Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żeby kózka nie skakała....to by na stołeczku została. No jest duża szansa na powodzenie referendum. Myślę, że jeszcze większe poparcie będzie, gdy udostępnią nagranie z ostatniej sesji. Czekam z niecierpliwością. Nie pomagała prośba, groźba- to pomoże referendum. Agnieszka- odejdź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...odwiedzimy ich w domach." - ZSLowcom brak kasy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma jak asekuracja i zrzucenie odpowiedzialności na podatników. Wypada zapytać obecnego jeszcze wojewodę lubelskiego, po co w takim razie potrzebny jest Wydział Prawny Nadzoru i Kontroli LUW współutrzymywany również przez mieszkańców Werbkowic?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się przyglądam temu co się dzieje w gminie od czasu wyborów i ręcę rozkładam. To jest nieprawdopodobne jaki jedna osoba mogła wprowadzsić chaos. Pani Wójt mówi, że pokazała, że jest skuteczna. Kiedy?Gdzie? Proszę pokazać. Czy chodzi o ciągłe kłótie z sekretarzem? A może o dręczenie dyrektora SP w Werbkowicach - pamietajmy, że już niewiadomo ilu tych dyrektorów było na przestrzeni kilku miesięcy. A może Pani wójt chodzi o to, że zastrasza ludzi zajeżdżając im drogę? skuteczność zaje....ta. Jest Pani żałosna. Spotkanie z Wojewodą też Pani nie przemówiło do rozsądku. Musi być Pani zaje....ie nieszczęśliwym człowiekiem żeby mieć tak wielką ochotę na robienie ludziom krzywdy. Gdzie będą listy? Gdzie mam podpisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak to w końcu jest? 22 osoby podpisane pod wnioskiem  o referendum w tym 15 sołtysów to według wójtowej 5 w porywach do 6 osób??? Ja rozumiem, że jest polonistką, ale żeby z matematyką być tak całkiem na bakier?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może 22-15=7:-)? Nie wiem, pojęcia nie mam skąd ta cyfra;-) Poparło ją ponad 2 tys osób- i myślę, że przynajmniej 2 tys osób zastanawia się nad tym jak to się stało, że dali się tak oszukać? Daliśmy się omamić pięknymi słówkami z kampanii wyborczej, obietnicami, że nasze dzieci będą najważniejsze. Nic o nas bez nas....aha a nawet na sesje nie chce wpuścić sołtysów, dyrektorów. No bo po co, jeszcze powiedzą prawdę. A radni? Gdzie wy jesteście? Możecie zakończyć ten cyrk szybciutko- trzeba tylko chcieć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...