Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm będzie miał własną encyklopedię

Utworzony przez Karr, 2 stycznia 2012 r. o 20:26 Powrót do artykułu
YY kto to będzie czytał ?? <żall>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karr napisał:
YY kto to będzie czytał ?? <żall>
Masz na myśli swój żałosny post?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyjących, których biogramy są wydrukowane jest więcej, np. Jaworski Marek Adam , syn KAJ-a, czyli tzw. MAJ. Starownina żyję do dzisiaj w domu starców w Lublinie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mieszkam w Chełmie , ale bardzo bym chciała kupić tą encyklopedię . Najprawdopodobniej jest tam opisany mój przodek . Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak to korespondencyjnie zrobić ? Pisałam do paru osób jak tylko dowiedziałam się o tej encyklopedii - ale nie dostałam żadnej odpowiedzi. Będę bardzo wdzięczna za każde info.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luiza napisał:
Nie mieszkam w Chełmie , ale bardzo bym chciała kupić tą encyklopedię . Najprawdopodobniej jest tam opisany mój przodek . Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak to korespondencyjnie zrobić ? Pisałam do paru osób jak tylko dowiedziałam się o tej encyklopedii - ale nie dostałam żadnej odpowiedzi. Będę bardzo wdzięczna za każde info.
nadal walczysz o ten herb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
izrael twoja ziemia napisał:
nadal walczysz o ten herb?
Nie walczy się o coś co się posiada . Szkoda że nie możesz tego powiedzieć o sobie . "Wejdź" w historię aby się lepiej oświecić - znajdź sobie inne zainteresowania . Nie musisz biegać za mną po wszystkich forach. Dla informacji powiem , że IP twojego komputera to 89.230.212.194 adres sz.5125,dł.225667 - łatwo wiedzieć gdzie to jest. /kilkakrotnie został już mi podany i wiem też do kogo należy - wstydź się/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...