Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Andrzej Duda przyjedzie do Biłgoraja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 października 2019 r. o 10:39 Powrót do artykułu
W ramach decentralizacji urzędów, proponuję przenieść pałac prezydencki bliżej ukochanego suwerena. Np. do Biłgoraja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i też głosuję. W Monachium stałem prawie 3 godziny, by oddać głos z żoną. I dziękuję za wsparcie i zachętę :p Ja głosuję na ludzi słownych i cieszy mnie, że Kaczyński jednoczy uczciwych i nieprzekupnych ludzi. "Afera z wieżami" tylko utwierdziła mnie o jego nieprzekupności. Tak trzymać. Widać, że chce się zapisać pozytywnie na kartach historii, który wyciągnął Polskę z biedy i marazmu. Faktycznie wg. badania sondażowego KO zyskała więcej głosów wśród wyborców z wyższym wykształceniem 36,6% w stosunku do 29,9%. Czy jest to tak wielka różnica, by wyborców PiSu obrażać? Zerknijcie na wynik z 2015 roku. Układ był w drugą stronę, a nadal lemingi ściemniały o swej wyjątkowości. Mi imponuje, że rząd po 4 latach rządzenia zdeklasował innych w grupie z podstawowym, zawodowym, maturalnym i policealnym wykształceniu. Co ciekawe, też w grupie z wyższym wykształceniem nie stracił poparcia. Widać, że rząd spełnia oczekiwania wyborców. W przeciwieństwie do KO, gdzie zwykły obywatel nie może liczyć na przyszłość w kraju. Ja z miłą chęcią zobaczę jak minimalna krajowa będzie miała zapowiedziany przyrost. Cieszy mnie, że mój ojciec i teściowa nie będzie prosić o kasę. W zasadzie powinienem już mieć potomka od paru lat, ale robić na kilka domów to zbyt duże obciążenie. Chciałbym, by PiS powrócił do podwyższenia minimalnej kwoty wolnej od podatku. W Niemczech wzrosła o... 1000€. To daje większego kopa jak minimalna pensja. Zresztą tutaj uzależniona jest od wykonywanego zawodu i... regionu. KO nie wierzę, nie ufam i w niczym mnie nie reprezentują. Ich program w niczym nie pomoże mi inżynierowi do powrotu, a także mej rodzinie mieszkającej w Polsce. Dziękuję PiSowi za obniżenie wieku emerytalnego, 500+, trzynastkę, podwyżki dla lekarzy, pielęgniarek i nauczycieli. O czym Platforma Obywatelska nawet nie chciała myśleć w 2015 roku. Dziękuję za uszczelnienie polityki fiskalnej państwa, by te wszystkie programy sfinalizować. W sumie mi jako emigrantowi powinno zależeć, by było gorzej w Polsce. Ale ja w Przeciwieństwie do swych zniemczonych kolegów planuję powrót i to w przeciągu 5 lat. W Niemczech samorealizuję się w poznawaniu niemieckich dialektów. Chociaż według mnie to są całkiem inne języki. W życiu nie powiedziałbym, że to jęz. niemiecki. W bawarskim np. istnieją podwójne przeczenia tj. w polskim. Zresztą austriacka wersja niemieckiego to tak naprawdę górnobawarski w wielu odmianach. Chcę opanować do perfekcji niemiecki, bo w Polsce brakuje nauczycieli. Taki żarcik na koniec. Jakoś nie widzę tych ogłoszeń. Może zapiszę się do ZNP to je zobaczę? Jak myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i też głosuję. W Monachium stałem prawie 3 godziny, by oddać głos z żoną. I dziękuję za wsparcie i zachętę :p Ja głosuję na ludzi słownych i cieszy mnie, że Kaczyński jednoczy uczciwych i nieprzekupnych ludzi. "Afera z wieżami" tylko utwierdziła mnie o jego nieprzekupności. Tak trzymać. Widać, że chce się zapisać pozytywnie na kartach historii, który wyciągnął Polskę z biedy i marazmu. Faktycznie wg. badania sondażowego KO zyskała więcej głosów wśród wyborców z wyższym wykształceniem 36,6% w stosunku do 29,9%. Czy jest to tak wielka różnica, by wyborców PiSu obrażać? Zerknijcie na wynik z 2015 roku. Układ był w drugą stronę, a nadal lemingi ściemniały o swej wyjątkowości. Mi imponuje, że rząd po 4 latach rządzenia zdeklasował innych w grupie z podstawowym, zawodowym, maturalnym i policealnym wykształceniu. Co ciekawe, też w grupie z wyższym wykształceniem nie stracił poparcia. Widać, że rząd spełnia oczekiwania wyborców. W przeciwieństwie do KO, gdzie zwykły obywatel nie może liczyć na przyszłość w kraju. Ja z miłą chęcią zobaczę jak minimalna krajowa będzie miała zapowiedziany przyrost. Cieszy mnie, że mój ojciec i teściowa nie będzie prosić o kasę. W zasadzie powinienem już mieć potomka od paru lat, ale robić na kilka domów to zbyt duże