Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czemu artykuł jest w dziale Chełm, skoro Fajsławice są w powiecie świdnickim a sprawa będzie zapewne rozstrzygana przez Sąd Rejonowy w Śwdniku lub Okręgowy w Lublinie?
Fajsławice, powiat krasnostawski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tych terenach operował największy bohater w nowożytnej historii Lubelszczyzny , słynny ostatni partyzant Józef Franczak zwany "Laluś" Nie należy się więc dziwić bo tam od zawsze zabawy były ostre w mordę lali a i często strzelali. Na tych terenach tak jest, lubelakom nawet tam nie radzę jechać a już broń Boże dziewczyny miejscowe zaczepiać bo żywy stamtąd nie wyjdzie. Tam mało kto bez orczyka na zabawę idzie.
haha tyle lat jezdziłam i jakoś żywa jestem xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno to jakis Rafal, znacie go?
tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam jeszcze jenego na wyrok śmierci :D elo !
Twoja odpowiedź jest tak elokwentna i na tak wysokim poziomie.. że niby kim Ty jesteś albo za kogo sie uważasz pisząc takie głupoty . Wstyd mi za takich ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam jeszcze jenego na wyrok śmierci :D elo !
Twoja odpowiedź jest tak elokwentna i na tak wysokim poziomie.. że niby kim Ty jesteś albo za kogo sie uważasz pisząc takie głupoty . Wstyd mi za takich ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Fajsławice to powiat Krasnystaw to sprawą się pewnie zajmie zamojska Prokuratura Okręgowa a konkretnie jej specjalista d/s zwalczania przestępczości zorganizowanej Ziaro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Fajsławice to powiat Krasnystaw to sprawą się pewnie zajmie zamojska Prokuratura Okręgowa a konkretnie jej specjalista d/s zwalczania przestępczości zorganizowanej Ziaro...
Jeśli już okręgowa to pewnie w Chełmie, Krasnystaw był w województwie chełmskim i podlegał administracyjnie pod Chełm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli już okręgowa to pewnie w Chełmie, Krasnystaw był w województwie chełmskim i podlegał administracyjnie pod Chełm.
W Chełmie nie ma Sądu Okręgowego ani Prokuratury Okręgowej. Tzn. były, ale zostały jak wiele innych rzeczy w Chełmie zlikwidowane wraz z pojawieniem się na mapie województwa lubelskiego (jak było województwo chełmskie to nazywały się Sąd Wojewódzki i Prokuratura Wojewódzka). Obecnie w województwie lubelskim są 2 Sądy Okręgowe i 2 Prokuratury Okręgowe (w Lublinie i właśnie w Zamościu). Obecnie Chełm, Włodawa podlegają pod Lublin, Krasnystaw został podporządkowany pod Zamość. Fajsławice  podlegają pod Krasnystaw więc jeśli sprawą będzie się zajmować Sąd Okręgowy tudzież Prokuratura Okegowa to pewnie zajmować się nią będzie Zamość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro już mowa o powiatach to proponuję, aby  gmina Fajsławice rozpoczęła działania na rzecz przejścia z powiatu kranostawskiego do powiatu świdnickiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno już kogoś zatrzymali. To 19 latek z Piask. Na Tygodniku Zamojskim piszą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro już mowa o powiatach to proponuję, aby  gmina Fajsławice rozpoczęła działania na rzecz przejścia z powiatu kranostawskiego do powiatu świdnickiego.
Mów za siebie ja z Krasnegostawu jestem zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie już na dyskotece doszło do sprzeczki, a potem go ubili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na facebooku mozna znaleźć profil zabójcy, po gebie widać że to patolog
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...