Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rok temu ksiądz pomógł małej Zuzi. W tym roku na pomoc mogą liczyć ministranci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 lipca 2019 r. o 23:09 Powrót do artykułu
Pozytywnie zakręcony Człowiek. Wytrwałości. Szczęść Boże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Cię Bóg prowadzi. Oby więcej takich kapłanów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godzina publikacji nie przypadkowa,niezła imba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po treningu wspólna kąpiel baz majteczek w jacuzzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po treningu wspólna kąpiel baz majteczek w jacuzzi.
" .... Gdy wieczorne zgasną zorze, zanim głowę do snu złożę, modlitwę moją zanoszę, Bogu Ojcu i Synowi. Dop...cie sąsiadowi! Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu dosrajcie, proszę! Kto ja jestem? Polak mały! Mały zawistny i podły! Jaki znak mój? Krwawe gały! Oto wznoszę swoje modły do Boga, Marii i Syna! Zniszczcie tego sk...na! Mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada! Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym i w ogóle, żeby miał marnie! Żeby miał AIDS-a i raka. Oto modlitwa Polaka!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głodnemu chleb na myśli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedługo go przenoszą bo za bardzo gwiazdorzy. Powiatowy celebryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedługo go przenoszą bo za bardzo gwiazdorzy. Powiatowy celebryta.
 Wojteczek- masz pewność czy snujesz własne przypuszczenia, że tak piszesz? A poza tym, co Ci przeszkadza w tym, że ks. Witold działa społecznie, charytatywnie i pomaga innym?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...