Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmianin chce hipermarketu, handlowiec nie

Utworzony przez olśniony, 16 stycznia 2008 r. o 12:14 Powrót do artykułu
Zawsze mi się wydawało, że radny Mazurek reprezentuje inwalidów. Teraz sobie uświadomiłem o jaki rodzaj niepełnosprawności chodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie że powinni budować duże sklepy, sam jestem z Chełma, i widzę że chełmskim kupcom dobrze się powodzi, mieszkam koło jednego z nich, i widzę na nowe auto to kasa ma, i to nie małą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, podobnie było kilkanascie lat temu gdy w Lublinie na Zana budowano Leclerca. Też kupcy grozili, prezentowali czarne wizje swojej śmierci rynkowej. A jak jest teraz ? Najlepszą lokalizacja butiku jest galeria handlowa lub najbliższa okolica hipermarketu... Owszem ceny metrów w galeriach typu PLAZA jest jest masakryczna ale tuż obok można wynająć za dużo mniejsze pieniądze. Nie może być tak że Towarzystwo Wzajemnej Adoracji Kupieckiej będzie Terroryzować mieszkańców Chełma. W ten sposób tylko pobijają ceny na oferowane towary. Już dawno udowodniono że najlepszy jest wolny rynek i wolna konkurencja... chyba walczyliśmy za zniesieniem sterownia w handlu ? Pozdrawiam Radek R.. PS: ten SYF u zbigu Lubelskiej i Rejowieckiej to Świetna wizytówka dla Chełma !!! BRAVOOOO !!! Trzeba to zlikwidować i UCYWILIZOWAć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to jakaś paranoja, żeby kupcy sugerowali lub nawet decydowali, co dla obywateli tego miasta jest najlepsze. Ja uważam że przede wszystkim powinno się pytać ludzi, dlatego wyniki ankiety są najbardziej wiarygodne. Jakaś radna sugeruje żeby badania rynku poprzedzić akcją informacyjną, pewnie ta pani jest za stroną kupców i jak rozumiem akcja by miała na celu zrobić pranie mózgów obywateli jakie nie dobre są hipermarkety. Tymczasem rzeczywistość jest inna, duże domy towarowe nawet takie jak Biedronka, Lidl czy Plus mają dobre ceny mają duży asortyment, zakupy robi się na dużej powierzchni bez ścisku i przepychanki. A CO MOGLI NAM ZAPROPONOWAĆ KUPCY PRZED POWSTANIEM HIPERMARKETÓW? NIC!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje zrobic radnej (niechętnej hipermarketom) zdjęcie z zakupów które robi w jednej z lubelskich galerii handlowych, ciekawe co wtedy powie. Od lat w Chełmie blokuje się inwestycje tego typu, a ludzie z Chełma muszą jeździć do Lublina na zakupy, wystarczy przyjechać do Lublina i popatrzeć na rejestracje na parkingu przed marketami. Przecież ludzie jeżdżą 70km do Lublina na zakupy, i gdzie tu logika???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie mazurek ! Nie wypowiadaj się pan za wszystkich, bo to nie są te czasy gdy jeden mówił w imieniu wszystkich. Przyzwyczajenia z tamtej epoki jednak weszły w nawyk ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro tak bardzo chełmscy kupcy małych placówek wystrzegają się powstawaniu w naszym mieście hipermarketów to proponuję im by podwyższyli pensje swoim pracownikom wydawali dni wolne i urlopy zgodnie z kodeksem prawa pracy oraz niech przestaną w końcu zawyżać ceny na produkty którymi dysponują w swych sklepach. Gdy zaczną tego wszystkiego przestrzegać nie będą musieli bać się o brak klientów czy pracowników. Gdyby powstało więcej hipermarketów czy supermarketów na terenie Chełma to pracownicy z mniejszych sklepików przenieśli się do sklepów typu Biedronka czy Plus gdyż w ten sposób znalazły by się miejsca pracy, oferują dobre warunki pracy chociażby tym że dają większą płacę oraz bardziej odpowiedniejsze warunki pracy od ofert pracy handlowców mniejszych firm, pracują na kilka zmian częściej dostają dni wolne itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za hipermarketami. Mieszkam w Chełmie a na prawdziwe zakupy muszę jeździć do Lublina. To skandal, że chełmianim nie ma żadnego wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem tego zdania,że nie powinno być w Chełmie hipermarketów.Dlatego,że Chełm jest małym miastem.Inni ludzie chca chełm stworzyć jak Warszawa czy Lublin.Powinny byc zwykle sklepy.To głupota jest jak tos pisal ze chelmskie hurtownia maja po 24klientów. Biorąc pod uwagę np:"Arkadia"jest dobra Firmą i z obaszaró Lubelskich ma więcej klientów niż Hipermarket a to dzięki Prezesowi. Mam pytanie do Chełmian czy tesco lub carrefour maja niskie ceny.polowa ludzi juz nie pracuje w tych sklepach.a biorąc pod uwagę Carrefour to sklepik a nie Hipermarket.wziąc do porównania Carrefoura c Lublina a z chełma.I np:tesco to nie jest takie tesco jak np:w lubliie to prywacaiaże A CHEŁM TO WIEŚ!@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w końcu ktoś zapyta o zdanie mieszkańców Chełm i okolic? Czy nadal będzie ten ktoś ferował mam ciągle poglądy zgredów-tzw. chełmskich "kupców"? A kim oni są aby za nas decydować, kto im odbierze prawo do posiadania własnego "interesu"? Chełm powinien się rozwijać, unowocześniać, iść z duchem czasu w przyszłość, a nie trwać w miejscu, bo kupcy nie pozwalają. Nie będzie ktoś taki decydował za mnie gdzie mam robić zakupy i kiedy. Bedzie ta galeria wizytówką Chełma jak inne w okolicznych miastach, a kupcy też znajdą swoje miejsce na peryferiach powiatu najlepiej. Do miłego otwarcia, a pani prezydent niech czyta wypowiedzi na forum i pozna głos ludu pracującego miast i wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...