Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Parczewie: Zginął kierowca golfa

Utworzony przez michał, 10 stycznia 2011 r. o 09:04
dobrze ze sam siebie zabił a nie kogoś innego, mam nadzieję że społeczeństwo w ten sposób dokona samooczyszczenia się z piratów drogowych brutalnie ale dla normalnych ludzi lepiej nie ma wytłumaczenia się że panowały trudne warunki na drogach, a drogi były nierówne, BRAK WYOBRAŹNI I DOSTOSOWANIA STYLU JAZDY ORAZ PRĘDKOŚCI DO WARUNKÓW PANUJĄCYH NA DRODZE, TJ. GŁUPOTA, BEZ WZGLĘDU KTO TO BYŁ, CZY KTOŚ NIEZNAJOMY CZY PRZYJACIEL pozdrawiam ludzi mających inne zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie zbyt wolno jechał i się stoczył na słupa,,,czy może słup się na niego przewrócił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed napisaniem takich komentarzy,byloby dobrze zorietowac sie o przyczyne wypadku. Nie wydaje mi sie ze kazdy kto zgina na drodze byl piratem drogowym,czy pod wplywem alkocholu. A takiego typu komentarze (slup sie na niego przewrocil),sa nie na miejscu. Nie wydaje mi sie ze rodzinie zabitego bedzie milo po przeczytaniu takich glupot. Bardzo prosze o zachowanie takich opini dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robson napisał:
Przed napisaniem takich komentarzy,byloby dobrze zorietowac sie o przyczyne wypadku. Nie wydaje mi sie ze kazdy kto zgina na drodze byl piratem drogowym,czy pod wplywem alkocholu. A takiego typu komentarze (slup sie na niego przewrocil),sa nie na miejscu. Nie wydaje mi sie ze rodzinie zabitego bedzie milo po przeczytaniu takich glupot. Bardzo prosze o zachowanie takich opini dla siebie.
Czy ty pijesz akohol czy alkochol?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robson napisał:
Przed napisaniem takich komentarzy,byloby dobrze zorietowac sie o przyczyne wypadku. Nie wydaje mi sie ze kazdy kto zgina na drodze byl piratem drogowym,czy pod wplywem alkocholu. A takiego typu komentarze (slup sie na niego przewrocil),sa nie na miejscu. Nie wydaje mi sie ze rodzinie zabitego bedzie milo po przeczytaniu takich glupot. Bardzo prosze o zachowanie takich opini dla siebie.
każdy piratem drogowym nie jest, masz rację ale chyba przyznasz rację, że WIĘKSZOŚĆ sytuacji, w których dochodzi do wypadków, ma swoje odbicie w lekkomyślności właśnie tych kierowców, tj. piratów drogowych. Ile razy słyszałeś w mediach o takich przyczynach wypadków jak nadmierna prędkość i niedostosowanie jej do warunków panujących na drodze? możesz wymienić inne przyczyny wypadków, które nie są powodowane przez piratów drogowych, tj. osoby przestraszające ograniczeń prędkości i kierujące się wyobraźnią na drodze?? przykłady jakieś i ich liczba?? słucham bo jestem ciekawy ile razy słyszałeś o złym stanie technicznym a ile o nadmiernej prędkości i alkoholu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie może kim był kierowca? Albo skąd on był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się składa zeznam kierowce! był to wspaniały chłopak, który nigdy nikomu nie zrobił nic złego. pewnego dnia życzę co nie którym komentatorom aby spodlało to kogoś wam bliskiego i wtedy dwa razy pomyślicie zanim naskrobiecie coś takiego. Pamiętajcie słupów jest dużo!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znaliście go więc nie masz prawa w ten sposób pisać o nim. Pewnie z was takie świętoszki i jeździcie wszędzie z dozwoloną prędkością, o czym ja mówię połowa z was to jeszcze nie ma prawka. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka szkoda, że się tych 24 bandytów nie zabiło! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy. STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie no to przepraszam panów broniących, może faktycznie to nie jego wina tylko drogowcy wieczorem słup na środku drogi ustawili niewidoczny i on kilka godzin później go nie zauważył jak mógł mi do głowy nie wpaść wasz tok myślenia to ja nie wiem, przepraszam, brońmy niewinnych stop oszczercom pupa pupa pupa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robson napisał:
Przed napisaniem takich komentarzy,byloby dobrze zorietowac sie o przyczyne wypadku. Nie wydaje mi sie ze kazdy kto zgina na drodze byl piratem drogowym,czy pod wplywem alkocholu. A takiego typu komentarze (slup sie na niego przewrocil),sa nie na miejscu. Nie wydaje mi sie ze rodzinie zabitego bedzie milo po przeczytaniu takich glupot. Bardzo prosze o zachowanie takich opini dla siebie.
