Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zawód kierowca

Utworzony przez Gość, 3 stycznia 2009 r. o 15:23
nie każdy myśli i ma takie podejście jak Szanowna Pani Ewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram panią Ewe,trzeba lubić to co się robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Popieram panią Ewe,trzeba lubić to co się robi.
Obok potrzeby kwalifikowanych kierowców i mechaników w jednej osobie, trzeba podnosić ich morale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubie jezdzic ciezarowka ,zrobilem wszystkie prawka ktore sa poptrzebne do prowadzenia tira i zaden pracodawca nie chce zatrudnic bo nie mam doswidczenia!!!to jest paranoja , czlowiek wydaje 8 tys zl na prawka i ni moze znlaesc pracy, w jakim keraju my zyjemy??? to tylko nabijanie kabzy urzednikom i kolesiom ktorzy tworza besensowne prawo pracy w polsce, jak masz wujka ktroy ma duzo kolegow w roznych instutucjach to mzoe zalatwi ci prace , ten kraj jest chory , trzeba z 50 lat a moze ze 100 aby wymienic elite, tylko na kogo???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy P.jakoniuk placi po 1000-1500euro???chyba zapomnial dodac ze to za dwa miesiace.prosze chwile zastanowic sie dlaczego kierowcy z BY i UA nawet nie chcą jezdzic u niego(skoro tyle płci)???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ramach przekwalifikowania zrobiłem sobie dwójkę za własne pieniądze bez dotacji plus potrzebne uprawnienia. Nie jestem młokosem ale po 40. Byłem u Jakoniuka zostawiłem podanie i jakoś nikt nie dzwoni. Za to byłem w Woskrzenicach firma przy trasie owszem wezmą na przyuczenie ale- 1.jazda tylko na zachodzie przez 4 tygodnie. płaca? nawet diety nie dają bo przez pierwsze 3 m-ce 1500 ale złotych nie ojro!!! następne 3 m-ce łaskawie po 2 tysiące zł. kolejne 2500 zł po 9 miesiącach 3000zł. I to już max pensja. 2.Zapytałem jak zjazdy do domu - no starają się zrobić załadunek gdzieś w okolicy Wrocławia albo Poznania a stamtąd pociągiem zjazd na 3 dni. 3.podpisujesz kontrakt na 2 lata i do tego weksel że jak nie wytrzymasz to płacisz "za wyszkolenie" 3 tys zł!!! 4.Pytam panienki ile diety do tej pensji dają? A ona zdziwiona jak to? Normalnie mówię to co jam mam brać kredyt czy na tym zachodzie kraść w supermarketach? 5.Lala na to że takie są warunki jak nie pasi to mają chętnych. Ale nie sądzę że tłumy tam walą bo ciągle szukają. Cóż skoro mam pracować jako niewolnik to wolę nielegalnie ale na miejscu. Z drugiej strony bialscy przedsiębiorcy już nie raz jeździli po ciężarówki zostawione na parkingu w Anglii i Holandii bo kierowca dostał lepszą propozycję. Teraz Niemcy będą werbować naszą młodzież tak więc pomysł nauki zawodu jest o parę latek spóźniony. Bo taki małolat dostanie w czasie nauki 1000 - 1500 ojro a potem robotę. A wy będziecie zatrudniać ze wschodu a potem szukać, np.nowych agregatów bo ruski sprzeda wam je sprzeda. Poza tym Rosja ma też prężny transport i taki Białorusin czy Ukrainiec pójdzie do nich bo nie będzie np. bariery językowej a i zarobi więcej jak w PL. A co do morale to najpierw trzeba uczyć go przedsiębiorców żeby płacili zgodnie z kodeksem pracy za godzinę pracy a nie od kilometra. Wyzysk na każdym kroku i jeszcze pretensje że za wolno jedziesz. to