Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W szkole obiadów nie będzie

Utworzony przez emeryt, 11 stycznia 2008 r. o 17:07 Powrót do artykułu
Nauki w "panstwowej" szkole pobieralem w okresie po II wojnie swiatowej przez kilkanascie lat,ale nigdy nie otrzymalem nawet szklanki herbaty,nie mowiac o jakimkolwiek posilku.Rodzice na wsi,klepali biede,bez "renty" oraz jakichkolwiek zasilkow.To byly czasy realnego socjalizmu!!!.Dzisiaj w kapitalizmie polskim,socjalizm rozpanoszyl sie na dobre.Ta patologie rozpanoszyli politycy,rozdajac nie swoje /zagrabione w podatkach/ pieniadze,w celu pozyskania elektoratu.Przestancie grabic spoleczenstwo w podatkach a ludzie beda mieli na wyzywienie dzieci w domach.To jest chore!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cos nieporzadnego trafia mnie jak takie cos czytam.Mam jedna dorosla juz corke,ktora wychowywalam sama,bo moj maz wyfrunal do innej i nikt mnie nie pytal ,czy moje dziecko ma co jesc i w co sie ubrac.Musialam sie ze swoimi problemami borykac sama.Nikogo to nie obchodzilo, ze jestem sama.W dowodzie mialam meza i nikt mnie nie pytal czy maz oddaje mi wyplate,czy idzie to wszystko na "przelew" i baby.To samo bylo po rozwodzie.Nie dostalam zasilku rodzinnego,bo moje zarobki plus alimenty przekroczyly kwote o 9 zl.Wiec mialam za duze zarobki na dwie osoby.A jak czytam takie bzdury jak darmowe posilki dla dzieci,to ogarnia mnie wscieklosc.Kazdy powinien miec tyle dzieci na ile go stac i ile potrafi wyzywic i wychowac.A jezeli kogos nie stac na dziecko,to po prostu niech nie plodzi dzieci.A nie naprodukowac dzieci i niech o nie martwi sie panstwo i niech je zywi z naszych podatkow.Dobrze jest byc wspanialym i dobrodusznym,oraz chojnym za nieswoje pieniadze.Jezeli ktos jest tak wspanialomyslny,niech da ze swojej kieszeni.Owszem moge zrozumiec ludzi ,ktorzy z jakichs powodow,stracili zdrowie.Takim ludziom nalezy pomoc,a nie dzieciorobom,alkoholikomi nieudacznikom.Z powazaniem Babcia.Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2008
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...