Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
11 tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy rekord, dotychczasowy wynosił lekko ponad 13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co pisac takie artykuły.... ze maja zepsuty sprzet i byl blad pomiaru...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mistrzowski artykuł. Ktoś coś powiedział, ktoś coś napisał i jest materiał. Nikt tego nie potwierdza, wyniki badań nie potwierdzają tylko dwa słowa zasłyszane zza winkla :D super super. Clickbait. Miało on wykazać, ale nie wykazało. Równie dobrze można było napisać że miał 25 promili, no ale nie wykazało hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac,ze zle jest ze sprzetem do badania stanu wskazujacego bo cos podobnego mam na wyposazeniu auta i nigdy nie wiem kiedy mam jechac czy dalej isc na impreze.Sprzet made in CHINA i w odstepach kilku minut wyswietla 1,2 a potem 4,5 promila a srednia wynosi 2 promile.Nalezy jeszcze dopic i jutro bez promili a z bolem glowy do pracy lub na urlop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki wynik jest możliwy, czasem się to zdarza, i też to że pacjent przeżyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....nienawistnikom wszystko przeszkadza! A Polska faktycznie wstaje z kolan. Jeśli potwierdzą się wskazania wyniku badan, to nasz region stanie się słynniejszy od "Doliny Krzemowej" Morawieckiego! Najbardziej pocieszającym byłby pstryczek wymierzony w rosyjski nos! U nas po prostu są lepsi w tej sztuce, a nie jakieś przekopy Mierzei Wiślanej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma sie czym chwalic. To tylko dowodzi jak zdegenerowanym narodem sa Polacy i mentalnie zdecydowanie nie naleza do Slowian Zachodnich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak z powyższego wynika czujemy się mądrzejsi, a nawet wzbogaceni intelektualnie o przedmiotowe i bardzo istotne informacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tylko szwagier dostanie kolejne 500+ na pierwszego gówniaka, to wam pokażemy że taki rekord to nic !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy pani poseł elżebieta k. coś otwierała w Janowie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mistrzowski artykuł. Ktoś coś powiedział, ktoś coś napisał i jest materiał. Nikt tego nie potwierdza, wyniki badań nie potwierdzają tylko dwa słowa zasłyszane zza winkla :D super super. Clickbait. Miało on wykazać, ale nie wykazało. Równie dobrze można było napisać że miał 25 promili, no ale nie wykazało hehehe
 Jak nie wykazało, skoro wykazało. Po prostu lekarz ma odmienne zdanie niż badanie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry ale u mnie wykazało 34 promile sensacji z tego powodu nie było chociaż dopiero po kilku dniach okazało się że było nie 34 a 3,4 ot przecinek zgubili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ruski spirytus. Ja wierzę w sprawność alkomatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak cos tam cos tam otrwierala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo 500 plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CZY KTOŚ POMYŚLAŁ, ŻE TEN PACJENT JEST CUKRZYKIEM I POZIOM CUKRU W ORGANIZMIE MOGŁ PODSKOCZYC DOŚĆ WYSOKO, NA TYLE ABY WPŁYNĄĆ NA TEN WYNIK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to Janów Lubelski to chłopina musi mieć końskie zdrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało nie popuscilem ze śmiechu jak to przeczytalem. Albo jesteś pisowskim trolem, albo debilem, pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to Janów Lubelski to chłopina musi mieć końskie zdrowie.
 Klimat i rządzący sprzyjają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...