekretarz w końcu weźmie się i zrobi porządek . A na temat słomy to na forum o Janowie i też nie będę mówił co się stało nie muszę mówić nawet jakbym wiedział a skoro jesteś z Janowa to skąd możesz wiedzieć co się stało ze słomą sam się wkopałeś ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Royal-LUX napisał:
do OBYWATEL- Jak jesteś taki mocno poinformowany co się dzieje w gminie Konstantynów to powiedz mi co się stało z biznesem pana R. z PRH Konstantynów. Czemu wójt z Janowa nie chce słomy dalej kupować ?? Dla ułatwienia dodam że nie mieszkam w Konstantynowie a w Janowie
Jacek co tak głupio pytasz nie znasz prawdy i nie pij royalu bo całkiem oślepniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kochani zostaliście wymanewrowani z tematu głównego tzn zatrudnienie sekretarza. Mam nadzieję że nowa sekretarz wzmocni nadzór nad pracownikami opracowującymi wnioski unijne. Za źle opracowane ukarze winnych pracowników. Jeżeli są niekompetentni proszę usunąć ze stołków. Społeczeństwo płaci im i to nieźle jak na warunki miejscowe. Do roboty drodzy państwo. Dla sekretarz odwagi życzę. Skończcie z nepotyzmem. A "nepotycy" oby to był Wasz koniec w tym urzędzie. Na koniec prośba do Pań Jol. i Ir. wrzućcie na luz, bo się pochorujecie.
One i tak są chore jak widzą co ci nepotyści i zielone ludki robią w gminie i dzięki temu że są to władza już nie jest taka mętna jak była zaczęli się bać przekręty robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBYWATEL napisał:
Ja nie jestem aż tak mocno poinformowany i wiecie co wszyscy jesteście dziwni i wogle ja mam tylko 20 lat i nie mam oczu w nosie i wiem jaki jest wójt i moim zdaniem koniec tematu według mnie jest on chamem i zawistnym i mściwym człowiekiem a jeżeli wy jesteście ślepi i wierzycie w szatana proszę bardzo ja tylko chcę aby prawda wyszła na światło dzienne i dobro zwyciężyło. Też mam nadzieję że nowa sekretarz w końcu weźmie się i zrobi porządek . A na temat słomy to na forum o Janowie i też nie będę mówił co się stało nie muszę mówić nawet jakbym wiedział a skoro jesteś z Janowa to skąd możesz wiedzieć co się stało ze słomą sam się wkopałeś ;-)
O to widzę chłopcze jak na 20lat jesteś mocno poinformowany w sprawach gminnych. A tak naprawdę to nie znasz nikogo i nie wiesz nic. A piszesz takie pierdoły. Aż żal cię czytać. A co do słomy pana R. to wiem dużo i myślałem że ty mi powiesz więcej. Ludzie w Janowie mówią,że był to jeden wielki mokry bubel i wkopać to się było można tylko jak pan R. myślał,że pchnie taki syf i będzie GIT. A tu lipa. Kończę bo z gówniarzem nie będę pisał. Pozdrawiam Konstantynów i wójta z Janowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Royal-LUX napisał:
O to widzę chłopcze jak na 20lat jesteś mocno poinformowany w sprawach gminnych. A tak naprawdę to nie znasz nikogo i nie wiesz nic. A piszesz takie pierdoły. Aż żal cię czytać. A co do słomy pana R. to wiem dużo i myślałem że ty mi powiesz więcej. Ludzie w Janowie mówią,że był to jeden wielki mokry bubel i wkopać to się było można tylko jak pan R. myślał,że pchnie taki syf i będzie GIT. A tu lipa. Kończę bo z gówniarzem nie będę pisał. Pozdrawiam Konstantynów i wójta z Janowa.
A co ma wspólnego słoma z sekretarzem. Prh Konstantynów i Pan R pozdrawiają cie koteczku i jak zawsze sobie poradzą jak do tej pory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Royal-LUX napisał:
O to widzę chłopcze jak na 20lat jesteś mocno poinformowany w sprawach gminnych. A tak naprawdę to nie znasz nikogo i nie wiesz nic. A piszesz takie pierdoły. Aż żal cię czytać. A co do słomy pana R. to wiem dużo i myślałem że ty mi powiesz więcej. Ludzie w Janowie mówią,że był to jeden wielki mokry bubel i wkopać to się było można tylko jak pan R. myślał,że pchnie taki syf i będzie GIT. A tu lipa. Kończę bo z gówniarzem nie będę pisał. Pozdrawiam Konstantynów i wójta z Janowa.
I tu się mylisz .twoją reakcję przewidziałem najlepiej zbluzgać i wyszydzić . Noi w końcu jak napisałem ile mam lat to od razu można mówić że nic nie wiem to jest typowa reakcja osób które nie mają nic konkretnego do powiedzenia . Wiele dorosłych uważa że jak młody to głupi . Mylicie się kochani Niewielu jest młodych ludzi w moim pokoleniu którzy trzeźwo patrzą na życie to fakt . proszę mnie nie oceniać ogólnikowo . Jestem w 100 % pewien że jestem bardziej inteligentny od wójta Konstantynowa i Janowa i mam odwagę mówić co czuję i nie oszukuje ludzi staram się mówić im co mnie boli Podkreślam że mądrość i inteligencja nie idą w parze . Być mądrym a inteligentnym to 2 różne rzeczy .Szanujmy się na wzajem ludzie i rozmawiajmy jak ludzie na poziomie .I wójtowie nie obrażajcie się tylko zmieńcie swoje postępowanie bo jeden i drugi powinien dobrze zastanowić się nad sobą Ja wyrażam swoje zdanie a osądzi was ten co jest na górze on najlepiej zna wasze postępowania i intencje . trzymajcie się i nie obrażajcie się za prawdę Ps skoro jesteś tak dobrze poinformowany to po co pytasz ? POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH LUDZI KTÓRZY MNIE WSPIERAJĄ W MOJEJ ROZMOWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończę bo z gówniarzem nie będę pisał. Pozdrawiam Konstantynów i wójta z Janowa. Takich argumentów używa osobnik z Janowa/ przynajmiej tak piszący/ w dyskusji anonimowych ludzi. Jeżeli wójt Janowski ma takich zwolenników młodych ludzi to mu nie gratuluję ale współczuję a temu osobnikowi życzę zdrowia szczególnie psychicznego bo po postach widać że zgrywa deb***a. Młodzi to przyszłość każdej gminy a tacy oni będą jak im dzisiaj starsi pokarzą drogę. I na pewno nie z royalem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 295

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...