Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Aja go widziałem jakies dwadziescia lat temu w Mogielnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja lenina widziałam jakieś 20 lat temu jak w Mogielnicy w spóldzielni na masce ursusa referat głosił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A czy Wy wiecie,ze w okolicach SIEDLISZCZA przebywał LENIN.
dobre z tym leninem...... ale mielismy wypowiadac sie na temat sylwka!!!!! oj daleko mu do prawdziwej zabawy sylwestrowej ...oj daleko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak coś władzy nie pasuje to szybko temat zmienia na jakiś leninów- co takie pierdoły kogo obchodzą!! to samo co mnie wierzbica czy jakiś sawin obchodzi!!!??? problemem jest nasz wojt siedliszcza i trzeba go odwolac( wiec nie zartuje z ta taczka- ALBO DZIALASZ DOBRZE ALBO WON!!!) i jego pucybutów co z nim są. cale go...DLA GMINY ZROBIL, !! jesli ryzykuje sie zyciem obywateli to nie zadna wladza!!! i kto go broni ma nie tegos w glowie NAJDELIKATNIEJ MOWIAC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wójt wypowiedział umowe osrodkowi zdrowia. Ciekawe czy o tym gazety napiszą .Co ten człowiek robi . Trzeba zbierac podpisy w obronie lekarzy!!!!!!!!!! .Ale szybko bo wójt chce na staroste uciekac bo w gminie sobie już nie radzi i wszystko go przerasta .Parę tysięcy ludzi może być pozbawionych opieki przez te idiotycza decyzje
nie wiem czy wójt zdaje sobie sprawę z czyich pieniędzy się utrzymuje,dla którego każdy mieszkaniec powinien być kimś i jest załatwiany w sposób kompetentny.wójt który nie toczy gier,dba o mienie gminne a nie prywatne.więcej gospodarza mniej polityki i agresji,żeby ludzie nie byli tak skłóceni.wójt powinien być otwarty dla wszystkich,a nie tylko dla wybranych,który umie rozmawiać z każdym,przyznawać się do własnych błędów dla którego słowo ,,przepraszam,, uwięza w gardle,bo jak na razie to tylko się na wszystkich obraża kto inaczej myśli i mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może radni powinni pojśc do wójta i go przekonac do wycofania się z tej głupiej decyzji .Panie zonik to naprawdę nie wstyd przyznać się do błedu.przeproś pan panie doktorki z ośrodka kup kwiaty i ludzie zapomną za miesiąc a pana na taczce nie wywiozą!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaśka napisał:
Może radni powinni pojśc do wójta i go przekonac do wycofania się z tej głupiej decyzji .Panie zonik to naprawdę nie wstyd przyznać się do błedu.przeproś pan panie doktorki z ośrodka kup kwiaty i ludzie zapomną za miesiąc a pana na taczce nie wywiozą!!!!!!!!!