Dokładnie jak ktoś nie zna osoby sytuacji to niech się nie wypowiada w prostacki sposób, nikomu nie życzę takiej sytuacji kiedy się traci bliską osobę, przyjaciela i członka rodziny, chlopak nie zasłużył na taki los, niech każdy patrzy się na siebie, i czy możesz powiedzieć z czystym sumieniem że byłeś przez całe życie ok, nigdy nie jechałeś szybciej jak było dozwolone, czy nie wypiłeś alkoholu a potem nie wsiadłeś za kółko?? popatrzcie na siebie a potem oceniajcie innych,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konrad napisał:
a nie no to przepraszam panów broniących, może faktycznie to nie jego wina tylko drogowcy wieczorem słup na środku drogi ustawili niewidoczny i on kilka godzin później go nie zauważył jak mógł mi do głowy nie wpaść wasz tok myślenia to ja nie wiem, przepraszam, brońmy niewinnych stop oszczercom pupa pupa pupa
człowieku jak Ciebie to śmieszy to masz coś nie tak z głową, idź się lecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginął człowiek, dobry kolega, bardzo porządny człowiek i nie powinno się teraz szukać winnych, nie znasz okoliczności w jakich zdarzył się w ten wypadek. Nie wiem co chcesz osiągnąć takimi komentarzami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redzio napisał:
Zginął człowiek, dobry kolega, bardzo porządny człowiek i nie powinno się teraz szukać winnych, nie znasz okoliczności w jakich zdarzył się w ten wypadek. Nie wiem co chcesz osiągnąć takimi komentarzami.
for fun tylko for fun dyskotekowi obrońcy kolegów ;p z wiejskim tuningiem i czterema paskami for fun for fun for fun pozdro ziomki, po co mam się leczyć na głowę?? to waszego sposobu myślenia nie zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal.pl. Masz zryty mozg człowieku, gdyby matka zabiła Cię zaraz po porodzie, to pewnie wyszłaby już z więzienia, a jaki dobry uczynek dla ludzkości by zrobiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kylo napisał:
Dokładnie jak ktoś nie zna osoby sytuacji to niech się nie wypowiada w prostacki sposób, nikomu nie życzę takiej sytuacji kiedy się traci bliską osobę, przyjaciela i członka rodziny, chlopak nie zasłużył na taki los, niech każdy patrzy się na siebie, i czy możesz powiedzieć z czystym sumieniem że byłeś przez całe życie ok, nigdy nie jechałeś szybciej jak było dozwolone, czy nie wypiłeś alkoholu a potem nie wsiadłeś za kółko?? popatrzcie na siebie a potem oceniajcie innych,
Co to znaczy "nie zna osoby sytuacji..." ??? I jakie ma znaczenie czy kogoś się zna, czy nie ? Jeśli zap....268 km/h to komu i po co informacja czy pirata ktoś znał czy nie ???? I skąd u was takie ochocze przyznawanie się,że się znało jakiegoś młokosa na drodze co to jeździć nie umie. Ja bym sie na waszym miejscu nie przyznawał. Nie wiem jak przedstawiała sie sytuacja w tym konkretnym przypadku, ale gdyby dziecko jechało 50-60 km na godzinę NA PEWNO żyłoby do tej pory. Obym ja nigdy takich "kierowcow" nie spotykał na drodze, wy tak, skoro to wasi znajomi i ich znacie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był mój brat, a ty jak człowieka nie znasz to nie oceniaj, nie dodawaj bezsensownych komentarzy i nie denerwuj ludzi którym on był bliski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ks.ADAM napisał:
Co to znaczy "nie zna osoby sytuacji..." ??? I jakie ma znaczenie czy kogoś się zna, czy nie ? Jeśli zap....268 km/h to komu i po co informacja czy pirata ktoś znał czy nie ???? I skąd u was takie ochocze przyznawanie się,że się znało jakiegoś młokosa na drodze co to jeździć nie umie. Ja bym sie na waszym miejscu nie przyznawał. Nie wiem jak przedstawiała sie sytuacja w tym konkretnym przypadku, ale gdyby dziecko jechało 50-60 km na godzinę NA PEWNO żyłoby do tej pory. Obym ja nigdy takich "kierowcow" nie spotykał na drodze, wy tak, skoro to wasi znajomi i ich znacie...
Po pierwsze jak sobie wstawisz przecinek pomiędzy osoby, a sytuacji to może zrozumiesz o co chodzi, jakbyś pomyślał to może byś to zauważył, to naprawdę nie boli, spróbuj tego czasami. Ciekawe czy Ty tak jeździsz 50-60, mam wątpliwości co do tego. Już nie chce mi się wiele pisać o prędkości 268km/h golfem zwłaszcza na takim odcinku drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to na giełdzie mówią: "golf to jest jednak golf. We francuzie by nie zginął, ale wozu by nie odbudował, a tu niemiec pomyślał i na każdym bazarze kupisz zamienniki". Tak więc, ten jeszcze pójdzie jako niebity, od dziadka z niemiec, co to babkę raz w tygodniu do mięsnego woził, a tak to stał w ogrzewanym garażu, 12 lat, przebieg 62 tys. Buahaha tak, tak golfiarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale że był naj***ny to już nie napisali. Takich ludzi mi nie żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...