Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek. Nie żyje policjant z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 maja 2019 r. o 13:46 Powrót do artykułu
Jak zginął policjant to już widzę jak śledztwo będzie rzetelnie prowadzone. No chyba ze ten drugi był pijany , to wtedy pozamiatane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z drugim kierowcą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogromna strata. Odszedł wspaniały człowiek. TOMEK - SPOCZYWAJ W SPOKOJU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję ogromną strata i ból dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już sie dowiedziałem że policjant gdzie jechał gdzie pracuje ile lat pracuje imie nazwisko stan rodziny ze zona dzieci ect jak ratowali ale jak było zderzenie czołowe to co z drugim kierowcą wiem że NIE BYŁ z POLICJANTEM ale może coś więcej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kiedyś umrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednego darmozjada który nie płaci ZUSu mniej, na 11.XI na pilnowanie porządku publicznego w stolicy za 1000 zł brutto się nie nadaje, choć raczej i tak by się nie załapał - jako powiatowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już sie dowiedziałem że policjant gdzie jechał gdzie pracuje ile lat pracuje imie nazwisko stan rodziny  ze zona  dzieci ect jak ratowali ale jak było zderzenie czołowe to co z drugim kierowcą wiem że NIE BYŁ z POLICJANTEM ale może coś więcej  !
 Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Napisane jest, że JEDNA osoba zostałą zabrana do szpitala, czyli ten z Opla wyszedł bez szwanku. Patrząc po uszkodzeniach od strony pasażera w obydwu autach policjant nie miał zapiętych pasów, a kierowca Opla miał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kierowca opla to z gorszego sortu? Dlaczego wraz z rodziną nie został objęty pomocą psychologiczną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję rodzinie ale dlaczego piszecie że policjant zginął jadąc do pracy ?Przecież dużo ludzi ginie w drodze do pracy czy z pracy Czy policjant to inny człowiek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mało to ludzi co dzień ginie na trasie praca - dom ? Piszecie o nich wszystkich ? Może to był jakiś szczególny rodzaj śmierci ? Śmierć bohaterska ? Żeby to przynajmniej jakaś komenda główna była no dajmy na to ostatecznie wojewódzka ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam ze zrozumieniem i nie ma wzmianki o kierowcy opla w artykule .dopiero poniżej artykułu wpis pod zdjęciem coś wspomina .ale nadal nie mogę uwierzyć ze po zderzeniu czołowym kierowca opla wysiadł i spacerował !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbieżność miał nieustawioną, czy sms-a czytał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kierowca opla to z gorszego sortu? Dlaczego wraz z rodziną nie został objęty pomocą psychologiczną?
 Bo to sprawca, psycholog dla ofiar się należy, sprawca dostanie prokuratora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie cos z wami nie tak? Zginal czlowiek a tu Fala hejtu bo policjant ...masakra co sie dzieje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tempo i komóra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy policjant miał zapięte pasy? Może właśnie o to chodzi, że w Opolu kierowca miał zapięte pasy a policjant nie i dlatego nie przeżył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby cokolwiek komentować należało by zapoznać się ze szczegółami zdarzenia. Nie godzi się wypisywać tak pochopnych wniosków w tak tragicznym w skutkak zdarzeniu drogowym jakie miało miejsce. Policjant ten należy do formacji gdzie zasadnym jest aby jego rodzinę po tak tragicznym losie objęto opieką specjalistów i tu nikt nikomu przysłowiowej łaski nie robi gdyż wymaga tego etyka zawodowa wedlug mojej oceny. Lecz każdy punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam że dostęp do internetu powinien być po badaniach psychologicznych czytając te komentarze, wszech wiedzący wiecznie narzekający i krytykujący Polacy. Wyrazy współczucia dla ridziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...