Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Myślała, że rozmawia ze swoją córką. Zamiast tego straciła ponad 40 tys. zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2020 r. o 12:53 Powrót do artykułu
Niesamowite! Ile razy jeszcze! Tyle się mówi, ostrzega, a niektórzy dalej dają się oszukiwać jak dzieci! Jak można nie poznać głosu własnej córki przez telefon!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można nie rozpoznać głosu dzieci. Nie wierzę że ze to jeszcze ktoś się na to nabiera.. Po flasz ze wódki bym poznała czy to syn czy obcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odebrała telefon stacjonarny.Po rozłączeniu się rzekomej córki powinna do prawdziwej córki zadzwonić na komórkę i potwierdzić czy to prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też miałem taką sytuację i uwierzcie mi, że jeżeli dzwoni Ci taka córka i mówi Ci że miała wypadek i zabiła kogoś na przejściu to jest taki szok, że się w głowie nie mieści. Na szczęście w porę się zorientowałem o co chodzi. Osoby starsze mają gorzej bo i słuch nie ten i komórki jednak zamieraja nerwowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokój, czyjejś córce na pewno pomogła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mając 69 lat nie można być chyba ,aż taką idiotką???prawda? jednak ,można jak widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To "myślała" trochę nie pasuje do sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...