Panie z ośrodka to niech przed wójtem klękają żeby ich nie wyrzucał. Ma racje nie ma specjalistów to do widzenia. Wójt chce zadbać o zdrowie mieszkańców i sprowadzić do nas innych lekarzy, a nie tylko rodzinnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha,ha,ha..zadrzec z lekarzem ..to dopiero głupota! przeciez lekarz nie musi byc na etacie ,zeby zarobic!teraz za dyzur w szpitalu ,czy pogotowiu placa im po tysiac zlotych, -.dziesiec dyzurow, i wojtowska pensja,po co sie maja szarpac z jakims wojtem? A co z ludzmi, o tym wojt nie mysli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Panstwo! Przypadkiem zaczałem czytac wypowiedzi na tym forum i moje zdziwienie ,zaskoczenie i oburzenie rosnie w miare poznawania problemu.Wojt kazdej gminy nie jest osoba prywatna.Wojt jest urzednikiem panstwowyma co za tym idzie, jego zachowanie ,wypowiedzi ,sposob komunikowania sie ze spoleczenstwem -powinien byc kulturalny, rzeczowy ,merytoryczny,nacechowany szacunkiem dla rozmowcy a decyzje przemyslane-poniewaz w kazdej sekundzie pracy reprezentuje on Panstwo Polskie Z tego co widze wojt tej gminy jest samolubnym egocentrykiem i uprawia prywate.Samowolnie wypowiedzial umowe Osrodkowi Zdrowia(domyslam sie ze o najem lokalu)chociaz wie ,ze skutkuje to brakiem dostepnosci do uslug lekarskich tzw "podstawowej opieki zdrowotnej" czyli tej najbardziej potrzebnej ,ktorej - nie oszukujcie sie moi drodzy-ale nie zastapi zadna specjalistyka. z tego co wiem Narodowy Fundusz Zdrowia nie propaguje ani nie wymaga specjalistyki na wsiach.Jezeli takowa istnieje na wsi to nie zamiast Podstawowej Opieki ale raczej jako jej dodatek, a wiec to nie moze byc warunek ani wymog przy kontartowaniu swiadczen podstawowej opieki zdrowotnej , i nigdzie nie jest- jezeli wojt twierdzi inaczej ,-to jest to jego wymysl. Tekst typu ,ze lekarki powinny klekac przed wojtem , jest ponizej poziomu rozmowy kulturalnych ludzi. Zla sytuacja w specjalistyce,ograniczony dostep do szpitali -ogromne niedobory kadrowe wsrod lekarzy uprawiajacych zawod, to wszystko raczej sklania madrych i myslacych ludzi do zachowania tego co dobrze funkcjonuje ,a nie niszczenia w imie jakis prywatnych zachcianek. naklaniam do zastanowienia , namyslu i rozwagi. Prawnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaśka napisał:
Może radni powinni pojśc do wójta i go przekonac do wycofania się z tej głupiej decyzji .Panie zonik to naprawdę nie wstyd przyznać się do błedu.przeproś pan panie doktorki z ośrodka kup kwiaty i ludzie zapomną za miesiąc a pana na taczce nie wywiozą!!!!!!!!!
Rada u pana wójta nic nie może(jest jeden wyjątek),może jedynie tylko mu przytakiwać,a jedyna decyzja którą może,to uchwalić dla wójta podwyżkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziedzic napisał:
Panie z ośrodka to niech przed wójtem klękają żeby ich nie wyrzucał. Ma racje nie ma specjalistów to do widzenia. Wójt chce zadbać o zdrowie mieszkańców i sprowadzić do nas innych lekarzy, a nie tylko rodzinnych.
dziedzicu wypisujesz ciągle głupoty,czas abyś zamilkł.nie wiem czy ty chciał byś tak się poniżać klękając przed p.wójtem,a jeżeli tak to kłaniaj mu się nisko,inni nie muszą.wójt urzęduje już tyle lat i mógł sprowadzić specjalistów jak mu na tym tak zależy,przecież może wyprowadzić się na majdan do domu wybudowanego własnymi rękoma,a w mieszkaniu w urzędzie gminy założyć specjalistyczny zoz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziedzic napisał:
Panie z ośrodka to niech przed wójtem klękają żeby ich nie wyrzucał. Ma racje nie ma specjalistów to do widzenia. Wójt chce zadbać o zdrowie mieszkańców i sprowadzić do nas innych lekarzy, a nie tylko rodzinnych.
do dziedzica czy ty przypadkiem nie jesteś pacjentem bloku,,d,,z twoich postów wynika że głosisz referat z leninem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artykuł o sylwestrze a komentarze o ośrodku !!!! czy ktoś z tutaj piszących widział to wypowiedzenie czy tylko ktoś to wymyślił żeby pojechać po d...e wójtowi rozumie jakby był to artykuł "wójt wypowiada umowę na wynajem ośrodka" dla mnie to jakaś jedna wielka paranoja !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lenin ze Stalinem byli dziś pod ośrodkiem i myśleli jak wyjść z tej patowej sytuacji !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziedzic napisał:
artykuł o sylwestrze a komentarze o ośrodku !!!! czy ktoś z tutaj piszących widział to wypowiedzenie czy tylko ktoś to wymyślił żeby pojechać po d...e wójtowi rozumie jakby był to artykuł "wójt wypowiada umowę na wynajem ośrodka" dla mnie to jakaś jedna wielka paranoja !!!!
