Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

17-latek nie żyje. Chciał dopłynąć do wyspy na środku zalewu i opadł z sił

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 czerwca 2019 r. o 19:18 Powrót do artykułu
Lubelskie - Smakuj Krótkie Życie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan planował start na 200m delfinem na olimpiadzie w Tokyo. Chciał, wreszcie, zdetronizować Michaela Phelpsa. Musiał zatem, ostro trenować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mież siły na zamiary,musiec zbyt mało wyhlał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie - Smakuj Krótkie Życie!
 Idź i powiedz to temu młodemu czlowiekowi, który teraz spoczywa w trumnie. Totalny brak szacunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mialem z 16 lat Zaglebocze w tam i z powrotem za flache,mlodosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnoje. Co za durne pomysły. 17 lat. Co za tragedia. Całe życie poszło wpizdu przez jedną głupotę. Współczuje rodzicom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻLE SKOŃCZYŁO SIĘ POPISYWANIE PRZED KOLEGAMI JAKI TO JA JESTEM PŁYWAK.CO TO JEST PRZEPŁYNIĘCIE 150 METRÓW ?.ON NIE ZDAŁBY NA KARTĘ PŁYWACKĄ.ZAMIAS W SZKOŁACH NAUKA PŁYWANIA OBOWIĄZKOWA TO ZWIĘKSZAJĄ LEKCJ RELIGII.BÓG TAK CHCIAŁ.E
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najprostsza bojka to max. 30PLN, a w przypadku skurczu, czy utraty sił ratuje życie. Rok temu sobie taką sprawiłam i czuję się dużo pewniej w wodzie. Zaczynają się wakacje - warto przemyślec taki zakup.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie -to jest tragedia . Czy Wy musicie komentowac wszystko w tak perfidny sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalne dzbany komentują... Brak szacunku dla młodych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko osoba która przeżyła coś takiego jest w stanie to zrozumieć. Dziecko wychodzi z domu szczęśliwe, zdrowe cale Zycie stoi przed nim otworem a później taka tragedia. Mam dzieci i nie jestem w stanie nawet sobie wyobrazić co czują rodzice. Więc dajcie już spokój z tymi komentarzami, bo życia chłopakowi nie wrócą a i w niczym nie pomogą.Serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarze życia chłopakowi oczywiście nie wrócą, ale pomóc mogą jak najbardziej. Oby tylko dotarły do główek młodzieńców próbujących podobnych wyczynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba wam się miesiące pomyliły "Do zdarzenia doszło 27 lipca"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...