Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawiedliwość według adwokata. Zobaczył SMS-y w telefonie żony i urządził jej piekło

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 stycznia 2017 r. o 18:26 Powrót do artykułu
Wk*rwił się byś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawiedliwosc wzial w swoje rece a gdzie mial sie udac do wymiaru sprawiedliwosci zeby go wysmiali a tak k..we pasozyta prawidlowo potraktowal ile jest jej sobie podobnych oceniam ten czyn za honorowy spolecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko że tą kobietę deptał taki ktoś jak Ty. Suka nie da pies nie weźmie Ot odezwał się ten co w samotnisci trzepie gruche przed showupem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Połowa kobiet zdradza swoich mężów... nic nowego. Może nie zasłużyła na nóż ale ku*wy dziwki bym nie trzymał pod dachem, w trybie natychmiastowej wykonalności byłaby spakowana i kop w 4 litery za drzwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wy faceci co?? Nie zdradzacie?? Jak was nazwac?? Ach zapomnialam wy macie chwile słabości..... żal.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elita narodu. Nóż, pałka, bicie, Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz niech żony lekarzy pilnują swoich panów.P.S. Gdzie leczy się ta"pani" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym sprawdził, czy dzieci są moje, a ją w zimie za okno :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jest możliwość pozwać o odszkodowanie kochanka żony? Niech odda połowę pieniędzy wszystkich lat przeżytych z taką córą Koryntu, ja tam wolą gilotynę dla obojga ale kraj zacofany więc może odszkodowanie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąd stwierdzi ,że miał zniesioną poczytalność lub działał z zamiarem ewentualnym . Dostanie wyrok w zawiasach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierni panowie się odezwali,mistrzowie sprawiedliwości jak adwokaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sąd stwierdzi ,że miał zniesioną poczytalność lub działał z zamiarem ewentualnym . Dostanie wyrok w zawiasach." - jak nie wiesz o czym mówisz, to lepiej nie komentuj. Za usiłowanie zabójstwa w zamiarze ewentualnym grozi dokładnie taka sama kara, jak za działanie z zamiarem bezpośrednim. Ja na jego miejscu pewnie taki bym miał... Ciekawe czy Pan adwokat czy ma dobrego adwokata :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zzz napisał:
Wierni panowie się odezwali,mistrzowie sprawiedliwości jak adwokaci
nie wiem jak inni,ja nie zdradzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co się dziwić. prosił, skończ ten związek. prosił dość moich rogów. prosił przestań, bo nie mogę cię posuwać po nim. nie słuchała i nie przestała. najpierw była perswacja, pewnie by jeszcze wybaczył. potem nalegał - uznała to za znęcanie się psychiczne i w końcu się w***ł. no moze z tym dźganiem przesadził, ale z taką traumą ciężko udawać kochającego męża i stało się. ja na miejscu prokuratora dałbym okoliczność łagodzącą. no 2 lata w zawieszeniu, ale żeby od razu dożywocie? toż to żony *** dalej się będą gzić i rodzić dzieci nie ojcom. chyba nie o to chodzi w nowej demokracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do P: Możesz czuć się bezpiecznie...;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez pięć dni się znęcał? Noż jaka kurew pieprzona. Pięć dni nie znosła tego, że facet nie mógł znieść że inny (w dodatku koleś ją posuwa) i wniosła, że tak dręczona, a co takiej kuriwie grozi za złamanie ustawowej przysięgi małżeńskiej. NIc. Kurrwa nic, bo mogła się jebać z kim chciała, a jak się dowiedział to zdziwko że obrażony. Uakarać za użycie noża. od reszty uniewinnić. Góra 2 lata w zawieszeniu i szukaj w tym czasie stary zwykłej wiernej kobiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suka pieprzona......................teraz już będzie mogła mierzyć wszystkie h..e.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślała że weźmie prysznic i po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ciekawsze ten człowiek był myśliwym i co za tym idzie posiadał broń...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga redakcjo, proszę wyłączyć część reklam wówczas wyłączę adblocka, dziękuję jeszcze czasem czytelnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...