obciążenie. Chciałbym, by PiS powrócił do podwyższenia minimalnej kwoty wolnej od podatku. W Niemczech wzrosła o... 1000€. To daje większego kopa jak minimalna pensja. Zresztą tutaj uzależniona jest od wykonywanego zawodu i... regionu. KO nie wierzę, nie ufam i w niczym mnie nie reprezentują. Ich program w niczym nie pomoże mi inżynierowi do powrotu, a także mej rodzinie mieszkającej w Polsce. Dziękuję PiSowi za obniżenie wieku emerytalnego, 500+, trzynastkę, podwyżki dla lekarzy, pielęgniarek i nauczycieli. O czym Platforma Obywatelska nawet nie chciała myśleć w 2015 roku. Dziękuję za uszczelnienie polityki fiskalnej państwa, by te wszystkie programy sfinalizować. W sumie mi jako emigrantowi powinno zależeć, by było gorzej w Polsce. Ale ja w Przeciwieństwie do swych zniemczonych kolegów planuję powrót i to w przeciągu 5 lat. W Niemczech samorealizuję się w poznawaniu niemieckich dialektów. Chociaż według mnie to są całkiem inne języki. W życiu nie powiedziałbym, że to jęz. niemiecki. W bawarskim np. istnieją podwójne przeczenia tj. w polskim. Zresztą austriacka wersja niemieckiego to tak naprawdę górnobawarski w wielu odmianach. Chcę opanować do perfekcji niemiecki, bo w Polsce brakuje nauczycieli. Taki żarcik na koniec. Jakoś nie widzę tych ogłoszeń. Może zapiszę się do ZNP to je zobaczę? Jak myślicie?
 Drogi rodaku. przejrzyj dokładnie to forum i zobacz czyje komentarze są bardziej napastliwe i bardziej chamskie. Swoje komentarze, też jeszcze raz przeczytaj i zobacz czy nie są napastliwe i arogancke. W ocenie rzeczywistości możemy się różnić,  ale przytaczanie wyników sondażowych nie jest obrażaniem nikogo. Pozdrawiam i życzę spełnienia planów zawodowych i osobistych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie brzmi, czy można obrażać się na chamstwo samemu przejawiając je przejawiając. Mnie to nawet bawi, gdy zwie się mnie moherem, chociaż daleko mi do twardego elektoratu. Ja zwyczajnie nie cierpię Unii Demokratycznej z ich pochodnymi. I naprawdę jestem w stanie zrozumieć człowieka, któremu obraża się najbliższą osobę z rodziny. Później pokazując, patrzcie jaki to mściwy człowiek. W hejcie zwolennicy KO przodują i nikt, i nic temu nie zaprzeczy. Wystarczy porównać ostatnio popularne nagrania. Jakim językiem posługują się politycy. Nawiązując do "Afery wieżowej" trzeba przyznać, że ani razu nie padło słowo na K..., czy Ch... Co u polityka Platformy stanowiło wręcz przecinki. Ci ludzie nie są w stanie komunikować się w inny sposób. Ja jedynie bluzgam, gdy mi maszyna nie chce ruszyć. I to sporadycznie. Troszkę schamiało nam społeczeństwo, bo telewizja uległa wulgaryzmom. Ja pamiętam kiedy po raz pierwszy usłyszałem wulgaryzm w kabarecie. To był Pop Show przy końcu lat 90. Dlaczego na to zezwolono? To jest znacznie gorsze jak anglicyzmy wprowadzane do języka. I tak są szybko polonizowane i nie szkodzą na intelekt. Ja przyjąlem zasadę głosowania na tych, którym ufam. A ufam, tym którzy postępują zgodnie z zapowiedziami. Od PiSu nie usłyszałem, że "...za 4 lata możecie nas rozliczyć...". A to usłyszałem od Donalda Tuska, który zmienił swą politykę o 180 stopni. Zresztą Unia Wolności tak samo robiła, to czego można wymagać od kogoś z KLD? Pamiętam przemielone referentum wewnątrz partyjne. Przepraszam, wówczas to nie była partia, bo brzydzili się tego słowa i pieniędzy z subwencji. A po wyborach... No, cóż. Kłamstwo, kłamstwo i okradanie ludzi. Obecnie widać o jakich kwotach jest mowa. Szkoda, że w Polsce jest tak mało ludzi z umysłem ścisłym. Bez analizy, logicznego myślenia... trudno nam będzie dogonić Niemców. Chociaż... Te cholery często się mylą, są strasznie leniwi i mało wytrwali. Czyli mamy jakąś przewagę, by nie tylko ich dogonić, ale wręcz przegonić. To jest możliwe. Dobrze, że nie zaniedbujemy budowy dróg szybkiego ruchu i stać nas na wizję i realizację budowy wielkich hubów komunikacyjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będzie transmisja z chrztu wnuka Broszki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile ci dostałeś za ten ,,piękny,, komentarz. Siedź w Niemczech i tyraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun dla Pana Prezydenta. Mam nadzieję, że wygra wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...