Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siemień: Dwaj mężczyźni ranni w wypadku

Utworzony przez Met, 1 stycznia 2012 r. o 18:06
Bardzo nie gramatycznie napisany tekst. Powinno być: W sobotę o godz. 17.31 parczewska straż została powiadomiona, że doszło do zderzenia dwóch opli, astry i tigry oraz volkswagena passata. Nic dziwnego, to niemieckie złomy mające ponad 15 lat. Poza nawiasem mówiąc nie takie wypadki mają miejsce w Jaszczowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mł. kapitan"?! Buhahaha, ale się uśmiałem Od razu mam banana na twarzy ))) Nie ma w Policji takiego stopnia jak młodszy kapitan. Może być młodszy aspirant albo młodszy inspektor, ale na pewno nie mł. kapitan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Mł. kapitan"?! Buhahaha, ale się uśmiałem Od razu mam banana na twarzy ))) Nie ma w Policji takiego stopnia jak młodszy kapitan. Może być młodszy aspirant albo młodszy inspektor, ale na pewno nie mł. kapitan
Nie w policji tylko w straży pożarnej. mł. kapitan Ireneusz Szkuat z Komendy Powiatowej PSP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż na Lubelszczyźnie nie ma gór, to jednak pogłowie baranów rośnie. I to baranów, które chcą pouczać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naucz sie liczyc !!! w koncu trzy, czy cztery samochody ? Pisz normalnie nie brednie wypisujesz : że "doszło do zderzenia dwóch opli astry i tigry i volkswagena passata "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...