Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biłgoraj: Po tej kolizji 77-latek stracił prawo jazdy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2018 r. o 12:28 Powrót do artykułu
a nie lepiej od razu rozstrzelać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyskryminacja ze względu na wiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem 3 stłuczki wszystkie  spowodowali panowie powyżej 60 roku życia. Jeden ledwo stał na nogach. Nie mówię że od razu powinni zabierać prawo jazdy ale po 60 roku życia powinny być coroczne badania nie u lekarza ale w wordach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed świetami w Biłgoraju wyjeżdżały chyba tylko dziadki i babki, momentami zastanawiałam sie czy w Polsce przyjęto ruch lewostronny. Brawura na drodze to jedno, ale brak pewności za kołkiem jest również niebezpieczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem 3 stłuczki wszystkie  spowodowali panowie powyżej 60 roku życia. Jeden ledwo stał na nogach. Nie mówię że od razu powinni zabierać prawo jazdy ale po 60 roku życia powinny być coroczne badania nie u lekarza ale w wordach
 Dożyjesz do tych lat to bez płota się nie odlejesz bałwanie. Ludzie po 60 to też kierowcy a co powiesz o małolatach ko powoduje wypadki. Zastanów sie co mowisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego co miał 3 stłuczki-dobrze ,ze jesteś tylko kierowca bądż nim dalej smaciarzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...