Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z Białej Podlaskiej do Warszawy kolejami regionalnymi?

Utworzony przez Gość, 14 stycznia 2015 r. o 08:38
Jak już Abramowicz wziął się za sprawę to napewno nie będzie ona załatwiona, macie to na bank.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale przynajmniej coś chce zrobić dla dobra mieszkańców, a nie tak jak ty baranie - nawet mną nie potrafisz się zająć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Abramowicz obiecał szynobusy z Siedlec do Terespola, gdzie one są? Kiełbasa przedwyborcza,MY już to znamy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos wie co z decyzja o tlk warszawa-minsk białoruski? ja wole jechac szybszym i bez przesaiadki intercity
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Intercity, jako spółka prawa handlowego kieruje się swoim interesem, twierdząc, że na tym odcinku połączenia są dla nich nieopłacalne" tylko, że ta "spółka prawa handlowego" otrzymuje olbrzymie dotacje ze Skarbu Państwa na realizowanie połączeń. Tak więc gdzieś te dotacje chyba się ulatniają skoro na pociągi do Terespola już nie wystarczyło.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy dobra wola panów z Lublina i można dograć wszystkie połączenia w Łukowie.To nie Warszawa ma się dostosować do Białej a Biała do Warszawy.Koleje Mazowieckie uruchomiają co godzinę pociąg do Siedlec (22 pociągi na dobę),średnio co 2 godziny pociąg z Siedlec do Łukowa a dalej... dalej to są schody lubelskie dla mieszkańców naszego regionu.Efekt jest taki że z Łukowa w stronę Terespola jedzie powietrze choć  infrastruktura kolejowa jest dobra a będzie jeszcze lepsza ale władza lubelska celowo nie chce tego wykorzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Abramowicz toczy regularną walkę o kolej dla południowego Podlasia. Jako poseł opozycji ma niewielkie szanse. Rozmawiałem z nim w sprawie likwidowanego połączenie Mińsk - Warszawa Zachodnia, ma złożyć interpelację w tej sprawie. Jako jedyny z 4 posłów z regionu odpisał i skontaktował się ze mną. Szynobusy Terespol - Siedlce obiecał Pan Sosnowski z PSL, polecam lekturę protokołu z posiedzenia sejmiku województwa lubelskiego z dnia 28 grudnia 2012 r., gdzie jest taka obietnica. IR Bug nie został uratowany, a zarząd nie pochylił się nad tym problemem. Wiem bo pisałem, więc teraz próbują się wykazać. W końcu wybory niebawem, a Litwiniuk posłem chętnie by został...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...