Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biłgoraj: Osoby podrzucające odpady nie mogą czuć się bezkarnie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lutego 2020 r. o 15:30 Powrót do artykułu
Podżucanie śmieci to specjalność lokatorów domków jednorodzinnych. Nie mają umów i przywożął nam śmieci na osiedla bloków. W Świdniku to istna plaga. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko 400 zł?. To co najmniej 10 razy za mało. Nie słyszałem też by kogoś ukarano i podano do wiadomości publicznej za wyrzucenie papierka, niedopałka, nie posprzątanie po piesku. Należy działać wychowawczo, bo wschodnia kultura rozszerza się co raz bardziej mimo XXI wieku. Śmieci zaczynają trzymać na klatkach schodowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zaraz jak płacę i mi nikt nie odbiera w terminie i wywiozę do kontenera to podrzuciłem ?? W końcu płacę za odbiór !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mieszkam w domku i jedyne co wynoszę pod osiedlowy śmietnik to puszki. jak wracam ze sklepu to już ich nie ma. płace za wywóz śmieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podżucanie śmieci to specjalność lokatorów domków jednorodzinnych. Nie mają umów i przywożął nam śmieci na osiedla bloków. W Świdniku to istna plaga. Taka prawda.
 to jest chory system !!! śmieci powinny byc zabierane niezaleznie od miejsca położenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...