kup sobie jeden z drugim samoloty i na bialskim lotnisku będą siadać i startować i będziesz wtedy szybki i na czas. Wiadomo jakie mamy drogi a Tiry puki co latać nie umieją. Pozdrawiam kolegów za kółkiem. Puki co jeżdżę busem bo nie widzę sensu żeby za psi grosz nocować w kurniku w jakimś obcym kraju. Ale myślę że od maja to się trochę zmieni bo dużo ludzi pójdzie do Niemca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No fajnie! Państwo ma kształcić kierowców dla prywatnych firm. Jeżeli jest taki popyt na kierowców (jednemu brakuje 20 ) to dlaczego nie finansują kursów z własnej kieszeni. Dlaczego kierowcy odchodzą jeżeli zarobki są 1000-1500 euro? Czy w Białej jest taka wysoka średnia zarobków i niskie bezrobocie, że brak ludzi do pracy za 4000-6000 tysięcy złoty? Rozumiem, że nie jest to lekki kawałek chleba, ale ktoś tu naciąga rzeczywistość pod własne potrzeby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedoszły driver napisał:
w ramach przekwalifikowania zrobiłem sobie dwójkę za własne pieniądze bez dotacji plus potrzebne uprawnienia. Nie jestem młokosem ale po 40. Byłem u Jakoniuka zostawiłem podanie i jakoś nikt nie dzwoni. Za to byłem w Woskrzenicach firma przy trasie owszem wezmą na przyuczenie ale- 1.jazda tylko na zachodzie przez 4 tygodnie. płaca? nawet diety nie dają bo przez pierwsze 3 m-ce 1500 ale złotych nie ojro!!! następne 3 m-ce łaskawie po 2 tysiące zł. kolejne 2500 zł po 9 miesiącach 3000zł. I to już max pensja. 2.Zapytałem jak zjazdy do domu - no starają się zrobić załadunek gdzieś w okolicy Wrocławia albo Poznania a stamtąd pociągiem zjazd na 3 dni. 3.podpisujesz kontrakt na 2 lata i do tego weksel że jak nie wytrzymasz to płacisz "za wyszkolenie" 3 tys zł!!! 4.Pytam panienki ile diety do tej pensji dają? A ona zdziwiona jak to? Normalnie mówię to co jam mam brać kredyt czy na tym zachodzie kraść w supermarketach? 5.Lala na to że takie są warunki jak nie pasi to mają chętnych. Ale nie sądzę że tłumy tam walą bo ciągle szukają. Cóż skoro mam pracować jako niewolnik to wolę nielegalnie ale na miejscu. Z drugiej strony bialscy przedsiębiorcy już nie raz jeździli po ciężarówki zostawione na parkingu w Anglii i Holandii bo kierowca dostał lepszą propozycję. Teraz Niemcy będą werbować naszą młodzież tak więc pomysł nauki zawodu jest o parę latek spóźniony. Bo taki małolat dostanie w czasie nauki 1000 - 1500 ojro a potem robotę. A wy będziecie zatrudniać ze wschodu a potem szukać, np.nowych agregatów bo ruski sprzeda wam je sprzeda. Poza tym Rosja ma też prężny transport i taki Białorusin czy Ukrainiec pójdzie do nich bo nie będzie np. bariery językowej a i zarobi więcej jak w PL. A co do morale to najpierw trzeba uczyć go przedsiębiorców żeby płacili zgodnie z kodeksem pracy za godzinę pracy a nie od kilometra. Wyzysk na każdym kroku i jeszcze pretensje że za wolno jedziesz. to kup sobie jeden z drugim samoloty i na bialskim lotnisku będą siadać i startować i będziesz wtedy szybki i na czas. Wiadomo jakie mamy drogi a Tiry puki co latać nie umieją. Pozdrawiam kolegów za kółkiem. Puki co jeżdżę busem bo nie widzę sensu żeby za psi grosz nocować w kurniku w jakimś obcym kraju. Ale myślę że od maja to się trochę zmieni bo dużo ludzi pójdzie do Niemca.