pofatyguj się do urzędu to zobaczysz jak wójt pojechał sobie po d...e.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom tej rozmowy stoi na żenującym poziomie! Ludzie, czy wy nie domyślacie się, że rozmowa jest podpuszczana przez oponentów?? Niech mi ktoś pokaże osoby, które objęły by władze po obecnym wójcie, i nie miałby na celu wzbogacenia się i ustawienia swojej rodziny. Dla mnie sytuacja jest komiczna, bo w naszym kraju każdy chce wszczynać rewolucje, a nie ma pojecia o prawie, polityce, czy to nawet o pozyskiwaniu środków z unijnej kasy!! Wybory wygrał p. Zonik, wiec niech sfrustrowani przegrani i inne nieroby szczekające przez internet zajmą się sobą! Nie lubie polityki p. Zonika, ale jeszcze bardziej nie lubie prostackiego toku myślenia mieszkańców naszej miejscowosci. Zakończcie ten wywód emocjonalny i nie kompromitujcie się. ps. Sekretarz na wójta?? No drodzy państwo... Dowcip tego roku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
problem polega na tym ,ze wojt rowniez nie ma pojecia o prawie , marne ma pojecie o polityce ,a na pewno nie ma pojecia o pozyskiwaniu srodkow unijnych, bo w tej sprawie gmina zajmuje ostatnie miejsca w wojewodztwie i Polsce! A moglby zrobic tyle dobrego .... Co do ostatniego zdania-zgadzam sie w pelni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Poziom tej rozmowy stoi na żenującym poziomie! Ludzie, czy wy nie domyślacie się, że rozmowa jest podpuszczana przez oponentów?? Niech mi ktoś pokaże osoby, które objęły by władze po obecnym wójcie, i nie miałby na celu wzbogacenia się i ustawienia swojej rodziny. Dla mnie sytuacja jest komiczna, bo w naszym kraju każdy chce wszczynać rewolucje, a nie ma pojecia o prawie, polityce, czy to nawet o pozyskiwaniu środków z unijnej kasy!! Wybory wygrał p. Zonik, wiec niech sfrustrowani przegrani i inne nieroby szczekające przez internet zajmą się sobą! Nie lubie polityki p. Zonika, ale jeszcze bardziej nie lubie prostackiego toku myślenia mieszkańców naszej miejscowosci. Zakończcie ten wywód emocjonalny i nie kompromitujcie się. ps. Sekretarz na wójta?? No drodzy państwo... Dowcip tego roku...
Jeżeli rozmowa jest podpuszczana twoim zdaniem przez oponentów,to nie rozumiem co na tym forum robi twój wpis.Twierdzisz że władza w twoim przekonaniu,to wzbogacanie się i ustawianie swojej rodziny,jeżeli tak nie dziwię się że tak wygląda nasza gmina.Dobry gospodarz dba o swoje mienie,mieszkańców,dobro społeczne.Prostacki tok myślenia naszych mieszkańców to właśnie to że nasza społeczność boi się zmian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno wypowiadając umowę pani doktor wszyscy w ośrodku stracą prace łącznie z palaczem, w takim razie kto będzie palił tym rodzinom co mieszkają w sąsiednim budynku?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wera napisał:
podobno wypowiadając umowę pani doktor wszyscy w ośrodku stracą prace łącznie z palaczem, w takim razie kto będzie palił tym rodzinom co mieszkają w sąsiednim budynku?!
No Zonik pokazuje pazurki. Skoro jest taka ciemnota w naszej gminie. Trudno. Sami tak wybrali. Dobrze że teraz odwilż to ludzie mocno nie zmarzną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...