Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pies zagryzł swoją właścicielkę

Utworzony przez 123, 10 stycznia 2010 r. o 19:34 Powrót do artykułu
Powtórzę jeszcze raz: Oby was wszystkich - popaprańcy trzymający psy niebezpiecznych ras (mieszańce również) w mieszkaniach w miastach - wyżarli wasi pupile. Hołota jedna obsrywająca otoczenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Feliks_ napisał:
Powtórzę jeszcze raz: Oby was wszystkich - popaprańcy trzymający psy niebezpiecznych ras (mieszańce również) w mieszkaniach w miastach - wyżarli wasi pupile. Hołota jedna obsrywająca otoczenie...
Hołota taka jak ty i tak niczego nie zrozumie, jesteście na to zbyt głupi. Najchętniej wybilibyście wszsytko co się rusza, panowie życia i śmierci z małym móżdżkiem. To nie wina psów ale ludzi bo zostawiają je samym sobie nie ucząc i nie wychowując a później płaczą, ze stała się tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem tą kobietę, mieszkam w tej samej wsi. Coś niesamowitego, kto by się spodziewał. podobno wyglądało to strasznie, wyrwane/wygryzione włosy z czaszki. Aż trudno mówić. ***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak idotka trzymała takiego psa w kojcu to się nie dziwię że ją u żarł. Zamknijcie się w kojcu albo na łańcuchu i siedźcie tam cale życie. Zobaczymy jacy szczęśliwi będziecie później. Wszystkich takich idiotów (męczących zwierzęta) należy wybić! Ta staruszka nie powinna mieć takiego psa, no może małego pieska ale trzeba psa wychować jak dziecko. Wstyd mi za ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta kobieta była ku*** chora psychicznie to po pierwsze... stwierdzam tak, że nie dziwię się temu psu . zamykac go na całe życie w kojcu nikt nie z nim nie bawił tylko dostawał jedzenie i siedział sam... jasne, że szkoda tej kobiety ale sama na to za pracowała sobie . mogła trochę wiecej czasu poświęcac temu psu, a nie na 24h siedział sam.. BIEDNY PIESEK .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ludzie twierdzą że to pies jest ich najlepszym przyjacielem . Nie współczuje temu kundlowi ,ale za to żal i smutek mnie ogarnia gdy widzę że coraz więcej jest informacji ze Pies zagryzł dziecko , Pies śmiertelnie pogryzł kobietę ;( I to ma niby być przyjaciel ? a czy kiedykolwiek słyszeliście że Kot kogoś zabił zagryzł ?? No raczej nie , więc dlaczego ich tak nie znosicie ? Bo nie zawsze lubią jak je głaszczesz , a ty lubiłbyś gdyby cały czas ktoś cie głaskał ? Jeśli ty będziesz kochał kotka to i on będzie cie kochał , a ludzie zamiast docenić to że są tak miłe kochane i delikatne uczą dzieci że mogą z nimi robić wszystko rzucać po ścieniając , do basenów , do toalet . Ja osobiście nie chciała bym być workiem który można rzucać . Zastanówcie się nad tym czy warto tak nie znosić te piękne stworzenia . Warto ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest tak gdy człowiek jest nieodpowiedzialny. Nie ma durnych psów są durni właściciele spotykający się z psem z okazji karmienia i traktujących je jak świnie i inną trzodę chlewną. Napisała też miłośniczka kotów. Koty są w domu w cieple,głaskane. Głupia miłośniczko kotów powiedz mi czy ten pies był głaskany czy był dziki. Ja widziałem dzikie koty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...