Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łążek Ordynacki: Wracali znad jeziora, auto dachowało. Utrudnienia na DK19

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 sierpnia 2019 r. o 08:45 Powrót do artykułu
Dachowali, bo nie wysunęły się skrzydła. Straszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Janowa mamy dwoch kandydatów. Z tych dwóch lepszy, bo bardziej ideowy jest Ryszard M. Człowiek mocno zaangazowany w problemy regionu co widać na kazdym kroku. Osoba znana i lubiana, a więc RYSIO Nr 1. Jerzy to bezideowiec a ponadto założyciel Janonwskiej PO i bardziej jest z nimi niż z nami. To także widać a nawet czuć. Najlepszą jednak kandydatura z naszego regionu to Zbigniew W. od Kukiza. Ten kandydat (a będzie) wypełnia wszystkie standardy by być Posłem. Człowiek do wszystkiego tylko niestety przez lata nie doceniony. A więc czas na ZBYSZKA W. - emerytowanego nauczyciela Zespolu Szkół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAW FIZYKI NIKT NIE PRZESKOCZY.DO TEGO MŁODY KIEROWCA I WYPADEK GOTOWY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dachowali, bo nie wysunęły się skrzydła. Straszne." - może i lepiej, bo jeszcze by o brzozę zaczepił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz za Łążkiem Ordynackim w stronę Niska jest w lesie Szkoła Podstawowa. Już niejednokrotnie były tam wypadki (niestety i śmiertelne), bo nie ma na takiej drodze spechalnego zjazdu, wygrodzenia lub znaków, że TUTAJ jest skręt do Szkoły - co jest z tymi ludźmi co projektują taką drogę (niedawno by ła remontowana), że nie myślą o mieszkańcach, młodym pokoleniu, tylko o biznesieżeby TIR mógł swobodnie pędzić te 90km/h nie zważając czy jakiś pierdopęd chce skręcić do szkoły i zawieźć pociechę na lekcje... Ludzie obudźcie się!! Tam szybko trzeba zmienić i wybudować specjalny zjazd, bo znowu dojdzie do tragedii....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz racice ZBYSZEK W to potencjalny nasz człowiek na wiejskiej ma siłe przebicia, wizerunek bez zarzutu kościołowy; Rycha nie znam, ale jak prezentował cos tam cos tam, to mój kot zaczął szczekać, to nie jego czas jakiś taki bez petardy; Jerry ma szansę bo to typowy rzemieślnik solidny, ale największa czeka nas niespodzianka??????????? jak żaden się nie załapie?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"auto dachowało" - nie wiedziałem, że renault clio to auto autonomiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że hospitalizacja będzie krótka i leczenie bezopreacyjne. Lokalni! Gdzie zrozumienie dla ofiar? Wy, NIEOMYLNI... macie pożywkę! Żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...