Diety nie dają ale podpiszesz ją in blanco. Tym psiewoźnikom przde wszytkim skarbówka powinna dobrać się do dupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Joanna Marchel, naczelnik Wydziału Oświaty Urzędu Miasta w Białej Podlaskiej potwierdza, że dziś nie ma możliwości kształcenia kierowców w szkołach ponadgimnazjalnych.
A jak się pytam po cholerre taki kierunek w szkolach? Przecież jak ktos chce zostac kierowcą to robi kurs, uprawnienia i po herbacie. Idziemy do firmy, jak nas ktos zatrudni to kilka tras robimy z kims, a pozniej sami. Ewentualnie jezdzimy lokalnie busem rozwożac chleb, lodowki, wywozac smieci. Mamy dosiwadczenie i przesiadamy sie na tira. Bylby to kolejny martwy kierunek. A co do bialskich wlascicieli firm - dziady. Płacą mało, diet nie płacą, obcinają co się da z kasy. Człowiek jezdzi i jest zmuszony zyc w gownianychh warunkach, bopłacą mało, że nie mozna spac w motelu, tylko w budzie samochodu. Trzeba przez nich łamac prawo i jezdzic wiecej i za szybko. i jeszcze pretensje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre firmy transportowe nie szukają kierowców .U dziada jest zawsze kilka wolnych miejsc .Tyle w temacie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciele nawet dobrych firm firm i tak chcą najlepiej żebyśmy płacili za wszystko sami za kurs na przewóz, badania lekarskie, psychotesty itp, nikt mi za to nie zwrócił kasy choć ma taki obowiązek! a co do psychotestów to polecam super psycholog babkę w międzyrzecu konkretna, i spokojna nadzwyczaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzysztof napisał:
Właściciele nawet dobrych firm firm i tak chcą najlepiej żebyśmy płacili za wszystko sami za kurs na przewóz, badania lekarskie, psychotesty itp, nikt mi za to nie zwrócił kasy choć ma taki obowiązek! a co do psychotestów to polecam super psycholog babkę w międzyrzecu konkretna, i spokojna nadzwyczaj.
Pomijając już że 99% przewoźników to przestępcy finansowi, to Ty się człowieku naprawdę powinieneś dobrze przebadać. Za prawo jazdy mają Ci zapłacić, za kurs też, za badania również, dać fabrycznie nowy samochód w wybranym prez Ciebie kolorze, wybranej marki i z wybranym wyposażeniem z możliwością parkowania pod domem, wynająć Ci hotel zebyś nie musiał spać w budzie i kierowcę który by za Ciebie pracował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowiec napisał:
A jak się pytam po cholerre taki kierunek w szkolach? Przecież jak ktos chce zostac kierowcą to robi kurs, uprawnienia i po herbacie. Idziemy do firmy, jak nas ktos zatrudni to kilka tras robimy z kims, a pozniej sami. Ewentualnie jezdzimy lokalnie busem rozwożac chleb, lodowki, wywozac smieci. Mamy dosiwadczenie i przesiadamy sie na tira. Bylby to kolejny martwy kierunek. A co do bialskich wlascicieli firm - dziady. Płacą mało, diet nie płacą, obcinają co się da z kasy. Człowiek jezdzi i jest zmuszony zyc w gownianychh warunkach, bopłacą mało, że nie mozna spac w motelu, tylko w budzie samochodu. Trzeba przez nich łamac prawo i jezdzic wiecej i za szybko. i jeszcze pretensje.
Jak to nie płacą diet? Na pewno podpisujesz diety, a więc jednak płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekajcie od maja Niemcy się otwierają .Nasi szefowie będą musieli podnieść płace albo sami siądą za fajerę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"oszczędności kupię!!!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gaga napisał:
"oszczędności kupię!!!"
Tanio - długi sprzedam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgaga napisał:
Tanio - długi sprzedam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas już niestety jeżdzi coraz więcej białousinów, którzy przystają na każde warunki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...